10 tysięcy zarejestrowanych użytkowników

Wspominajcie, dziękujcie (jak macie komuś), komentujcie:)

ahh pamiętam wojnę na fajer balle z rimejkiem na shout boxie : D albo jak mi nick zmienił : D

A ja pamietam, jak sie tutaj zarejestrowalem, bo szukalem MMO. Swoj posty oczywiscie napisalem, ale gry nie znalazlem. Jednak zostalem na dluzej i tak mi juz zostalo. Jak odpalam kompa, to jedna z pierwszych czynnosci jest wejscie na to forum i ogolnie na stronke MMORPG.org. Ja pamietam afere Rimejka i jego dziecko o imieniu Hania xD.

Ale wy sentymentalni.

Ja bardzo dobrze wspominam godziny spedzone na shoutboxie,

zmienienie mojego nicku z : Yokachi na Landrynka.

I warna przez Hanie :D

mod_ico.png
Mr. Hania dodana 21 kwiecień 2009 - 17:48

Poziom został podwyższony Bo chciał.

-Dzz'

Dzz co mi piszesz?? :P

Landrynka

W kartach historii tego forum się nie zapisałem, ale fajne 2 lata spędzone.

Prawie 10k użytkowników i 100k postów. Liczby robią wrażenie, chociaż aktywnych użytkowników jest może 2-3% z całej puli, a ledwie 10% postów reprezentuje jakikolwiek poziom. Niemniej, gdyby portal mnie się nie podobał - nie wchodziłabym tutaj. Fajnie, że jesteście.

Prawie 10k użytkowników i 100k postów. Liczby robią wrażenie, chociaż aktywnych użytkowników jest może 2-3% z całej puli, a ledwie 10% postów reprezentuje jakikolwiek poziom. Niemniej, gdyby portal mnie się nie podobał - nie wchodziłabym tutaj. Fajnie, że jesteście.

Mniej niż 1% użytkowników, co do postów to się zgadzam. Jakim cudem tutaj zostałem? Napisałem kilka tematów w szukam mmo, po czym codziennie wchodziłem sprawdzić czy dostałem jakieś odpowiedzi. I tak ciągle, aż mi zostało :)

Oby tak dalej

Nie będę sie rozpisywać, powiem krótko.

WSZYSCY JESTEŚCIE ZAJEBIŚCI - i tak trzymajcie. :D

Stronka się rozwija. :D

Ja za to chętnie odwiedzam i portal i forum ;) Moze nie pisze zbyt często lecz lubię poczytać wasze ploty ;) I szczerze nie znalazłem żadnego innego portalu dawajacego mi takie świetne i dobrze oprawione newsy ;) Nawet moi kumple z rożnych nacji są zadziwieni jakim cudem oni o takim forum nie wiedzieli i czemu nie ma angielskiej wersji :)

Gratuluje całemu zespołowi MMORPG.ORG.PL i życzę wam dalszych sukcesów ;D

Oby następnych 10 tyś wielkie granulacie bo robicie naprawdę dobra robotę dla mnie jesteście numer jeden wśród polskich serwisów o grach mmo.

A ja z grubej rury :)

3/4 tych tzw. uzytkownikow to jednodniowe nietryby, ktore szukaja tej jednej, jedynej swojej gry. Inna sprawa, ze nawet nie wiedza czego szukaja i nie wiedza kim chca grac ;)

No, ale gratulacje za ta 1/4 ktora wspiera i pastwi sie na tym biednym forum. Ogolnie calej ekipie, polglowkom tez ;)

100 lat i takie tam pierdu pierdu...

az otworze cytrynowke

Ja pamietam afere Rimejka i jego dziecko o imieniu Hania xD.

Do dziś przeżywam :(

Do dziś przeżywam

: (

Ja pamietam afere Rimejka i jego dziecko o imieniu Hania xD.Do dziś przeżywam

To się nazywa naiwność ;]

Wszedlem na chwile. Zostalem na dluzej.

Teraz mowia do mnie Stały Bywalcu.

FAK JE!

Wszedlem na chwile. Zostalem na dluzej.Teraz mowia do mnie Stały Bywalcu.FAK JE!

GZ

gratuluje całemu zespołowi mmorpg.org.ploby tak dalej