LoL Europe

Witam wszystkich, chciałem was dzisiaj zaprosić do wspólnej gry w League of Legends na serwerze Europe. Czego wymagam:

-Ts3

-Trochę kultury na kanale ts

-Dobrej zabawy :)

Serwer TS3 to : ts3.lameday.net port: 9987

Mój nick na TS'ie to Krzychu

Chetny, 5 lvl wlasnie sciagam bo komp po formacie. Posiadam ts'a 3 oraz sprawne mikro :D jako tako ogarniam.

Siemano, Rikoud05ennin, lvl 25, ogarniecie duuuuzee xD gram glownie: Lux, Vladimir, Shen, Akali, Jax i kminie inne postacie. Jak co to pisac w grze, lub na gg:22776888

Mając 5 lvl co ty możesz wiedzieć o ogarnianiu ;] Jakby ktoś chciał zagrać pisać na nick Razer24...

Nie musze miec 30 lvla aby ogarnac, 1 lvl nawet moze Cie zjechac wiec ... I wiem duzo o ogarnianiu ;)

Mówiłem żeby pisać nicki w grze / tsie / wasze lvl'e.

1 post zedytowany, więcej informacji na temat ts'a!

PS. Sam nie jestem jakiś pro, szukam tylko teamu który podczas gry nie afkuje i nie leci papierem na 5 wrogich championów...

Witam z checia zagram moj nick to ShinePL 30 lvl 640 win . Ostatnio gram Jarvanem a ogarniasz wszystko

, 1 lvl nawet moze Cie zjechac wiec

Jestem Hazardzistą więc potwierdzę te słowa, bo jest taka szansa, ale nie przekracza 0,001%.

Chociażby z racji że runy mocno dokopują jego postać.

7Ravy

Lvl 11, czy tam 12, nie patrzyłem ostatnio.

Postacie: Ashe (AD) oraz Twisted Fate, jednak TF po prostu nie gram, z racji że jest zwyczajnie słaby. (bo co z tego że może pojawić się zawsze i wszędzie, skoro kończy się na tym, że to atut do pomocy w ucieczkach?). Myślę że przesadzili podczas balansowania go.

Ok zapraszam wszystkich chętnych do gry na ts'a i do LoL'a :)

Mam lv 20 nick Placosław ogarniam każdym charem lecz brak TS :(

Z chęcią zagram lecz mam pytanie czy osoby grające 1raz również mogą dołączyć do tego teamu:)?.

Ja także mógłbym zagrać, chociaż najpierw musiałbym kupić mikro, lecz nie jest to wielki problem.

Nick: Gumowiak

Lev: Prawie 12

Gram takimi postaciami jak: Temmo,Tristana,Master Yi. Teraz jeszcze Galio (dopóki jest Free to Play, ale zamierzam go sobie zakupić).

Mam lv 20 nick Placosław ogarniam każdym charem lecz brak TS

Nie umiesz czytać? PISZE ŻE BEZ TSA ANI RUSZ...ludzi normalnie nie idzie z wami wytrzymać.

Z chęcią zagram lecz mam pytanie czy osoby grające 1raz również mogą dołączyć do tego teamu:)?.

Musisz ogarniać grę a jeżeli grasz 1 raz to raczej zbytnim ogarem nie jesteś.

Też tak myślałem no nic ale warto było spróbować ;) Miłej gry.

Nick : XVolVicX

Witam , ja tez jestem chętny do gry , Nick Egzotic lvl 30 , Zazwyczaj gram Malzaharem i LeBlanc , a ogolnie ogarniam prawie all championow

nick FORUM, TS# i GRA : Viriusadles

Ogarniam Morgane na AP ( 700 -1000 jak dobrze idzie :P )

nick : haxi0r

lvl: 4 ale na starym shakowanym koncie mialem 12lvl

wiec cos wiem o tej grze ;) umiem dobrze grac Ashe, Sion, masterem i paroma innymi ninjami ;d

Poszukujemy jeszcze 2 osoby ;)

nick w LOL: Oyeeezu

ts: Kamo (jutro skołuje stare mikro)

Lvl 10 (prawie 11)

Najlepiej ogarniam Janną(full support), Soraką (ap heal). Teraz mam zamiar dokupić jeszcze Zilean'a (pure support)

Ale w swoich zasobach mam też: Kayle (fast dps), Yi (he pa de), Warwick (jungle only), Amumu (jungle), TF (pod AP), LB (pod AP).

//

ps: jedyny błąd u mnie jest taki że gram max 1h dziennie (obowiązki + szkoła + egzaminy na prawko :/ )