Drakesang Online - Screeny i komentarze

Bóg już chyba nie mógł patrzeć na moje cierpienia z Mythosem, więc jakimś cudem udało mi się zagrać w Drakensang Online (nie dostałem żadnego maila, nic). Dzielę się screenami i komentarzami (nie mam programu do nagrywania, zresztą szybko by usunęli :D):

i153983_Beztytu322u.jpg

Grafika: 10/10, jak na standardy przeglądarki jest aż za dobrze

i153984_Beztytu322u2.jpg

Jak widać, nawet poziomy nie są jeszcze dostępne, mimo to:

i153985_Beztytu322u1.jpg

U trenera żeby nauczyć się czegoś, wymagany jest nie tylko poziom, ale i znajomość niemieckiego.

i153986_Beztytu322u3.jpg

Jeszcze mały screen z graczami (czyt. Niemcami)

i154006_Beztytu322u4.jpg

Lagi... W jednym momencie rzuciła się na mnie cała wioska mobów.

W miarę rozwoju gry będę dodawał kolejne zdjęcia.

Mnie się tam gra nie spodobała ;D Wystawiłem swoje konto w dziale Targowisko :D Ale tu po screenach wygląda ciekawie i zachęcająco :D Może jak bym pograł dłużej :D

Może dodałbyś filmik z gry, bo same SS'y dużo mi nie mówią....

P.S

Szczerze mówiąc odrzuca mnie ten niemiecki. :/

@up

Filmików nie dodamy, bo Bigpoint blokuje i usuwa wszystkie gameplay'e;/ Jedynym ratunkiem jest umieszczenie video pod innym tytułem (jakaś Sexy Rihanna:) lub wysłanie go na inny serwis.

^Ja bym tego do dzialu artykulu raczej nie wrzucal -.=.

red_ico.png
Nie mamy działu Screeny :D - Might

Umiejętności są po niemiecku? Jeśli to w czymś pomoże to niech ktoś da screena ze wszystkimi skillami, z chęcią przetłumaczę.

Panie redaktorze, Firefox 4 już jest wersja stabilna od dłuższego czasu. Może czas na aktualizację? :P Akceleracja sprzętowa może zredukuje te lagi. Filmik można by na vimeo albo na jakiś darmowy hosting wrzucić, mediafire czy tam filefront.

red_ico.png
A po co mi na razie Firefox 4? Jak na 3 zacznę narzekać to zmienię. - Might

I ja dodam swoje:

001gf.png

003qa.png

005bi.png

006ui.png

009vx.png

010ti.png

014xt.png

015zz.png

017c.png

018f.png

026z.png

Bóg już chyba nie mógł patrzeć na moje cierpienia z Mythosem, więc jakimś cudem udało mi się zagrać w Drakensang Online (nie dostałem żadnego maila, nic). Dzielę się screenami i komentarzami (nie mam programu do nagrywania, zresztą szybko by usunęli :D):

i153983_Beztytu322u.jpg

Grafika: 10/10, jak na standardy przeglądarki jest aż za dobrze

i153984_Beztytu322u2.jpg

Jak widać, nawet poziomy nie są jeszcze dostępne, mimo to:

i153985_Beztytu322u1.jpg

U trenera żeby nauczyć się czegoś, wymagany jest nie tylko poziom, ale i znajomość niemieckiego.

i153986_Beztytu322u3.jpg

Jeszcze mały screen z graczami (czyt. Niemcami)

i154006_Beztytu322u4.jpg

Lagi... W jednym momencie rzuciła się na mnie cała wioska mobów.

W miarę rozwoju gry będę dodawał kolejne zdjęcia.