LOL - temat ogólny, pytania, buildy i wszytko inne

Jak w temacie.

Ulta malhazara moge użyc tylko ja przeciwnik stoi, mam włączone W albo coś. Bo klikałem, klikałem, i nic :D?

@up

Możesz dokładniej opisać? Nie do końca zrozumiałem o co chodzi ;)

Idiotyzm. Z powodu rage jednego dzieciaka (przy czym sam stwierdził że nienawidzi LoL'a) został stworzony taki temat. Pytanie brzmi: po co w takim razie dział League of Legends, jeśli wszystko można trzymać w jednym czy dwóch wątkach?

@kamikadze: nie do końca załapałem o co ci chodzi, ale zgaduję że z jakiegoś powodu nie możesz użyć ulta Malza. Prawdopodobnie jest on blokowany przez coś w stylu Banshee's Veil (tarcza chroniąca przed zaklęciami) czy shield Morgany/Sivir albo natychmiastowo negowany przez Cleanse/Quicksilver Sash. Cały trik w ulcie Malzy polega na tym, że działa on tak długo dopóki nie zostanie przerwany jednym z podanych sposobów lub (AFAIR) dopóki Malza nie dostanie stuna, przez co channeling zostanie przerwany. Jeśli masz coś innego na myśli, sprecyzuj.

Jak używasz Ulti malzaharem to nie możesz używac inncyh skilli poza summoner spells(ignite,exhaust itd) jeśli uzyjesz normalych czarow po uzyciu ulti to ulti sie przerywa :) jak sie poruszysz to to samo :)

Edit.

You CAN: Use sommoner spells like Heal, Ignite (only if the enemy is in range of ignite, if the enemy is too far away you will cancel the ult), Clarity, and Cleanse.

You CANNOT: Move, Autoattack, use any other abilities, Flash. If you do any of these, your stun and suppresion will end immediately, your damage stops as well. DFG can no longer be used while ulting. You want to avoid doing any of this unless it is ABSOLUTELY necessary, for instance, if you are about to get ganked.

@n4z4rh

O ile mi wiadomo Cleanse nie może przerwać ult Malza, co innego cytrusy GP. (mogę się mylić, bo ostatnimi czasy nie spotkałem się z nikim kto by miał Cleanse)

da sie da sie, czasami sa bugi ze po prostu ult malzahara samo sie wylacza jak ? nie wiem. Tak samo jak caitlyn uzyje caliber net'a a wtedy malzahar ult to sie przerwie..

da sie da sie, czasami sa bugi ze po prostu ult malzahara samo sie wylacza jak ? nie wiem. Tak samo jak caitlyn uzyje caliber net'a a wtedy malzahar ult to sie przerwie..

Albo się nie włącza, raz mi się tak tylko zdarzyło ale było :) Klikałem na przeciwnika ulti a tu nic... ale to tylko raz mi się taka sytuacja zdarzyła.

O tym ulti malza proponuje nowy temat. Tak btw. po co kierujesz się żalami jakiegoś dzieciaka?

Czy to bug z tym ulti, czy cleanse, sam mam z nim problemy.

Btw. Cleanese nie kasuje stunów, wczoraj walczyłem przeciwko WW i moje cleanese na nic się nie zdało przy jego ulti :(

Przerywa sie, bo sie ruszacie :D

Mi chodzi o to, że było dość duże zamieszanie, Ashe miała już dość HP żeby ją zultować, kilkam R i spamuje spamuje, mysle - użyłem, ale przerwałem. Nie patrząc na spelle, wychodze z TFa, a w bazie orientuje się, że ulta mam gotowego >.<.>

Wiadomo, że ulta malzahara używać najlepiej jak koles stoi w W, no ale samo też coś daje.

Odpalasz Flasha do wroga, plama, choroba, jak zdążysz to ściana, ult i teraz odradza się stworek, w czasie ult Ignite i praktycznie każdy pada na takie combo.

Btw. Cleanese nie kasuje stunów, wczoraj walczyłem przeciwko WW i moje cleanese na nic się nie zdało przy jego ulti

Bo ulti ww to nie stun, Cleanse kasuje stuny slowy itd ale jak ktos używa na tobie spella, ktory zadaje dmg i przy okazji uniemożliwia Ci ruch, to wtedy nie działa

Ulti malza lub ww może być przerwane przez Stun,Cleanse,Rtęciowa Szarfa lub w przypadku malza gdy się poruszy, ale dmg od ww ulti nadal się dostaje chociaż jesteś wolny.

A Cleanse i Rtęciowa Szarfa kasuje każdy cc (stun,slow,exhaust,klatki swaina morgany lux,itd) chyba tez kasuje mordekaisera ulti ale nie jestem pewien i inne spelle np.Zilean Time Bomb,Morgany ulti,itd

Dlatego uważam ze Rtęciowa Szarfa to najlepszy item i na dodatek tani (1440 golda):) i dlatego nie polecam malza na 1v1 bo o combo można zapomnieć.

Jak ktoś by się pytał o nazwę Rtęciowa Szarfa po angielsku.

Rtęciowa Szarfa z ang. Quicksilver Sash

1. Potrzebuje build dla udyra.

Chodzi mi głównie dobre rozdanie skilli bo nie wiem czy maxować ulti czy może żółwia.

2. Lepiej budować Siona AP czy AD?

1. Potrzebuje build dla udyra.Chodzi mi głównie dobre rozdanie skilli bo nie wiem czy maxować ulti czy może żółwia.2. Lepiej budować Siona AP czy AD?

1. powinieneś się skupić bardziej na formach do ataku > tiger, phoenix > wymaxować je

2. sion ap = mid, sion ad = top, no i jungle oczywiście;d

Więcej zabawy jest sionem pod ad, sionem pod ap podbiegasz, 2 skille i spadasz, to tyle, ale w sumie to właśnie sion pod ap robi niezłe oro, chociaż sionem pod ad ogarniesz builda będziesz się na ulti leczył po jakieś 700-1k, więc to też nie jest nic ;d

1. Potrzebuje build dla udyra.Chodzi mi głównie dobre rozdanie skilli bo nie wiem czy maxować ulti czy może żółwia.2. Lepiej budować Siona AP czy AD?

1. www.google.pl :P tam na pewno jest.

Max tiger potem E i W (zależy od sytuacji) a na końcu R

2.Ja polecam siona na ad ale jak się jest ogar to ap tez może być.(ale zawsze można zrobić hybrydę :D)

Dlaczego ad?

Ponieważ max E i na low lvl możesz kupować item tylko ma attack speed i później na ad.

I za***iste dmg jest z runkami na full ad + E na 1 lvl :D i trudno zabić siona ad jak odpali ulti.

Jak zdobyć Riot Point ?

Kupić albo 10 reflinków zrobić.

No witam. Kupiłem sobie Akali i kompletnie nie wiem jak nią grać. Sprawdzałem na mobafire buildy i taktyki, ale jakoś żadna mi nie odpowiadała. Może mi ktoś coś polecić - jakiś build i taktyke gry. Kogo zabijać itp.? Z góty dzięki.