Dlaczego Minecraft stał się hitem?

18771.2.jpg

Minecraft to dobrze wam wszystkim znany Sandbox w , którym wcielamy się w kwadratowego ludzika i tworzymy nasz piękny świat !

Napewno często nurtowało was pytanie dlaczego Minecraft stał się taki sławny ?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta żadna gre nie oferowała tak otwartego świata i tego , że sami budujemy nasz wielki świat !

34_22401074.png

Piękne budowle czy też tzw "Szałasy z Drabinkami" ?

W grze został także rozwinięty system budowli prawie każdą rzecz można zniszczyć i zbudować z niej coś niekoniecznie pięknego

Wiele osób z pewnością nie ma takiego talentu jak osoba ze zdjęcia wyżej , lecz to nie jest powodem do zniechęcania się.

YouTube.jpg

A więc teraz pojawia się jedno pytanie jak świat usłyszał o tej grze ? Tak właśnie dzięki serwisowi YouTube na , którego zostały wrzucane filmiki promujące gre

I dzięki nim wiele osób ma wielu fanow ! Osoby , które jako pierwsze zaczęły kręcić Minecrafta to oczywiście JJayJoker i CTSG.

Creeper-3.png

Tssss...

Wiele osób mówi , że ludzie szukając gry patrzą tylko i wyłącznie na oprawe graficzną Minecraft wychodzi im na przeciw i pokazuje , że z brzydką grafiką

można odnieść sukces i być znanym na całym świecie ! Lecz powróćmy do sławy minecrafta jest wielkim hitem także dlatego , że piracka wersja gry nie ogranicza w budowie świata,

lecz tylko troche w wypadku Multiplayer ale to nie przeszkadza w grze ! Ostatnio miałem dziwną sytuacje w czerwcu mój 8 letni kuzyn spytał się mnie co to jest minecraft ? Bo jego koledzy ciągle o nim rozmawiają więc teraz pojawia się pytanie czy Minecraft idzie w dobrą strone ?

Przepraszam za błedy w tym tekscie , lecz jest on pisany na szybko podczas pobierania WoW'a

:)

Ameryki to żeś nie odkrył... więcej tu zdjęć niż samego tekstu, czcionka trochę nieczytelna, a sama treść ciekawa nie jest.

I przecinków brakuje.

Tekst krótki i nudny. Nic nowego.

Kiepski tekst, krótki, zalatuje fanboizmem

No nie postarałeś się. Sądzę, że to tekst by odrobić ostrzeżenia, za takie coś to tylko można pogłaskać po główce, warna ci to nie odejmie.

Sławę minecrafta można powiedzieć że zdominowały go trolle w wieku 10-15lat i dlatego jest taka popularność. Youtube tylko bardziej rozpowszechnia ten cyrk

Nie rozumiem fenomenu tej gry. Wiem jedynie, że grają w nią głownie dzieci z podstawówki.

.... Nie chce mi się nawet pisać ile błędów popełniłeś pisząc ten...... chyba można to nazwać tylko i wyłącznie "notatką", zapiskiem. Śladem na ławce w parku.

Moim zdaniem minecraft jako gra jest po prostu nudna, ludzie zazwyczaj grają na mp. A na mp co? Żałosne servery gdzie przyjdzie delikwent co całe miasto rozdupcy już nie mówiąc o serverach survival, a servery rpg to ja już wole ściągnąć sobie jakiegoś Aiona czy pograć w gw1 za tą samą cenę. Owszem jak się uda znaleźć fajny server to może jest fajnie albo ma się grupę zgranych kumpli i grać na jednym serverze no ale rzadko się to zdarza. Mój kumpel grał z innymi swoimi kolegami survivala oczywiście on i paru innych sobie diamenty prodkuowali i okradali no i taka gra, później sobie porozwalali domki i na tym się skończyło. Ja osobiście na to bym kasy nie wydał bo by mi się nie chciało w to grać, ale może komuś się podoba single player i servery.

Teraz powiem coś JA czyli fan gry Minecraft. Ogólnie to tak singleplayer jest nudny i nadaje się tylko do nagrywania let's play'ow, jednak gry zagracie na serwerach multiplayer typu Hardcore lub Fractions zobaczycie dlaczego ta gra jest taka sławna. Fractions przeróżne taktyki jak wbić do kogoś zamku, obrona swoich baz wspólne zbieranie minerałów na budowle a do tego ulepszanie zbroi ( brzmi to jak mmo, jednak spróbujcie sami). Hardcore super akcja, starasz się ukryć swoje chesty a w tym nie paść (padniesz = masz bana na określony czas). W sumie minecraft jest ciekawą grą multiplayer'owa, a te teksty że głównie grają tam dzieci, mamy frakcje na serwerze survival jest nas 20 a średni wiek to 19-20.

Dla mnie Minecraft był dobry. Miał pomysł na siebie, ale kiedy filmy z niego opanowały YT to jakoś straciło to ten smak. Rozumiem że gra jest dobra, ale bez przesady czy nie ma czegoś innego niż Minecraft. Gra i tak mi się znudziła i to nie z jej przegiętej popularności. Co do tekstu to nic wielkiego. Gra miała na siebie pomysł i szczęście. To jak z firmami. Codziennie powstają, ale ile z nich zasłuży sobie na poziom dużej korporacji takich jak Microsoft (zaczynający wręcz od garażu)?

Nie grałem, nie zagram i nie zamierzam. A co do tematu, to może uderzę z innej strony. Dlaczego minicraft stał się popularny ?. To klocki lego, a każdy w dzieciństwie, a może prawie każdy w dzieciństwie budował coś z klocków. Chyba nawet pierwsze mmo, co pozwala zbudować, własny nie powtarzalny świat. A czemu jest taka, a nie inna grafika ?. Bo na pewno twórcy chcieli aby projekt trafił, dla największej grypy odbiorców. Młodzi, starzy na każdym PC odpali ta gra, wysokich wymagań nie ma. Po części im się to udało.

Ja się przyznam ,że czasem lubię sobie pobudować w tej grze,lecz tylko w okresie totalnej nudy.

Zgadzam się z opinią na temat klocków lego - faktycznie każdemu z nas coś zostało z dzieciństwa. Inna sprawa, że jak się zbudowało coś z klocków, to przynajmniej można było się tym pobawić - a co oferuje Minecraft? Screena. Takie mamy czasy.

A sam tekst jest żałosny, nawet jeśli pisany na brudno. I w ogóle co to znaczy, że "są błędy, bo pisałem podczas ściągania WoWa"? Strach pomyśleć, jak pisałbyś, jedząc kanapkę.

warn_ico.png
Archeologia ~ NS

@up
Proszę, to dla ciebie.

9a4091e1ccc4.png

warn_ico.png
Spam. ~PL

Brak jakichkolwiek zasad stylistyki. Stosujesz spację, a potem przecinek... co jest oczywiście błędem. Uważasz, że Minecraft ma brzydką grafikę? Według mnie jest charakterystyczna do tego typu gier i brzydką ją zwać nie można, bo to budzi tylko śmiech. Istnieją także paczki tekstur, które mogą to wzbogacić. I... nigdy nie pisz tekstów, jeśli ma Cię ograniczać czas, bo wychodzi niekonstruktywny bubel. :P

@ Dałem się wprowadzić w błąd w taki prosty sposób. Ktoś odkopał temat, a nie sprawdziłem daty i myślałem, że jest aktywny. :D

Jak jeszcze Wtedy wszyscy piszczeli w sprawie Minecrafta i czego to on nie oferuje, ja zacząłem się zastanawiać czy naprawdę nowe patche, możliwości wprowadza się tak wolno. To mnie najbardziej denerwowało, że kolejny patch jest okrzykiwany jak podczas koronacji nowego króla, a faktycznie ten 'król' to jest ten sam, tylko ma nowy ciuch, bo w HousIe była przecena na spodnie (pozłacany rozporek). Z tego powodu nie miałem zamiaru (dalej nie mam) zamiaru kupywać tej gry. Jak ciężkie może być dodanie paru skryptów i grafik do nowego potworka czy klocka terenu. Niektórzy pokazywali, że to nie powinno tyle trwać ile 'niby' zajmowało dla Mojangów.

Z drugiej strony jakby rzucali tonami nowy content co patch, to nie rósł by tak hype na Minecrafta i oczywiście małe zmiany w 'wielkiej grze' nie mogłby być od tak hop siup. Ludzie nagrali się, odkryli na maxa co tam im dano i aż do znudzenia czekali na nowy patch. Potem włala, wszyscy odetchnęli z ulgą, że mogą odkrywać dalej z jeszcze większą chęcią działania w pixelowym świecie. Coś w tym było, ale nie dla mnie wtedy.

Oczywiście gra jest świetna i jej nie potępiam za całokształt. Widocznie warto było inwestować te paręnaście zł podczas alphy, bo teraz cena wzrosłą i to znacznie. Może dlatego pomijam ten tytuł szerokim łukiem już.

Minecraft ma za słabą grafikę ale jest bardzo popularny mimo że potrzebuje dobrą kartę graficzną i płytę główną.

@up Troll warning!
 Spam ~ NS 

@up Troll warning!

Miło z twojej strony ns :D.

warn_ico.png
Spam ~ NS