Gw2 wasze postacie :)

Siemanko ! Se pomyślałem, ze z chęciom poznał bym wasze postacie i zobaczyl jak wygladaja:)

Wiec jak sie wam chce to wklejcie jakas fote, moze napiszcie cos o profesji ktora gracie

Ja dzisiaj napisze co nieco o swoim strażniku i wkleje fote :). Przyznam sie ze o wielu klasach nie mam pojecia wiec milo bylo by sie dowiedziec czegos od was na ich temat, a moze sklonilo by mnie to do zagrania inna postacia ? :D hehe. No i oczywiscie sa tu osoby calkiem zielone ktorym mysle przydal by sie taki temacik :P

Jak by co to pytanka co do psotaci tez zadawajcie by jakos to krecic :), a z checia ja jak i moze inni odpowiedza

No to ja zaczynam ;) i dam pierwszego pościaka na temat , a jak temat sie nie spodoba to poleci do usunięcia.

55506439.jpg

O Strażniku powiem tak :P

Postać jest naprawdę super na dungeony , różnego rodzaju wypady gildyjne na pve :), jest naprawdę niezastąpiona ze swoim armorem, leczeniem, ze swoimi osłonkami,barjerami, ścianami :D no i przyciaga mieczykiem mobki do okoła co pomaga też :).

Moim zdaniem na pvp jest lipa ( dla mnie ) bo jakoś nie mogę się w niej odnaleść jeżeli chodzi o ten kierunek :P, nie widze sensu grać tą postacią w pvp ponieważ lubie zadawać duże obrażenia, wnerwiać przeciwników z daleka, lub szybko przy nich biegać by nienadanzali, a straznikiem tak nie umiem :P

Umiejętności bardzo fajnie wygladaja

Duzo zrobimy solo

Niejednego bosika walniemy sami

No i na koniec minus to taki, że klasowe ulti sa do bani moim zdaniem : :P trwaja krotko i sa czesto do niczego.

Jak macie inne zdanie i jesteście w stanie mnie przekonac do niektorych rzeczy zwiazanych z ta klasa to zapraszam :P z checia poczytam i moze dam sie skusic na zmiane zdania.

Teraz zbieram na armor tieru 3 wiec przynajmniej bede dobrze wygladal ;)

warn_ico.png
Warn za Double Post. - crracked

To i ja coś co nie co pokaże

gw006gy.jpg

RangerSylvari ->Bulid Full DPS CD

Mojego rangera głównie tworzyłem pod PvE/PvD na PvP WvWvW też się spisuje nie źle.

Postać jest już wykokoszona na maxa już nic lepszego na nią nie da się dać.

jak widać na załączonym tu obrazku posiada aż 21k hp jest to rzadkość u rangera Full Crit,

posiadam też eq healing power z względu ze sylvari ma dodatkowy buff leczący.

postać nie jest super łatwa do gry z względu na medium armor i że to jest Ranger.

cóż mogę jeszcze dodać posiadam akcesoria full ascended+(6) infuzje to daje mi tyle hp + jedzenie.

+ Mój bulid którym gram od pół roku

->http://gw2buildcraft...i.4q.4y.52.55|e

gw022zl.jpg

Wraz z najsłodszym minipetem w grze :3

To ja też

:P

Mój super sylvari nekromanta full berserker (tylko traitsy inaczej rozdane) czysto pod PVE

W nocy włosy i ciało (w pewnym stopniu) świecą się na fioletowo

A tu statystyki (bez jedzenia)

344pcn4.jpg

Bonusik

W innym "przebraniu"Na mym wiernym "rumaku"

gw004jpg_nhsrwqx.jpg

Nic ciekawego ;)

gw100o.jpg

Więc tak... To jest oto mój Charr Guardian, czysty tank, o ile można tak nazwać jakąś klasę w Guild Wars 2.W PvE niezastąpiony, o ile ogarnia się skille i uniki, zazwyczaj ginę ostatni, (o ile ginę) no chyba, że jedną ręką biję bossa, a drugą jem obiad. ;P W PvP przy dobrym buildie chyba mało kto może taki "bunkier" zabić. Jest to chyba w stanie zrobić tylko mesmer (który swoją drogą jest strasznie OP) i dobrze "ufortyfikowany" engineer, chociaż to drugie rzadko się zdarza. W prawie wszystkich pojedynkach w sPvP bylem w tzw. "topce". Tylko jeden raz mi się to nie udało i to był mój pierwszy mecz. Może na pvp nie grałem za dużo (ok. 50 meczy) to jednak coś świadczy. :) Jakby kogoś interesował mój build PvE: http://en.gw2codex.c...irdman-brrrrrrr

a PvP nie moglem drugi raz znaleźć. :( Jak ładnie poprosicie, to może jutro oblukam co tam mam naskrobane i go odtworzę na jakiejś stronie. ;)

Więc tak... To jest oto mój Charr Guardian, czysty tank, o ile można tak nazwać jakąś klasę w Guild Wars 2.W PvE niezastąpiony, o ile ogarnia się skille i uniki, zazwyczaj ginę ostatni, (o ile ginę) no chyba, że jedną ręką biję bossa, a drugą jem obiad. ;P W PvP przy dobrym buildie chyba mało kto może taki "bunkier" zabić. Jest to chyba w stanie zrobić tylko mesmer (który swoją drogą jest strasznie OP) i dobrze "ufortyfikowany" engineer, chociaż to drugie rzadko się zdarza. W prawie wszystkich pojedynkach w sPvP bylem w tzw. "topce". Tylko jeden raz mi się to nie udało i to był mój pierwszy mecz. Może na pvp nie grałem za dużo (ok. 50 meczy) to jednak coś świadczy. Jakby kogoś interesował mój build PvE: http://en.gw2codex.c...irdman-brrrrrrra PvP nie moglem drugi raz znaleźć. Jak ładnie poprosicie, to może jutro oblukam co tam mam naskrobane i go odtworzę na jakiejś stronie.
To ja prosze o build pvp :) a zacznee tez latac w tych rozgrywkach, bo jak narazie to nie moge ogarnac dobrego bulidu przez co zniechecam sie :P

dzieki z gory ;), a tak wgl to niektore postacie naprawde konkret ;)

To i ja ^^ Mój Warrior

gw141.jpg

gw139c.jpg

Oto build PvP:

http://gw2skills.net...wsgN Y1w jjAPMA

Mam nadzieję, że pomogłem. :)

dzieki wielkie :) skorzystam sobie

RyukPL, spoko wygladasz ; p@up Co do builduPoda ktos jakis sensowny build pvp dla engi p/p (condi)?

http://gw2buildcraft.com/calculator/engineer/?2.1|a.1b.h9.a.1b.h1|0.0.0.0.0.0|1b.711.1b.712.1b.713.1b.714.1b.715.1b.717|0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0|0.u467.0.k46.k45|0.0|2c.2e.2x.2i.30|e

Dobry będzie

A oto moje dwie postaci. Mój Sylvari Ranger i moja mała work in progress Sylvari Guardian na aktualnie 19 poziomie, a chwale się nią bo jej już zaaplikowałem skina do tarczy i ot jestem z niego dumny! ;p

O no to ja widze, że z tym skinem do tarczy jest teraz OP :D

Też bym wkleił , ale nie mam GW2 :c

O no to ja widze, że z tym skinem do tarczy jest teraz OP

A jakże, +1000000 do Toughness ;p Jak ją wyexpię i zbiorę eq to jeszcze raz wkleję ;p

Witam.Wiem ze to nie na temat ale czy to prawda ze na end game nie ma co robic? Chce sobie kupic gw2 i nie wiem co robic;) prosze o szybka odpowiedz .od doswiadczonych graczy ;) Dzieki z gory;)

Witam.Wiem ze to nie na temat ale czy to prawda ze na end game nie ma co robic? Chce sobie kupic gw2 i nie wiem co robic;) prosze o szybka odpowiedz .od doswiadczonych graczy Dzieki z gory;)

Jest co robić, ale nie oczekuj gwiazd z nieba :P, po prostu jak w odpowiednim czasie do tego konca gry dojdziesz to i bedziesz umial sie tam odnalesc, a jak bedziesz chcial wszystko na raz to wylondujesz bez niczego :P. Nikt nie pamięta o tym, że jak są ludzie w grze to i gra nudna nie jest, a jak ktoś ukończy ścieżke fabularną grając praktycznie samemu to logiczne ze mu sie to znudzi i stwierdzi ze nie ma roboty.

Mam w grze ludzi ktorzy graja od samego poczatku i do dzisiaj dzien w dzien siedza przy grze i super sie bawia ;)

gw098.jpg

Moja mesmerka <3

Nekromanta zbudowany całkowicie pod condition damage i obronę ^^ Jest niesamowity podczas dużych walk na WvW, można wlecieć w całą chmarę przeciwników, pospamować skillami, wyjść z 1/4 hp i patrzeć jak na ekranie w 5 sekund dostajesz 20 informacji o zabiciu kogoś :D