Nowo powstająca platforma Silver Forge potrzebuje waszego wsparcia

I-Want-You-620x350.jpeg

Witajcie Drodzy Rekruci!

Mam dla Was dobrą wiadomość.

W fazie przygotowań jest nowa platforma,której zadaniem będzie zrzeszenie jak największej liczb graczy, stworzenie swoich własnych sekcji i dywizji w poszczególnych grach, wypuszczenie pod naszym szyldem nowych bohaterów. Co więcej,będziemy informować o wydarzeniach e-sportowych z całego świata, ale największa uwaga poświęcana będzie polskiej scenie oraz jej relacjonowanie. Gdy tylko najdzie nas ochota na przemyślenia, dostaniemy olśnienia na temat nowej taktyki, lub najzwyczajniej w świecie będziemy mieli ochotę pogawędzić z człowiekiem o podobnych pasjach, nasze forum będzie już na Was czekać.

Pomóż nam stworzyć jedyną niepowtarzalną grupę Graczy w Polsce.

1.Dywizje-By uporządkować to wszystko, nasza platforma pod względem gamingu, została podzielona na dywizje, każda z nich to oddzielna gra.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż każdy z nas, podchodzi do kwestii gier w zupełnie odmienny sposób, mając to na uwadze i chcąc zapewnić maksimum komfortu każdemu z Was, dywizje podzielone zostały na sekcje:e-sportową i rekreacyjną. W ten sposób wszyscy będą w stanie czerpać radość z rozrywki jaką są gry.

2.Tytuły-Początkowymi tytułami, które ujrzały światło dzienne na naszej platformie i w których możecie wzmocnić nasze szeregi są:

Kontakt: silverforgecontact@gmail.com

-League of Legends:

Poszukujemy lidera dywizji, jak i członków.

Zainteresowani proszeni są o nadsyłanie aplikacji na maila, która zawierać będzie krótką notkę o sobie, stażu w League of Legends, posiadanej wiedzy, umiejętnościach, preferowanej pozycji, dyspozycyjności względem wyjazdów na lany.

Dodatkowo jeśli ubiegasz się o pozycje lidera, przekonaj nas, ze jesteś w stanie podołać temu zadaniu i udźwignąć brzemię odpowiedzialności niczym Frodo. (:

Dota2:

Zainteresowani proszeni są o nadsyłanie aplikacji na maila, która zawierać będzie krótką notkę o sobie, stażu w Dota 2, bądź jej poprzedniczki, posiadanej wiedzy, umiejętnościach, preferowanej pozycji, dyspozycyjności względem wyjazdów na lany.

Dodatkowo jeśli ubiegasz się o pozycje lidera, przekonaj nas, ze jesteś w stanie podołać temu zadaniu i udźwignąć brzemię odpowiedzialności niczym Frodo.(:

World of Tanks:

Zainteresowani proszeni są o nadsyłanie aplikacji na maila, która zawierać będzie krótką notkę o sobie, stażu w World of Tanks, posiadanej wiedzy, umiejętnościach, posiadanych czołgach, dyspozycyjności.

Dodatkowo jeśli ubiegasz się o pozycje lidera, przekonaj nas, ze jesteś w stanie podołać temu zadaniu i udźwignąć brzemię odpowiedzialności niczym Frodo.(:

Ghost Recon Online:

Nabór do sekcji e-sportowej aktualnie zamknięty.

Dodatkowo przy wyjazdach na turnieje, każdy gracz zostanie zaopatrzony w epickie koszulki z naszym logiem

:3

Oferujemy także stałą pomoc, oraz profesjonalne serwery komunikacji głosowej, by wasz rozwój przebiegał jak najpomyślniej.

Jeśli jesteś liderem dobrze prosperującej druzyny, lub gildii z gry, która nie została wymieniona powyzej i chciałbyś zeglowac pod naszą banderą, skontaktuj się z nami, a z pewnością się dogadamy. (:

Sekcja rekreacyjna wystartuje gdy tylko w pełni ukończymy stronę i forum, jednym słowem: Gdy wszystko zapięte będzie na ostatni guzik.

3.Nagrody-Na naszych użytkowników czekać będą liczne konkursy i losowania, ze wspaniałymi nagrodami, które z pewnością umilą czas spędzony w waszej ulubionej grze.

Dla zainteresowanych pomocą:

-Nawiązaliśmy już kontakt z prawnikiem, który będzie w stanie udzielić nam wszelakich porad.

-Posiadamy własnego kamerzystę

-W naszych szeregach jest obecny wojak odpowiedzialny za obróbkę materiałów wideo, oraz obsługę serwisów internetowych, jednak jest on bardzo samotny i nie pogardziłbym nowymi znajomymi. c:

Poszukujemy:

-grafika

-webmastera

-ludzi uzdolnionych talentem literackim, lubiących pisać reportaże, artykuły, poradniki do swoich ulubionych tytułów, newsmenów

-moderatora forum

-promotora

A także wielu innych, każdy z Was możne jakoś pomóc, mieć swój udział w całym przedsięwzięciu.

Wystarczy do nas napisać!

Jak to kiedyś powiedział Neil Armstrong:

,,To mały krok dla człowieka ale wielki krok dla ludzkośc"

Kontakt: silverforgecontact@gmail.com

To ma być coś jak alliance albo NAVI?

Miałem do czynienia z wieloma społecznościami, multi-gamingami i dam Wam radę. Nie zgarniecie "raczej" dobrze prosperującej drużyny. Takie społeczności, czy multi-gamingi nie mają zazwyczaj nic nowego do zaoferowania. Mówię tu o nowo powstających takich jak ta, Silver Forge (imo, denna nazwa).

Jeżeli jest jakiś doświadczony multi-gaming, to może on zaproponować pomoc w np. utrzymaniu porządku w gildii, wprowadzeniu odpowiednich zmian pod względem władzy, ustawieniu gildii na odpowiedni tor.

Poszukujecie ludzi na prawie wszystkie stanowiska, a jedyne co możecie zaoferować to strona, forum i TS3 (zapewne). Nie oferujecie nic więcej, niż inne społeczności, które są już dobrze rozwinięte.

Pozdrawiam

Widzę ze jest moda na multigaming =)

Widzę profesjonalne podejście ale czy to łatwo sprzedasz innym? Nie wiem. Życzę prosperującej działalności =)

Pozdrawiam konkurencje,

Qeshua/ArmoredSaints

ps. W sumie powinieneś sam ogarniać forum z jakimś współzałożycielem tak jak ja to robię. Troszku na łatwiznę idziesz szukając personelu.

To ma być coś jak alliance albo NAVI?

Dokładnie tak. (:

Miałem do czynienia z wieloma społecznościami, multi-gamingami i dam Wam radę. Nie zgarniecie "raczej" dobrze prosperującej drużyny. Takie społeczności, czy multi-gamingi nie mają zazwyczaj nic nowego do zaoferowania. Mówię tu o nowo powstających takich jak ta, Silver Forge (imo, denna nazwa).Jeżeli jest jakiś doświadczony multi-gaming, to może on zaproponować pomoc w np. utrzymaniu porządku w gildii, wprowadzeniu odpowiednich zmian pod względem władzy, ustawieniu gildii na odpowiedni tor.Poszukujecie ludzi na prawie wszystkie stanowiska, a jedyne co możecie zaoferować to strona, forum i TS3 (zapewne). Nie oferujecie nic więcej, niż inne społeczności, które są już dobrze rozwinięte.Pozdrawiam

Masz prawo tak myśleć, rzeczywiście, z twojej perspektywy może to tak wyglądać.

Jeśli chodzi o stanowiska, o których wspomniałeś, w naszej ekipie jest klika osób, nie znaczy to jednak, ze jesteśmy w stanie sami ogarnąć nawał pracy, co więcej, nasze szeregi zasilane są coraz to przez nowych wojowników.

Nie mniej jednak, dzięki za wyrażenie swojej opinii, jesteśmy otwarci na wszelaka krytykę i mam nadzieje, ze w przyszłości popatrzysz na nas w trochę pozytywniejsych barwach.

Widzę ze jest moda na multigaming =)Widzę profesjonalne podejście ale czy to łatwo sprzedasz innym? Nie wiem. Życzę prosperującej działalności =)Pozdrawiam konkurencje,Qeshua/ArmoredSaintsps. W sumie powinieneś sam ogarniać forum z jakimś współzałożycielem tak jak ja to robię. Troszku na łatwiznę idziesz szukając personelu.

Nie wiem jak Ty, ale my nie mamy zamiaru nic nikomu sprzedawać, ani wciskać na siłę.

Istniejemy dla innych graczy, a naszym zadaniem jest wynieść ich przyjemność z rozgrywki, na wyższy poziom, oferując miły kontakt i kooperację, oraz owocną symbiozę.

O forum się nie martw, jesteśmy w poszukiwaniu moderatora, który jedynie minimalnie nas odciąży, ale będziemy mieli to na uwadze.

Jeśli jesteśmy już przy wymianie doświadczenia, ze swojej strony proponuję przyłożenie się do otwieranych i istniejących sekcji, gdyż zamykanie i zmienianie ich co kilka dni, nie przyciągnie nowych graczy.

W razie potrzeby, służymy pomocą i liczymy na przyjazną wymianę doświadczenia. (:

Na koniec chciałbym podziękować całej tej liczbie osób, która się z nami skontaktowała, to dzięki wam jesteśmy w stanie tworzyć to wszystko.

Dzięki za chęć, pomoc i wsparcie. (;

Sama nalężę do grupy multi-gamingowej, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki (choć ma już na koncie pierwsze sukcesy) i sądzę, że trochę porywacie się z motyką na słońce. Chcecie stworzyć wszystko naraz, na hurra i od razu mieć kilka zgranych, profesjonalnych drużyn do wystawienia na turnieje. Tymczasem to od środka wygląda trochę inaczej. Nasza grupa miesiącami wytężonej pracy pracowała najpierw na renomę (zaczęła być dostrzegana i szanowana w jednej grze), a dopiero potem zaczęła kompletować drużyny do innych projektów - ludzie sami się zgłaszali. Osobiście znam lidera naszej grupy - świetny, silny, wymagający i charyzmatyczny człowiek, który jest w stanie trzymać wszystko w kupie i nad wszystkim czuwać, zawsze ma rękę na pulsie. Jeździ na turnieje nie w roli kapitana drużyny, ale w roli osoby, która stoi z tyłu i dyryguje, dodaje sił, daje nadzieję, mówi co należy robić. Nie możecie łudzić się, że same chęci graczy wystarczą, bo one będą przez pierwsze 2-3 miesiące góra, potem (szczególnie jeśli będziecie odnosić same porażki) morale osłabną, a wam ciężko będzie zastąpić maruderów, bo nie będziecie posiadać wypracowanej marki. Dlatego radzę wybrać jedną-dwie gry i od tego zaczynać, żeby potem mieć podstawę do rozwijania się.

Radzę też zmienić kryteria - nie napisaliście, jakiej dywizji w LoLu i mmr w Docie 2 oczekujecie, czy weźmiecie ludzi, którzy dopiero się uczą, czy szukacie profesjonalistów.

Mój mężczyzna organizuje obecnie własny team w Docie 2, a wcześniej przez dłuższy czas grał w zorganizowanych teamach. Mogę go podpytać, jak to wygląda od jego strony, jeżeli chcecie.

W twojej wypowiedzi jest dużo racji, rozumiem twój sceptycyzm względem naszych działań i zgadzam się z Twoją wypowiedzią.

Należy jednak sprostować kilka faktów, przede wszystkim nie chcemy zrobić niczego, jak to ujęłaś ,,na hurra". Z największą sumiennością codziennie wykonujemy coraz to nową porcję pracy. Wypisaliśmy swoje oczekiwania, założenia i plany, by rozjaśnić całą tą inicjatywę i zachęcić do współpracy. Jestem świadom, iz nie będzie to ani łatwa, ni szybka praca, należy postawić solidne fundamenty, by cały nasz i Wasz trud nie uciekł w odmęty nicości po paru miesiącach.

Podobna kwestia dotyczy drużyn. Kwintesencją dobrego zespołu, jakby to banalnie nie brzmiało jest jego zgranie, wzajemne rozumienie, współpraca. Wiele osób wykorzystuje powyzsze argumenty, w celach przyciągnięcia jak największych tłumów, ale nie jestem pewien, czy do końca zdaje sobie sprawę jak ważna rolę odgrywają powyższe czynniki. Wracając do meritum sprawy, nie oczekuje skompletowania kilku drużyn naraz i nazajutrz wyjechania na lany. Nie porywam się z motyką na słońce, nie mam słomianego zapału, nie wierzę w drugą Irlandię. Wiem jednak, ze ciężka pracą, przez pot i łzy jesteśmy w stanie to osiągnąć.

Nie możecie łudzić się, że same chęci graczy wystarczą, bo one będą przez pierwsze 2-3 miesiące góra, potem (szczególnie jeśli będziecie odnosić same porażki) morale osłabną.

Niestety, droga do sukcesu nie jest usłana różami. Jestem w stanie w pełni oddać się temu przedsięwzięciu i niczym anioł stróż czuwać nad formą, morale i samopoczuciem.

Mój mężczyzna organizuje obecnie własny team w Docie 2, a wcześniej przez dłuższy czas grał w zorganizowanych teamach. Mogę go podpytać, jak to wygląda od jego strony, jeżeli chcecie.

Byłbym Ci bardzo wdzięczny, każda sugestia, doświadczenie, lub podpowiedź jest na wagę złota. (:

W końcu wszyscy cały czas uczymy się czegoś nowego.

Radzę też zmienić kryteria - nie napisaliście, jakiej dywizji w LoLu i mmr w Docie 2 oczekujecie, czy weźmiecie ludzi, którzy dopiero się uczą, czy szukacie profesjonalistów.

Nikogo nie traktujemy ogólnikowo, każde zgłoszenie rozpatrujemy pod wieloma względami, zdziwiłabyś się jak niektórzy są w stanie zaskakiwać, By otrzymać najpiękniejszy diament, trzeba poświęcić wiele czasu na jego wyszlifowanie i wypolerowanie - jestem na to gotów. ^^

Moja wypowiedź dobiega końca,

rad jestem, iż nareszcie pojawiła się jakaś konstruktywna krytyka.

Mam nadzieje na dalszy kontakt. (:

Teraz doczytałem... Po co wam prawnik? Sory ze tak nagle z tym wyskoczylem.

Ja bym się bal wstąpić w wasze szeregi =D

Jak by była jeszcze sekcja tf2 to byłoby miodowo.

Ok, zapytam chłopa później, bo właśnie gra ze swoim nowym narybkiem :).

Ja jestem całym sercem za Waszym projektem i życzę Wam, by się Wam udało (może spotkamy się kiedyś na jakimś turnieju? Byłoby świetnie!), po prostu wiem, jak prowadzenie takiej grupy wygląda od środka i z jakimi problemami może Wam przyjść się zmierzyć. Widać, że jesteście zaangażowani, ale musicie przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chodzi Wam bardziej o profesjonalność wystawianych zespołów, czy o zebranie ludzi, którzy chcą mieć po prostu fun z gry. Z tym drugim nie będzie problemu, ale z tym pierwszym jest czasami jak z przedszkolem - potrzebny jest ktoś, kto będzie to nadzorował i motywował ludzi do gry, bo nawet najlepszych trzeba czasami pobudzić do działania. Do tego zdarzają się konflikty w takich grupach, u nas w jednej z drużyn doszło przez to do rozpadu, choć na szczęście obyło się bez większej straty dla reszty zespołu. No i wypadałoby jednak zrobić jakąś selekcję. Można brać chętnych na okres próbny i sprawdzać, czy mają potencjał. Najlepiej, żeby jakiś naprawdę dobry gracz z każdej z tych gier zgodził się pomóc przy takiej rekrutacji i oddzielać węgielki od nieoszlifowanych diamentów.

Kolejne kłótnie dzielenie graczy itp. Czy was wszystkich nie powaliło ??(przepraszam za słowa le musiałem) Robicie non stop to samo co w naszym rządzie czy też na świecie rozłamy zamiast zrobić coś wspólnymi siłami i z większą mocą. Ogarnijcie się. Każdy zespół muliti-gamingowy pisze że chce graczy łączyć a nie dzielić a co wy robicie w tej chwili robiąc kolejny taki zespół?? Idziecie wszyscy w złym kierunku wy macie razem współpracować wtedy może coś z tego wyjdzie i na prawdę grupy,drużyny czy jednostki do was dołączą bo będą widzieć komunikację i zaangażowanie po obu stronach. To jest czysta ekonomia i 2+2 to nie 4 tylko 5 bo liczą się też wartości oraz chęci prowadzenia takiego zespołu. Na każdym kroku świat dzieli się na małe grupy z czego nic nie wynika i nic nigdy nie osiągnie świat gracze potrzebują jednego..... zjednoczenia szczególnie my Polacy tego potrzebujemy. Więc wszystkim osobom należącym lub mającym w planach jakość społeczność gamingową abyście wszyscy spotlaki się na skype lub ts3 i porozmawiali przedstawili swoje plany działania, rozwój pomysłu, inicjatywę a szczególnie współpracę. Dziękuję za uwagę

Nie dzielcie graczy tylko ich łączcie.Zdobywajcie to co najważniejsze wspólnymi siłami i swoją pasją

@UP

Mamy w Polsce demokrację parlamentarną, która jest zbudowana z licznych "ekip", do których dołączają osoby z podobną wizją naszego narodu. Są partie lepsze i gorsze. Niektórzy tworzą nowe partie tylko dla pieniędzy, inni dla prawdziwej chęci zmiany czegoś. Podmień sobie partie na "Multi-gamingowe zespoły". Czujesz tą wizję ? Już wiesz jaki jest cel takich grup ? :)

Ok, zapytam chłopa później, bo właśnie gra ze swoim nowym narybkiem .Ja jestem całym sercem za Waszym projektem i życzę Wam, by się Wam udało (może spotkamy się kiedyś na jakimś turnieju? Byłoby świetnie!), po prostu wiem, jak prowadzenie takiej grupy wygląda od środka i z jakimi problemami może Wam przyjść się zmierzyć. Widać, że jesteście zaangażowani, ale musicie przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chodzi Wam bardziej o profesjonalność wystawianych zespołów, czy o zebranie ludzi, którzy chcą mieć po prostu fun z gry. Z tym drugim nie będzie problemu, ale z tym pierwszym jest czasami jak z przedszkolem - potrzebny jest ktoś, kto będzie to nadzorował i motywował ludzi do gry, bo nawet najlepszych trzeba czasami pobudzić do działania. Do tego zdarzają się konflikty w takich grupach, u nas w jednej z drużyn doszło przez to do rozpadu, choć na szczęście obyło się bez większej straty dla reszty zespołu. No i wypadałoby jednak zrobić jakąś selekcję. Można brać chętnych na okres próbny i sprawdzać, czy mają potencjał. Najlepiej, żeby jakiś naprawdę dobry gracz z każdej z tych gier zgodził się pomóc przy takiej rekrutacji i oddzielać węgielki od nieoszlifowanych diamentów.

Liczę na dalszy kontakt. (;

@UPMamy w Polsce demokrację parlamentarną, która jest zbudowana z licznych "ekip", do których dołączają osoby z podobną wizją naszego narodu. Są partie lepsze i gorsze. Niektórzy tworzą nowe partie tylko dla pieniędzy, inni dla prawdziwej chęci zmiany czegoś. Podmień sobie partie na "Multi-gamingowe zespoły". Czujesz tą wizję ? Już wiesz jaki jest cel takich grup ?

Dokładnie, jednakże muszę dodać, ze nick Pielgrzyma jest całkowicie adekwatny do jego wypowiedzi. :D

Nastają mroczne czasy dla graczy i pomoże nam tylko jedność. Wrogowie dwoją i troją a my jako jednostka nie damy im rady. Siła w jedności w ramię w ramię z bratem a nie przeciwko niemu. Kto podnosi rękę na brata ten jest skazany na potępienie i na cierpienie doczesne. Silni wojownicy, mądrzy magowie,zwinni zabójcy, nieugięci strażnicy łączcie się w jedność bo tylko to wam pomoże i do celu doprowadzi.

Ale się wkręciłeś w klimat MMO. Najs. Co do samej "ekipy", chętnie w jakiś sposób pomogę, bo jestem za waszym pomysłem. :)

Witam

Od razu piszę, że jest to projekt który tworzymy chwilowo bez korzyści finansowych, jest inwestowany przez założycieli. Oczekujemy że zrozumiesz po przeczytaniu nasz cel, zawsze start jest trudniejszy. Jednak mam nadzieje że choć 1 osoba z tego portalu napisze do nas. Tak więc zapraszam do czytania smile.gif

Projekt SilverForge jest projektem który pierw przeistoczy się na początku w postaci organizacji potem osiągnie formę firmy która będzie poszukiwać młodych ambitnych graczy i szkolić ich do zawodowej gry. Jednak nie to jest dla najważniejsze, chcemy skupić jak największą ilość fanatyków i sympatyków gier w celu szerzenia idei. Polega ona na tym aby rozsławić w naszym krajów sens E-Sportu, następnie przyczynić się do możliwości osiągnięcia każdego celu w tej branży(niestety w obecnej sytuacji nie każdy może dostać szansy i stać się zawodowym graczem, albo od razu pracować w firmie produkcji gier komputerowych, my chcemy umożliwić choć 40 % delikwentowi tej szansy.

Jednak chcemy też promować inne wyznania marzeń, w tym sztukę której jestem pasjonatem. Potrzebujemy:

-Grafików 2d, 3d

-Projektantów Strony

-Speców od edycji filmu

-Redaktorów

-Speakerów

-Newsmenów

Mile widziani również artyści który mogli by tworzyć dla nas rysunki odręczne.

Co do zapłaty, obecnie możemy tylko zaoferować promocje was artystów i waszych dzieł poprzez reklamę na stronie smile.gif

Wymagania:

- Doświadczenie Przeciętne

- Min 15 lat

- Minimalna wiedza na temat gier

Mile Widziane:

- Znajomość Gier/E-Sport

- Znajomość J. Angielskiego

- Pełnoletność

- Doświadczenie wypracowane już z innych projektów

To są najważniejsze stanowiska jakie na tą chwile potrzebujemy smile.gif

Dla osób które nie nadają się na stanowiska wyżej wypisane, oczywiście mamy dobrą wiadomość.

Poszukujemy wszelaką ludność na stanowiska Moderatora Forum, Reprezentanta danej gry, redaktora, promotora, newsmena, opiekuna FaceBooka oraz Youtube.

Śmiało składajcie podania na silverforgecontact@gmail.com (w tytule proszę podać funkcję o którą się staracie)

Oczywiście proszę śmiało śledzić ten temat ze względu na to że będą podawane tutaj aktualne informacje.

Powodzenia, ale trudno będzie się wam wybić.

Najlepiej jednak posiadać już własne drużyny jakiekolwiek, które mogą już was w jakiś sposób reprezentować i promować.

Dodatkowo strona/forum i własny serwer ts czy innego komunikatora to podstawa, więc jeśli ich jeszcze nie posiadacie to zacznijcie od tego, a później starajcie się o dobrych graczy.

Pozdrawiam i życzę udanych łowów.

"Wymagania:

- Doświadczenie Przeciętne

- Min 15 lat

- Minimalna wiedza na temat gier"

No w za wysoką półkę to wy nie celujecie. Radziłbym wam poszukać porządnych ludzi i zaoferować im coś więcej niż pracę charytatywną.

Ah i co do wieku 15 lat i 18, 18 lat jest dobre jeśli zapewniacie ludziom wyjazdy, to osiemnastoletni gracz nie potrzebuje zezwolenia, jednak dużo osób mających od 12-15 jest o wiele lepszymi graczami niż większość osób +15... Większość z was na pewno się zdziwi czemu, ale taka jest prawda, dlatego radzę wam szukać ludzi w team'ach i nie patrzeć im na wiek, to też na początek może być przydatne, patrzcie na umiejętności gracza, a nie na wzrost/głos/wiek... Dużo graczy wybiło się właśnie w wieku 12 lat i w takim wieku zaczynało, a teraz są znani i mają własnych sponsorów...

I to tyle ode mnie... przynajmniej na razie :)

Co do wieku, osoby powyżej 16,17 roku życia będą objętnie opiekuńtwem według prawa (czyli za zgodą rodzica bądź opiekuna prawnego ) i wysyłane jako reprezentacja naszego projektu, osoby poniżej 16 roku życia będą trenowane, jeszcze myślimy w jaki sposób to rozwiązać by nie naruszyć jego "dorastania". To są rzeczy naprawde mało ważne jak narazie. Dziękuje wam za porady, jednak za bardzo panikujecie, pierw potrzebujemy porad jak dobrze rozleklamować projekt, a jak nie to prosze pisać podanie i pomóc nam a nie szczycić się rangą na forum :)

Pozdrawiam