Pirates of the Burning Sea

Witam

Nie zauwazylem zadnej wzmianki o tej grze a moim zdaniem jest to pozycja niewatpliwie warta uwagi. Jest to gra z gatunku MMOcRPG osadzona w XVIII wiecznych, pirackich realiach, wykonana w nowoczesny sposób, z zaawansowaną grafiką 3D. Akcja gry toczy się na Karaibach w XVIII wieku, zaś gracz staje się kapitanem okrętu, może dowolnie modernizować swój statek i dowodzić jego załogą oraz zadecydować, czy stanie się piratem, korsarzem, kupcem czy też dowódcą okrętu królewskiej marynarki wojennej - jak w każdej grze tego gatunku wszystko zależy tylko od decyzji grającego. Twórcy dość szczegółowo odtworzyli ówczesne Karaliby, na mapie ograniczonej linią kontynentu znajdziemy wszystkie ważniejsze wyspy, a wielkość świata gry została specjalnie dostosowana do tego, by zapewnić kilku tysiącom grających na jednym serwerze satysfakcjonującą rozgrywkę.
Od końca listopada 2010 roku produkcja zmieniła model finansowy i jest udostępniana na zasadach Free to Play. Oznacza to, że rozgrywka jest darmowa, aczkolwiek aby uzyskać specjalne bonusy musimy skorzystać z wbudowanego systemu mikrotransakcji (nie ma tu mowy o tzw. pay to win). Przydatne info: gre sciagamy ze strony: www.portalusgames.com. Ze swojej strony zapraszam na: www.upnonline.info i zapraszam do wstapienia do naszego society (gildii) United Polish Navy - gramy na serwerze Roberts jako nacja angielska a takze posiadamy wlasny serwer Teamspeak! - Zapraszamy!

jeżeli tu nie ma w zmianki o tej grze tzn że

1. Jest mało zanana

2. Jest crapem i jest nudna

3. Nie jest od żadnego dużego wydawcy Azjatykiego, Amerykańskiego lub Europejskiego.

Więc wybierz sobie któryś tych powodów i ciesz się.

To ze nie ma tu wzmianki w zadnym wypadku nie oznacza ze gra jest zla. Z jednym trafiles - jest malo znana gdyz poprzedni wlasciciel - Sony Online Entertainment nie reklamowal jej wystarczajaco, reszta to twoja ignorancja...Pozdrawiam i zapraszam do sprawdzenia samemu:P

Bart

jeżeli tu nie ma w zmianki o tej grze tzn że1. Jest mało zanana2. Jest crapem i jest nudna3. Nie jest od żadnego dużego wydawcy Azjatykiego, Amerykańskiego lub Europejskiego.Więc wybierz sobie któryś tych powodów i ciesz się.

czyli co afryka produkowala? :P

warn_ico.png
Offtop

~Leman

Pobieranie staje na 1.81 % co robić ?

Czasem status pobierania zwalnia ale dalej sie sciaga, proponowalbym zostawic na chwile

Z checia przetestuje. Widzimy sie w grze.

Ps. Download tragiczny.

Troche cierpliwosci nie zaszkodzi:P Pamietajcie: serwer roberts nacja angielska i spamowac czat po polsku:P

Jeśli lubisz żagle to musisz zagrać w tą grę. Rynek gier MMO tego typu jest niestety na tyle ubogi, że w grafice nie ma co przebierać, a moim zdaniem jest to jedyna rzecz jaką można tej grze zarzucić, będąc upartym.

Grind do najdłuższych nie należy, szczególnie kiedy ktoś już na starcie oferuje Ci society. PvP jest mocno rozbudowane, praktycznie na tym opiera się cała gra, choć jeśli nie lubisz stawać w szranki z innymi kapitanami to możesz wspierać swoich kamratów poprzez walkę PvE; lub nawet zająć się ekonomią co też stanowi pewne wyzwanie i duży pożytek.

Sam grinduję postać po raz drugi, bo przerwałem grę w najmniej odpowiednim momencie, lecz jak już wspomniałem nie ma tu żadnego przesadyzmu w związku z czasem jaki potrzebujesz do wyexpienia maksymalnego (50) poziomu. Jedyne czego w tej grze brakuje to graczy, bo tak jak Bart wspomniał- i wszyscy dobrze wiemy- Sony nie jest najlepszym opiekunem gier MMO. Mimo wszystko w grze zastosowano ciekawy patent, możesz dodać swój wzór na żagiel i banderę, które po przejściu głosowania (głosują gracze) i spełnienia pewnych kryteriów(wygórowane nie są, chodzi o to by nie świeciły się jak neony) zostaje dodana do gry. Od tej pory możesz przekazywać swoje emblematy innym graczom. Przykład poniżej

Warto przynajmniej spróbować.

Hej Lester dobrze Cie widziec tutaj:P Dobre PR robisz:) Ja dodam od siebie ze jezeli graliscie kiedys w Sea Dogs badz Pirates of the Caribbean plus lubicie mmo to pozycja dla was!

zaciekawiles mnie ta gra :) malo gier jest tego typu i to jeszcze w 3d :) chetnie sprobuje i zgadzam sie na to ze juz dawno powinna byc tutaj umieszczona :) ale prosilbym cie o edytowanie tematu i poustawianie go w miare dla oka np. Strona : ..., opis, moze kilka ss itd , nie zebym sie narzucal ale dzieki temu moze sie wiecej osob zainteresowac gra :) bo temat jak dla mnie jest najbardziej idealny, z mila checia sprobuje zagrac i napewno nie tylko ja :) pozdrawiam

:)

warn_ico.png
Spammm ~ NS

Jestem świeżo po AC IV więc pirackie klimaty jak najbardziej siedzą mi w głowie, także pewnie w tygodniu jakoś sprawdzę tą grę i zobaczymy czy faktycznie jest na tyle dobra... :D

Witam ponownie!

Piotrexiron - strona gry jest aktualnie w przebudowie, gra zostala porzucona jakis czas temu przez Sony Online Entertaiment i zostala przejeta przez 3 ludzi ktorzy ja tworzyli. Zalozyli oni swoja firme i mozna powiedziec ze uratowali ta gre. Do idealu oczywiscie jeszcze daleko i dluga droga przed nimi (Portalusagames). Obecnie pracuja nad flagami i zaglami (tworzone przez graczy) oraz wlasnie nad uruchomieniem nowej strony niedlugo ma byc takze dostepna poprzez platforme bitraider( to od bioware chyba) aby ulatwic dystrybucje. Wielkim mankamentem tej gry byla zawsze reklama, owszem na starcie bylo 8 serwerow dla wiekszosci stref czasowych i dosyc duza liczba graczy ale poprzedni wlasciciel (SOE) popelnialo coraz wiecej potkniec i liczylo prawdopodobnie na szybki zysk majac jako konkurencje disneyowskie Pirates of the Caribbean - wynik byl oczywisty...

Gra przetrwala od 2008 i ma wierna baze graczy ktorzy ciagle wracaja do niej czujac jakis sentyment, Dla wielu walka pvp jest jedna z lepszych w mmo - tu nie moge sie wypowiadac gdyz nie posiadam doswiadczen z innymi mmo ( poza Guild Wars i Age of Conan)

Wawrzyn - jezleli oczekujesz czegos w stylu Assasin Creed IV -hmm zawiedziesz sie:P najtrafniejszym okresleniem tej gry jest wg mnie: Sea Dogs online. Mimo tego zapraszam do wyprobowania:)

Opis znajdziecie tutaj: http://www.gry-onlin...016.asp?ID=2036

Jeszcze raz serdecznie zapraszam!

Jestem świeżo po AC IV więc pirackie klimaty jak najbardziej siedzą mi w głowie, także pewnie w tygodniu jakoś sprawdzę tą grę i zobaczymy czy faktycznie jest na tyle dobra...

To co napisał Bart wyżej to prawda. W AC IV walki są bardzo arcadowe, dynamiczne aż do przesady. Ta gra symulacją nie jest, jednak jest wolniejsza i bardziej taktyczna. Tak bajecznych dźwięków i efektów jak w AC IV też nie uświadczysz, choć nie twierdzę, że te tutaj są złe; bo mnie się podobają. Na plus zasługuje to, że każdy kaliber dział ma swój własny dźwięk wystrzału.

Idąc dalej, w AC IV nie można było "wyekwipować" okrętu. Tutaj możesz dodać pewne elementy, które co prawda nie zmienią wyglądu okrętu, ale poprawią pewne jego statystyki; których z kolei jest sporo.

Generalnie jeśli oczekujesz tego dynamizmu co w AC IV to się zawiedziesz. Emocje gra gwarantuje przede wszystkim w PvP- m.in. dlatego tyle o tym tutaj z Bartem piszemy-, a to dlatego, że każdy okręt który kupujesz ma dopuszczalną liczbę zatopień tego okrętu. Żeglowanie takim cackiem w strefie PvP potrafi podnieść poziom adrenaliny, szczególnie kiedy wyczai Cię grupka graczy we fregatach gotowych zepsuć Twój dzień :D .

PS. Cześć Bart :).

zaczynam pobieranie. zobaczymy co to za gierka ;)

Ok to ja tez pobieram ... mam nadzieje ze bedzie jakas ekipa

Ekipa jest ale chcemy wiecej! :P Zapraszamy! Na zachete dam pare screenshootow z mojego archiwum: :P

zyle.jpg

walka pvp z piratami

i2fp.jpg142bn.jpg049i.png174br.png

hmmm nie zaszkodzi ściągnąc :)

pytanie czy istnieje morskie pve tzn walka ze statkami npc.