Rozwój

Siema, tak sie zastanawiam, czy byłoby dobrym rozwiązaniem zrobić assasina tylko pod pvp i drugą postać zrobić sobie do robienia kasy ? Słyszałem, że assasinem ciężko jest w późniejszych etapach masowo " katować" dungi i wtedy przydaję się druga postać. Myślałem tutaj o Bladedancerze. Czekam na opinie w tym temacie i pozdrawiam :)

Co , do tematu.

Assassin ma dobre pvp , ale wiele osób go po prostu nie ogarnia. Jak umiesz zrobić infinite combo to , jest on dobrym wyborem . :D Do pvp preferuje wardenke . Przy odrobinie ogarniania żaden dungeon cie nie zaskoczy.

Gram dużo deathdealer'em , do 57 lvl dałem sobie rade sam w all dungach a na pvp wynosi wszystkich papierkow na combo.

Generalnie podoba mi sie Assasin i chciałbym nim dobić max lvl. Generalnie wiem że będę musiał troche czasu spędzić na arenie żeby ogarnąć combo , ale to mi sie w tej grze podoba, że skill to jest wyznacznik twojej siły, a nie gear czy to że masz 10 lvli więcej. Tylko właśnie tak sie zastanawiałem, którą postać zrobić do samego zarobku, żeby jakiś gear też zrobić na tego sina. Bo Sinem to raczej nastawiłbym sie tylko na pvp

Nawet przy expieniu do 57 wbijesz dużo kasy , zawsze jakieś śmietki dropną i po 1-5 m je sprzedasz. A jesli chodzi ci o robienie kasy to warden.

A czemu akurat Warden ? :D Rozwiniesz to troche ?

Nie grałem nią duzo ale ma ona duzo skilli aoe i swojego mobka. Wszystkie piekla solo mozna robic ,a na tym najwieksza kasa leci.

Bleach manga opracowane i opublikowane przez GoGames. :D :D :D

warn_ico.png
Offtop ~ NS

Siema, tak sie zastanawiam, czy byłoby dobrym rozwiązaniem zrobić assasina tylko pod pvp i drugą postać zrobić sobie do robienia kasy ? Słyszałem, że assasinem ciężko jest w późniejszych etapach masowo " katować" dungi i wtedy przydaję się druga postać. Myślałem tutaj o Bladedancerze. Czekam na opinie w tym temacie i pozdrawiam :)