Szukam osob do wspolnej gry od 0

tak jak w temacie pisac pw lub pod tematem;) wszyscy chetni do wspolnej gry

Ja bym mógł spróbować ale musze najpierw pobrac

grałbym ale czytałem że p2win, może ktos sie wypowiedzieć bardziej na ten temat?

adikoclz to zasysaj allodsa i gramy;)

Niestety na serwerach f2p jest p2w(nawet gpotato samo się do tego przyznaje). Polecam jednak zacząć na p2p około 40 zł miesięcznie bez opcji p2w.

Niestety za 40zł są lepsze i nowsze gry niż stary Allods, który jest totalnym szarakiem.

@up - Allods na pewno nie jest szarakiem, end game wygląda niesamowicie ze względu na budowanie własnych statków

@topic - Chętnie bym zagrał jeszcze raz, ale na serwerach z abonamentem bo na f2p jest ogromne p2w

w SWTOR tez masz statek i też możesz go rozbuduwowywać

Proszę o PW z informacją czzy udało Wam się zebrać i na którym serwerze - dzięki/czekam :)

Jeśli aktualne proszę o PW.

Nadal aktualne prosze pisac pw!

Chciałem zacząc grać ale jak usłyszałem o p2w... to już mi się odechciało, abonamentu za ta grę nie mam zamiaru opłacać.

Grałem na f2p ale bez wydawania kasy strasznie ciężko cokolwiek osiągnąć. Głównie chodzi o runy, do ulepszania potrzebne są astralne okruchy z IS. Niby można wymieniać złoto za walutę IS ale przed ok 40lvlem nie będzie was stać.

Allods p2w, wbijcie 50 lvl i sami zobaczycie.

Ja grałem ponad rok na Polskim serwie allods ale po połączeniu serwerów przez gpotato nie ma sensu grac bez wydawania pieniędzy. Po prostu żeby spokojnie grac trzeba miec itemy z is które w tej chwili trzeba by było od nowa wydac koło 800 zł plus doliczajac sensowne runy. Polecam zmenic gre lub kupic już postac z eq i runami,

Ja grałem ponad rok na Polskim serwie allods ale po połączeniu serwerów przez gpotato nie ma sensu grac bez wydawania pieniędzy. Po prostu żeby spokojnie grac trzeba miec itemy z is które w tej chwili trzeba by było od nowa wydac koło 800 zł plus doliczajac sensowne runy. Polecam zmenic gre lub kupic już postac z eq i runami,

Totalna bzdura, nie słuchajcie takich ludzi jak ten wyżej, bo to tylko jego wina, że nie umiał sam sobie na runki zarobić. Fakt, przed 40 lvlem cienko jest z kasą, ale nie widzę sensu by te runki wtedy kupować. Runki 5/5 spokojnie zrobisz w dwa tygodnie, a to już jest coś. Mówimy tutaj o spokojnej grze, gdzie takie runki powinny wystarczyć, a jak ktoś chce to i nie widzę przeszkód by robić wyższe runki. Na 55 lvlu na lotach w astral można zarobić kupę kasy, naprawdę KUPĘ kasy, którą można wydać na monety butiku lub wydać w AH na cokolwiek się zechce. Nie bronię tutaj Allodsa oczywiście, bo jest to gra p2w, lecz da się w niej sporo osiągnąć bez wydawania kasy.

Najlepiej najpierw ściągnąć grę, wbić maksymalny lvl i razem z dobrą gildią polatać sobie w astral, a dopiero potem mówić o takich rzeczach.

Nie wiem ile grałeś ale ja przegrałem cały ten czas co był polski server. Piszesz o runach o 5 to zobacz sobie jakis 55 lvl ma runki 5 który chce grac w pvp nikt na tym servie tak naprawde wspólnym by grac jakies pvp trzeba miec minimum 9 runki do tego różne dodatki w stylu epickiego 2 kolczyka hmm wszystkich zwoje z rubinami, statami, umiejętnosci o których nie napisałes i bez tego nikt cie nie zabierze na jakieś lepsze pve a na pvp byle kto będzie cie miał na 1 hit. Wiesz kolego zależy ile chcesz miec tych runek 5 bo teraz ty piszesz bzdury piszesz o zwykłym no life który ma doświadczenie w allods i wyciągnie golda na to. A nie kogoś kto pogra 6h i przestanie

I kolego dalej wprowadzasz ludzi w blad. Ja do 55 lvla wbilem komplet runek 4. jedna stronnice danasa, 46 slotowy plecak, niebieski kolczyk i kilka innych mniejszych bajerow i nie wydalem na to ani grosza. I straszne glupoty gadasz z tym braniem na malych runkach. Jak chcesz latac z randomami to owszem, dopoki nie zobacza sensownego eq to cie nie zabiora, ale sa tez gildie, ktore zabieraja cie na praktycznie wszystko. Na runkach piatkach spokojnie w pvp na legendarnym/mitycznym eq dajesz sobie rade. A jak chcesz powalczyc sobie z najlepszymi to zapisujesz sie na bastion, gdzie raidowe party walczy z kilkoma najlepszymi graczami (wysokie runki, najlepsze eq).

Poza tym w bardzo krotkim czasie mozna zarobic kupe kasy:

Eterium - 1000+ gold

Anomalny - 200g + dodatek za piracenie (do 200 za statek)

Strażnica - 500g

Dziwadla - projekty + emanacje do wymiany na 870g

Goblinobol - 870g

Bastion - mozna jak sie zechce wymienic na golda, 20 za 200g a dostaje sie srednio po 60-100.

Questy zwiazane z astralem - od 200 do 1000+

W kilkanascie minut masz dwa tysiace + poswiecisz troche czasu i masz dodatkowy gold.

Poza tym w bardzo krotkim czasie mozna zarobic kupe kasy:
Eterium - 1000+ gold
Anomalny - 200g + dodatek za piracenie (do 200 za statek)
Strażnica - 500g
Dziwadla - projekty + emanacje do wymiany na 870g
Goblinobol - 870g
Bastion - mozna jak sie zechce wymienic na golda, 20 za 200g a dostaje sie srednio po 60-100.
Questy zwiazane z astralem - od 200 do 1000+

Tylko jeszcze kto cie zabierze na to wszystko co tak w sekunde znajdziesz ekipe z która będziesz na to latac odrazu jak wbijesz lvl. Masz jedną stronice danesa gratuluje 1 która za darmo można dostac, A po 2 goblinobol dałes 870g co dzień i wiadomo że nie zawsze wygrasz mecz po 2 dziwadło nie zawsze sprzedasz i zalezy od dropu. dodatek za statek jak inny statek cie nie rozwali nastwiłeś że zarobisz tyle jakbyś miał najlepszy statek. Więc nie pisz głupot bo ktos kto zaczyna nie będzie miec takiego statku i będą go wycinali w pień a ktoś kto lata że stałą ekipą nie weżmie odrazu nowicjusza na swój statek bo każdy lata z ekipą i nie zna ludzi więc będzie mu ciężko piszesz jakieś bajki. No i co masz runki 4 kolczyk niebieski który nie wiem ile kosztuje teraz 100 golda. I co chcesz zrobic pojdziesz na pg żeby też zarobic gold nic nie zrobisz pójdziesz na katakumby nic nie wyfarmisz. O czym ty piszesz, Przypominam ci że temat to gra od zera a nie że już ma statek już odrazu wbije 55 lvl i lata na dziwadła i tyle zarabia na eterium też nie zarobi 1000 golda bo nie będzie miec tak dobrego statku żeby doleciec a sam nie doleci, a nawet jak doleci duza szansą że go inny statek rozwali. Więc proszę cie nie pisz bajek. Bo to co napisałeś to spędza się też kilkanaście godzin plus farmienie eq, run co ma grac po 12h. Oderwac się od realnego życia. A jak nie znajdzie ekipy która będzie chciała z nim latac to mnóstwo golda wywali na najemników i po goldzie.

Sprawa pvp runki 5 i mistyczne eq. No nie wiem z kim jak większośc osób ma itemy na 52 lvl i gemy epik/legend, do tego runki 9/10

Wiesz że może przypadkiem kogoś dobijesz kto ma 10 procent hp to jest możliwe

Widze, ze dalsza dyskusja jest bezsensowna, pobiewaz grales z jakas naprawde slaba ekipa. Mow sobie co chcesz, ja od 30 lvla latalem na anomalny i dziwadla, od 55 na dziwadla 9 zaczeli mnie zabierac (bez unlocka). Jak sie ma slaba gildie to sie ma tak jak mowisz, niestety.

Zacznijmy tez od tego, ze jak sie gra w takie gry no to trzeba byc nastawionym na gre w grupie, nie solo, wiec przestan gadac glupoty o lataniu solo, czy braku statku. Koniec rozmowy, nie bede koontynuowal dyskusji z graczem, ktory nic nie potrafi zrobic.