Szukam chętnych do gry w smite

Witam.

O mnie : Mam na imię Sebastian, mam 15 lat. Jestem wyluzowany i posiadam ogromne poczucie humoru. Nie gram o złote gacie, więc można ze mną się podczas gry pośmiać. To nie znaczy, że specjalnie trolluję, słabo gram - nie. Gram najlepiej jak potrafię, ale nie wyzywam nikogo i staram się czerpać przyjemnośc z gry.

Szukam : Osoby, która jest wyluzowana, zabawna z poczuciem humoru. Chcę przyjemnie sobie z kimś pograć w smite'a. Jeżeli grasz o złote gacie i flamisz innych to wyłącz ten temat. Wiek nie gra roli, ale najlepiej, żeby była to osoba 13 - 16. Płeć nie gra roli. Jeżeli ktoś jest chętny to mój sjype - wymagany - sebek9822. Ew. GG : 49756480

Smite profil :

- 19 lvl,

- 2 mastery lvl,

- Bogowie kupieni ( nie ze starteru ) : neith, tyr, thanatos, anhur.

Ja grywam trójki areny i assaulty bo na piątki nie chcę czasu marnować. Mam 22 lvl 7 bogów zmasterowanych . Kupieni : Chaac , nu wa , cupid ,thanatos i kilku innych ;d . Mój nick Pieseuke. Śmiało na jakimś ts można pograć . Najlepiej na tym z mmorpg . Mam 19 lat i gram na luzie nie dla jakichś profitów czy coś :)

Ja też z chęcią zagram.Niedawno wróciłem a nie mam z kim grac więc wiesz.Na skype cię dodałem ale wolę ts

Z chęcią pogram mam 30 lvl mam all bogów mam 17 lat jeżeli chodzi o smite to gram od areny,conquesty,jousy po assaulty i mecze dnia na con preferuje solo/adc ewentualnie mid mój nick w grze pitrex97 i preferuje ts do rozmowy :P a i jeżeli chodzi o masterki to mam wszystkich 49 bogów na mastery lvl

Macie jakiegoś TSa, czy coś? Chętnie się przyłączę ;)

Chętnie pogram mój nick w grze Jasin93

Też moge pograć w razie czego Nick Hornus
Lvl 30/master - 29
Lat 24 bywam na TS z MMoRpg na kanale smite ;)
Jedyny kontakt to w grze lub przez TS3, w ostatecznosci FB ale to po paru gierkach przegranych razem ;) 3m i powodzenia :D

Ja z chęcią zagram.

LvL 30/41 mastery level

Lat 13 i wole tsa(można jakiegoś ogarnąć)

Nick w grze to Broncio:P

Aktualnie mam 15 lvl :) - wiec wciaz sie ucze.

Zapraszam na TeamSpeak3: TS.NO-IP.PL - zawsze cos gramy wiec jakos sie zbierzemy do kupy :)

Witam.

O mnie : Mam na imię Sebastian, mam 15 lat. Jestem wyluzowany i posiadam ogromne poczucie humoru. Nie gram o złote gacie, więc można ze mną się podczas gry pośmiać. To nie znaczy, że specjalnie trolluję, słabo gram - nie. Gram najlepiej jak potrafię, ale nie wyzywam nikogo i staram się czerpać przyjemnośc z gry.

Szukam : Osoby, która jest wyluzowana, zabawna z poczuciem humoru. Chcę przyjemnie sobie z kimś pograć w smite'a. Jeżeli grasz o złote gacie i flamisz innych to wyłącz ten temat. Wiek nie gra roli, ale najlepiej, żeby była to osoba 13 - 16. Płeć nie gra roli. Jeżeli ktoś jest chętny to mój sjype - wymagany - sebek9822. Ew. GG : 49756480

Smite profil :

- 19 lvl,

- 2 mastery lvl,

- Bogowie kupieni ( nie ze starteru ) : neith, tyr, thanatos, anhur.