Infinite Crisis


Dawno o tej grze nic nie było, a warto o niej wspomnieć, bo w końcu dodano mape 3 liniową, która jest hmm… dobra i wprowadza kilka nowości i urozmaiceń w porównaniu do LoLa czy Doty. Polecam sprawdzić tym bardziej, że ESL robi trunieje w których można wygrać fajne pieniądze. Co do polaków to hmm… jest nas mało, ale aktualnie najlepszy graczem eu i jednym z najlepszych midlanerów na świecie(wspomne, że poziom gry na serwerze amerykański jest nieco wyższy) jest właśnie polak reprezentujący Reason Gaming. Chciałbym zobaczyć 100% polską ekipe :)

Zachęcam wszystkich do gry:

jeśli ktoś chceto wchodzi na strone www.infinitecrisis.com i wybiera “Register” :)

to tyle z mojej strony,

miłego grania życze!

Podbijam post wyżej. Zdecydowanie gra godna polecenia, Who - doczekasz się wkrótce, daj nam się rozegrać ;P

Tak więc na temat - szukamy graczy chętnych do pogrania. Miło byłoby aby wasze k:d przekraczało 2:0 , nie będziemy jednak wybrzydzać - po prostu piszcie tutaj lub w grze - corncoffe lub aegan ;)

Pozdrawiam ;)

Jutro wychodzi nowy patch, a 14 marca 3 nowe postacie, zapowiada się ciekawie ;)

Jakoś cicho się zrobiło o tej grze, ja ją odkryłam dopiero kilka dni temu i póki co nawet przypadła mi do gustu. Jeśli jest ktoś chętny do pogrania razem to pisać !:)

Czasem zagram, lecz bez Deathstroke'a jest lipnie. Mają dodać jakiegoś dziwacznego Blue Beetle'a, podczas gdy postać z której wzorował się Marvel jest zapomniana, choć pewnikiem arsenał Deathstroke'a może być problematyczny w stworzeniu dobrego setu skilli. Ogółem gra nie jest zła, ale przebija się jedynie dzięki już istniejącemu fanbase'owi.

Ktoś jak będzie jutro chciał zagrać niech pisze nick czy coś na pw :)

@BTW. Co do tych turniejów to one 5v5 c'nie? :)

Możliwość zostaniem tym "najlepszym" przyciąga. Zacznę ogarniać grę

Przyznam jest to moje pierwsze MOBA w które zagrałem 2 dni temu, odziwo gra chodzi płynnie i mogłem zobaczyć o co w tych grach chodzi.

Gra nie jest zła ale ja chyba nie umiem grać w teg typu gry, fakt faktem IC ma dobre efekty, jakaś tam dynamika jest ale nie wiem gram i zawsze gine jako pierwszy, nawet to że inni mają "kupione" postacie które są lepsze jest do kitu.

Ogólnie gra dobra, w mojej ocenie zasługuje na 7/10

A jak dlugo czeka sie na mecz?

Rano - Długi czas oczekiwania na rozgrywkę

A potem jest krócej, tylko rano ciężko jest.

A co do gry.. gra jest średnia. Można pograć, spróbować.. ale wieję żadna nowością. Bohaterowie są nudni.. Mapki ujdą.

Gra średnia, taki miła gierka jak chcesz odpocząć od LoL'a. :D

Kazdy wszystkie moba porownuje do Lola to ma jakis sens??? Dota była modem do W3 i ona była 1 gdyby nie ona Lola by na swiecie nie było ....

Rzecz w tym, że IC już na pierwszy rzut oka bardzo mocno LoLa przypomina (albo przynajmniej przypominał od samego początku).

Odświeżam temat, moj nick : Hollyvvood (2 literki v w środku nicka)

Zapraszam grających do friend listy.


Dawno o tej grze nic nie było, a warto o niej wspomnieć, bo w końcu dodano mape 3 liniową, która jest hmm… dobra i wprowadza kilka nowości i urozmaiceń w porównaniu do LoLa czy Doty. Polecam sprawdzić tym bardziej, że ESL robi trunieje w których można wygrać fajne pieniądze. Co do polaków to hmm… jest nas mało, ale aktualnie najlepszy graczem eu i jednym z najlepszych midlanerów na świecie(wspomne, że poziom gry na serwerze amerykański jest nieco wyższy) jest właśnie polak reprezentujący Reason Gaming. Chciałbym zobaczyć 100% polską ekipe :)

Zachęcam wszystkich do gry:

jeśli ktoś chceto wchodzi na strone www.infinitecrisis.com i wybiera “Register” :)

to tyle z mojej strony,

miłego grania życze!