ArcheAge EU - Wszystko o zbliżającej się europejskiej wersji gry

Dobre wiadomości dla wszystkich oczekujących na europejską wersję ArcheAge, pojawia się coraz więcej przecieków z Trionu. Już w marcu planują otworzyć forum do rozmów z graczami, zmieniła się także ich opinia o patchu 1.0.

Więcej informacji: http://archeageonline.pl/news/nowinki/280-przecieki-o-betach-na-eu.html

Zapisy do beta testów https://www.archeagegame.com/en/register/

open-beta.pnghead-start.pnglaunch.png

SPIS GILDII z podziałem na serwery i strony konfliktu.

Wraz z przypływem informacji post będzie edytowany.

świetnie, przyda się taki temat bardzo ! Każdy będzie mógł być na bieżąco ;)

W marcu będzie timer odliczający pewnie do początku kwietnia, potem 2 miesiące bety i za 3-4 miesiące sobie zagramy ;-) Zobaczymy jak będzie wyglądał IS w ich wersji... Być może lepiej będzie pozostać u Mail.ru...

Być może lepiej będzie pozostać u Mail.ru...

To już każdy sobie indywidualnie zdecyduje...ale jedno jest raczej pewne, wersja rosyjska będzie tańsza.

To już każdy sobie indywidualnie zdecyduje...ale jedno jest raczej pewne, wersja rosyjska będzie tańsza.

Premka na 100% będzie droższa. Pytanie tylko czy pozostałe rzeczy, jak rozbudowa plecaka która u Mail.ru jest za golda przez Triona zostanie dodana do IS ?

A ja jednak wolę być bardziej ostrożny i nie "Podniecać" się :) , znając nasze szczęście to poczekamy zapewne o wiele dłużej niż 3-4 miesiące a jak się już doczekamy to (obym się cholera mylił) jak zobaczymy ceny premki i IS odechce się większości grać i będzie wolała pozostać na RU.

Co do IS, w którym wywiadzie Trion zapewniał że są przeciwni p2w i ulepszaczom....ale zobaczymy jak im to wyjdzie. Ja jestem dobrej myśli.

Najlepsze jest to ze to zangielszczenie jest n tyle genialne, ze cala gra jest po angielsku : D

warn_ico.png
Spam ~ NS
Najlepsze jest to ze to zangielszczenie jest n tyle genialne, ze cala gra jest po angielsku : D

Ale to chyba nie w tym temacie ;)

Bardzo zwlekają z premierą wersji angielskiej. Mam takie dziwne wrażenie, że jakby faktycznie się przyłożyli do tego, to już by betę mogli wypuścić. Ale AA to nie jest priorytet Trionu.

Ciekawe, czy znajdzie się jakaś grupka miłośników mini-roleplayu. :) Gra się do tego jakby nie było nadaje.

Bardzo zwlekają z premierą wersji angielskiej. Mam takie dziwne wrażenie, że jakby faktycznie się przyłożyli do tego, to już by betę mogli wypuścić. Ale AA to nie jest priorytet Trionu.

Zgadza się, dodatkowo zeszły rok nie należał do najlepszych dla Trionu (zwolnienia, zamknięcie europejskiego oddziału) i ArcheAge odszedł na dalszy plan. Ale jak widać zaczyna się to w końcu zmieniać :D

Oby nie zwlekali za długo, chętnie bym pociupał :D. Chociaż nie ukrywam, że te łodzie podwodne i auta mnie trochę od gry odrzuciły, ale może jakoś to przełknę :P.

Kilka newsów od Trionu oraz otwarcie oficjalnego forum http://archeageonline.pl/12-og%C3%B3lna-dyskusja/285-kilka-newsow-od-trionu.html

Super że mamy forum... Tylko gdzie jest zegar który miał odmierzać czas do rozpoczęcia cbt ?

Oglądałem ten stream z AA, prowadzony przez pracowników Triona i faktycznie gra wygląda na skończoną i gotową do wydania na rynkach EU/NA. Dodatkowo znamy już model płatności, więc nie wiem na co jeszcze czekają ;/

Gra wystartowac powinna przed wakacjami , bo testowac nie ma czego - rosyjski archeage jest do testowania . Wiec +- cbt 1-2 miesiace max - obstawiam open bete o ile ebdzie na koniec czerwca/lipca

Join the official ArcheAge forums today and be a part of the pre-beta community!

http://triongam.es/1lYxXKV

Bardzo ciekawa informacja od menagerow AA "I can say we will not have different labor regen values for offline vs. online status."

Bardzo ciekawa informacja od menagerow AA "I can say we will not have different labor regen values for offline vs. online status."

Oznacza to tyle, że po wylogowaniu na minutę dostaniesz tyle samo co będąc online. Jak dla mnie sprawa oczywista.

a wiadomo kiedy dokładnie ma byc OpenBeta ?? jakoś przed wakacjami, czy raczej wrzesień-październik ?? a może grudzień ??

niedługo ma być closed beta ale tylko dla zaproszonych osob + friends i ludzi z fansite comunity. Do końca roku napewno bedzie już launch game.

W temacie z pytaniami na oficjalnym forum AA macie dużo odpowiedzi od Devsów