Gildia Steel and Magic

Gildia Steel and Magic

Zapraszam wszystkich nowych jak i starych graczy do wspólnej gry na serverze Bloodiron (PVP) po stronie Guardianów.

Aktualnie dobijamy 17 poziom gildii, chodzimy na raidy oraz dungeony, pomagamy klanowiczom dobić lvl i robić questy, chodzimy na PVP. Jeśli chodzi o crafcenie sprzetu dla postaci również z tym nie mamy problemów.Oprócz tego posiadamy własny server team speak więc mamy ułatwioną komunikację. Przyjmujemy każdego bez względu na wiek lub płeć :D ( przewaga w gildii 18+ ) więc jeśli chciałbyś/abyś dołączyć w nasze szeregi i wspólnie pospędzać czas w grze zgłoś się do nas już dziś!

W grze możecie napisać do: Talesni, Fastfudo, Villetta, Lordbeny, Gwynhbleid, Akallii lub w tym temacie :) Nie zapomnijcie odwiedzić też naszej strony http://www.steelandmagic.pl/

Aktualizacja

Gildia przeniosła się na server Gelidra (PvE) i mamy wbity 17 poziom. Więc zapraszam wszystkich chętnych z obu frakcji do naszej gildii i do wspólnej gry :)

także zapraszam wszystkich chętnych do gildii :)

Nick Sylith, Vallendar :)

Dlaczego przenieśliscie sie na server PVE?

bo PvP to bezmózgie zabijanie low-levelowców, przez tych którzy maja wyższy poziom, którzy myślą że są świetni jak pozabijają kilka takich osób, próbując przeszkodzić w spokojnej grze, bo niestety takie zjawisko jest normalne. Nie pamiętam na jakim serwerze ja gram, ale jak będzie ten sam co jest ta gildia to chętnie dołączę :)

Nie pytałem ciebie , a osobiście gram na serwerze pvp i jeszcze sie z czyms takim nie spotkałem ,mam 32 lvl

Ponieważ na Bloodiron grało zbyt mało ludzi i nie było z kim raidować ani kogo rekrutować. Od kiedy przeszliśmy na inny server jest o wiele łatwiej ( z raidami) i przyjemniej oraz online mamy o wiele większy. Gdyby nie to to byśmy dalej byli na Bloodiron.

Ja chciałbym dołączyć (zmieniłem serwer na ten i akurat tak się składa że mogę dołączyć), ale dopiero gdy będę miał dostęp do gry.

Zapraszamy :)

Właśnie zaczynam i mam 2 pytania

1. Jakiej broni używa klasa Riftblade a jakiej Warlord. W sensie jednoręczne + tarcza czy jakieś inne

2. Jakie polecacie addony ?

Siema.Czy moge prosic co inva do gildi??Nick Domsdey.Jezeli nie bylo by mnie w grze prosze o kontakt na gg nr 6740988.

Jak najbardziej mozesz z tym ze temat troche z mojej winy jest nie aktualny mianowicie, przenieslismy sie na Gelidre, posiadamy lvl 18, raidujemy co sie da ( t1,t2, t3 hmm moze kiedys ;p ) i kiedy sie da, z wyprzedzeniem w bis calendar. Po wiecej zapraszam na nasza nowa strone steelandmagic.pl albo bezposrednio do mnie, Lordbeny jesli jestescie na gelidrze badz Lordbeny@Gelidra jesli na innych szardach, badz tez Villetta ( Villetta@Gelidra). Zapraszamy!

A jak to jest z stronami konfliktu? Guardian i Defiants. Po ktorej stronie gracie? Ma to jakies znaczenie?

A jak to jest z stronami konfliktu? Guardian i Defiants. Po ktorej stronie gracie? Ma to jakies znaczenie?

Na Gelidrze nie ma to wielkiego znaczenia, są w guildi Guardiani i Defianci

Dokladnie jak wyzej, na gelidrze nie ma to az takiego znaczenia.

Jakoś na dniach ściągnę rifta i będę mógł dołączyć, znajdzie się miejsce?

Jak najbardziej zapraszamy, serwer/shard Gelidra. Moj nick Lordbeny.

Gildia Steel and Magic

Zapraszam wszystkich nowych jak i starych graczy do wspólnej gry na serverze Bloodiron (PVP) po stronie Guardianów.

Aktualnie dobijamy 17 poziom gildii, chodzimy na raidy oraz dungeony, pomagamy klanowiczom dobić lvl i robić questy, chodzimy na PVP. Jeśli chodzi o crafcenie sprzetu dla postaci również z tym nie mamy problemów.Oprócz tego posiadamy własny server team speak więc mamy ułatwioną komunikację. Przyjmujemy każdego bez względu na wiek lub płeć :D ( przewaga w gildii 18+ ) więc jeśli chciałbyś/abyś dołączyć w nasze szeregi i wspólnie pospędzać czas w grze zgłoś się do nas już dziś!

W grze możecie napisać do: Talesni, Fastfudo, Villetta, Lordbeny, Gwynhbleid, Akallii lub w tym temacie :) Nie zapomnijcie odwiedzić też naszej strony http://www.steelandmagic.pl/