FIFA World - Problem ze sterowaniem

Cześć, mam problem ze sterowaniem w Fifie World.

Ani pad, ani klawiatura mi nie działa. Można grać jedynie na myszce.

Klawiatura nie działa w "klawiatura+mysz". Mam przypisane przyciski, lecz w trakcie meczu ich naciskanie nie daje żadnego rezultatu.

Próbowałem także Vjoya oraz emulować pada jako pada od xboxa 360 ale bez skutku.

Dodam, że pad działa w tej Fifie bez żadnych problemów na innym komputerze.

Mój system to Windows 7 64bit.

Naprawiałem, sprawdzałem aktualizacje, pobierałem od nowa kilkunastokrotnie. Nie przyniosło to żadnych efektów.

Jakieś sugestie?

Gra jest całkowicie nowa. Skoro w Fifach normalnych było tyle problemów z padami (m.in nie działająca gałka trików i kombinowanie z nią praktycznie w każdej wersji Fify) to liczysz ze tu odrazu wszystko będzie działać?

Mnóstwo ludzi się skarży na to ze działa im tylko myszka. Skoro próbowałeś juz wszystkiego to może po prostu trzeba poczekać na jakiś update który być może to naprawi.

Jest rozwiązanie na XP, a na Win7 nie...

Najdziwniejsze jest to, że na innym kompie z Win7 64bit wszystko działało jak należy...

EDIT:

Udało się, można usunąć.

No to może napisz w jaki sposób się udało żeby inni nie musieli pytać? xd

Witam, mam ten sam problem.
W ciągu pierwszego dnia, sterowanie na padzie działało, a później już tylko sama myszka. Nie wiem jak ten problem rozwiązać. Mam Windows XP. Proszę Cię Ellatris o rozwiązanie tego problemu, bo myślę, że nie tylko ja mam podobny kłopot :) dzięki :)

mam ten sam problem pierwszego dnia wszystko ladnie a na 2 dzien tylko myszka dziala nie wiem jak to napawic prosze o pomoc

Jest rozwiązanie na XP, a na Win7 nie...Najdziwniejsze jest to, że na innym kompie z Win7 64bit wszystko działało jak należy...EDIT:Udało się, można usunąć.

TO NAPISZ JAK TO NAPRAWIC


Wchodzisz w Dokumenty i masz folder Fifa World. Wszystkie pliki jakie tam masz kopiujesz i wrzucac do głownego folderu z grą tam gdzie masz .exe czyli chyba Origin Games. Potem folder Fifa World z dokumentów kopiujesz do C:\Users\(twoja nazwa użytkownika).

U mnie takie coś zadziałało.

ps. info od Ellatris
u mnie tez dziala

warn_ico.png
Posty należy edytować ~ NS
mam ten sam problem pierwszego dnia wszystko ladnie a na 2 dzien tylko myszka dziala nie wiem jak to napawic prosze o pomoc TO NAPISZ JAK TO NAPRAWICWchodzisz w Dokumenty i masz folder Fifa World. Wszystkie pliki jakie tam masz kopiujesz i wrzucac do głownego folderu z grą tam gdzie masz .exe czyli chyba Origin Games. Potem folder Fifa World z dokumentów kopiujesz do C:\Users\(twoja nazwa użytkownika). U mnie takie coś zadziałało. ps. info od Ellatris u mnie tez dziala
 Posty należy edytować ~ NS 

Witam

U mnie ten sposób nie zadziałał (win 8), posiadam pady xbox ( 2szt.- próbowałem, przełączałem i nic). Gra jedynie rozpoznaje starego pada ,który jest niezbyt poręczny. Czy macie jeszcze jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu ???

Cześć, mam problem ze sterowaniem w Fifie World.

Ani pad, ani klawiatura mi nie działa. Można grać jedynie na myszce.

Klawiatura nie działa w "klawiatura+mysz". Mam przypisane przyciski, lecz w trakcie meczu ich naciskanie nie daje żadnego rezultatu.

Próbowałem także Vjoya oraz emulować pada jako pada od xboxa 360 ale bez skutku.

Dodam, że pad działa w tej Fifie bez żadnych problemów na innym komputerze.

Mój system to Windows 7 64bit.

Naprawiałem, sprawdzałem aktualizacje, pobierałem od nowa kilkunastokrotnie. Nie przyniosło to żadnych efektów.

Jakieś sugestie?