Koszulki z własnym nadrukiem

Siemanko. Założyłem sobie sklepik z koszulkami, bluzami i te sprawy na cupsell. Aktualnie znajdują się na nim ubrania głównie związane z Grą o Tron, choć zamierzam rozwijać ten sklep. Jakby ktoś był zainteresowany to tutaj wrzucam link: Link, a nawet jeśli ktoś nie zamierza nic kupić to chętnie wysłucham jakiś komentarzy czy propozycji. Konstruktywna krytyka również mile widziana :D. Zapraszam też na fanpage - dopiero się rozwija ale staram go regularnie aktualizować.

@odświeżam i zachęcam do komentowania tutaj jak i na fanpage :)

Fajne są torby winter is coming i fajne by były takie koszulki.

Tak wgl kupił już ktoś?

Jak byś poszerzył ofertę o jakieś dobre koszulki i bluzy mające motywy z anime to chętnie bym wywalił nawet z 500zł na to :D bo na alledrogo sam syf.

np. http://www.ebay.com/itm/Anime-ONE-PIECE-Trafalgar-Law-Cosplay-Sweater-Hoodie-Death-Surgeon-Thick-Winter-/121258923643?pt=LH_DefaultDomain_2&hash=item1c3b98567b

@up

Myślę, że w przyszłości pojawi się też takie coś - choć w anime nie siedze, więc nie czuję się w tym zbyt pewnie. Ale zobaczy się - lookaj co jakiś czas na fejsa, bo tam piszę co aktualnie robie, a anime ląduje na mojej liście do zrobienia w przyszłości :>

@Boosky

Owszem, już kilka zamówień poszło. A co do koszulek to oczywiście są koszulki z rodem Starków. Jeśli chciałbyś kupić jakieś ubranie z jednym z dostępnych wzorów lecz w jakiejś kombinacji, pisz pmke tutaj czy na fejsie, na pewno odpowiem.

Uzupełnij o anime bo to co masz w ofercie jest ... nudne ;D

Chyba rzeczywiście trochę poobracam się w tym anime. I jeszcze takie info - cupsell w tym tygodniu obniżyło cenę wszystkich bluz o 15zł, w kolejnym tygodniu będzie to 10zł, a w trzecim i ostatnim 5zł. Dla niezdecydowanych chyba warto zaoszczędzić piętnaście zeta? Zapraszam na fanpage - tam na bieżąco umieszczam wszelkie informacje.

A ja poproszę numer do modelki :D

Jaką metodą robisz nadruk ? Termo.?

Nie ja się zajmuję drukiem ale na stronie producenta pisze: "Nadruki na tekstylkiach są przez nas wykonywane najlepszą metodą dostępną na polskim rynku - drukiem cyfrowym." Wiele osób może zaświadczyć, że są to naprawdę porządne wydruki

Druk cyfrowy dosyć spoko ale nie tak wytrzymały jak przy sublimacji...

A jeżeli cyfrowo robione to i tanie masz te rzeczy :)

Podoba mi się bluza jak dobrze pamiętam college z zielonym znakiem, niestety jak chodzi o bluzy tego typu muszę je mieć na sobie, żeby kupić a cena jest w sam raz.

EDIT: http://aqqshop.cupsell.pl/produkt/528588-Jedi-bluza-college.html

WOW z szarym kolorem zobaczcie! Jest jakaś hurtownia/skład cokolwiek w szczecinie?

@up

W Szczecinie chyba nie ma, niestety musisz się obyć bez przymierzenia. Z tego co wiem firma nie robi żadnych problemów przy wymianie ubrania, gdyby było za małe czy za duże. Bardzo się cieszę, że ci się podoba :D

@odświeżam i wrzucam trochę info.

Dzisiaj dodałem 4 nowe wzory z herbami domów w Hogwarcie. Przypominam też o promocji na bluzy (do poniedziałki zniżka o 15zł) oraz informuję, że za zakupy powyżej 100zł przesyłka gratis. Oznacza to nie więcej jak obniżkę niektórych produktów nawet o 30%. Wszystkie torby mają też obniżkę o 4zł. Jak macie jakieś pytanka piszcie niżej, na pmke tutaj lub na fejsie. Warto tam też spojrzeć ponieważ jest tam wszystko to co napisałem wyżej, omówione bardziej szczegółowo. Zachęcam do polubienia oraz zakupów :>

@odświeżam i przypominam, że dziś jest ostatni dzień kiedy bluzy są PRZECENIONE AŻ O 15zł - od jutra tylko "dyszkę". Jak ktoś chce jakiś napis na koszulkę, to bez żadnych dodatkowych opłat chętnie zrobię :) Tak więc pisać

@odśnieżam

Niestety promocja na bluzy się skończyła i teraz obniżka wynosi 10zł. W najbliższym czasie dodam wzór z wiedźmina, więc polecam zaglądać co jakiś czas :D

:D 1 Lajk na FP

"Rozwija się"

No niestety na fejsie nie ma zbyt dużego zainteresowania natomiast sklepi idzie do przodu :>

http://allegro.pl/anime-bleach-koszulka-koszulki-wzory-rozm-xl-i4026478276.html o cos takiego kolego bym kupil jezeli bedziesz mial w sklepie :) pzdr

Chyba reczywiście porobię coś z anime bo widzę, że już sporo osób mi to proponuje.

No fajnie by bylo i zycze powodzenia :)