Brexowe wypociny

To i ja pokażę co nie co ;)



275369reysig2.png



340795rey2collab.png



380272thorv2.png



609826VENOM.png



524312kofii.png



353459MARIOGOMEZ.png



532814JWPERO.png



435693GSP_sig.png



820988luka.png



230444thiago.png



Dawno nic nie robiłem, może ktoś by coś chciał w podpis? Pisać śmiało, jak coś to zrobię.




298212condit_carlos_sig.png


Wyglądają na serio dobrze. Też się kiedyś w takie rzeczy bawiłem ale jakoś potem nie miałem czasu. Może za niedługo złoże u ciebie jakieś zamówienie :)

859783KAJMANSTEPREC.png


Robisz anime sygnatury?

Wystąpiłem moim iphone'em używając tapapralki

Nie lubię robić prac o tematyce gier i anime ale wszystkiego trzeba spróbować, więc mogę się podjąć niedużego zamówionka.

Nówka:



403309zbuku.png


Ja się tym jaram :D

478800sido.png

OD TEJ PORY, JAK KTOŚ CHCE SYGNATURĘ BĄDŹ AVATAR ODE MNIE, MUSI NAJPIERW SKOMENTOWAĆ MOJĄ GALERIĘ. WAS TO NIC NIE KOSZTUJE, NATOMIAST MNIE MOTYWUJE DO DALSZEJ PRACY.

Wygląda bardzo dobrze ;)

Naaajs :D

za sygny z raperami 10/10

tez bym chcial taka ale z Rysiem :)

Poczytaj troche o kadrowaniu, bo z tym jest problem.

940344cira.png


good job!

próbowałeś coś wstawić na oficjalnej stronie/kanale/fb owych wykonawców ?

Jak tam prace nad moim projektem? ;>

ładne projekty ale polecam trochę popracować nad fontem bo z tego co zauważyłem w sporej ilości projektach mało czytelny dodany napis

Fonty, źle użyte gradient mapy, ramki. Dużo do potrenowania, ale będzie dobrze.

DO KOŃCA MIESIĄCA ZAWIESZAM MOJE DZIAŁANIA W TYM TEMACIE, ZAMÓWIEŃ OBECNIE NIE BĘDĘ REALIZOWAŁ ALE MOGĘ JAKIEŚ PRZYJĄĆ A WYKONAM JE DOPIERO PO 25 KWIETNIA W ZWIĄZKU Z TYM ŻE WTEDY BĘDĘ MIAŁ DUŻO CZASU Z POWODU ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO.


WZNAWIAM TEMAT!

UPORAŁEM SIĘ Z PRACĄ NA MATURĘ I INNYMI SPRAWAMI, WIĘC MOGĘ ZNÓW REALIZOWAĆ ZAMÓWIENIA.

CHĘTNYCH PROSZĘ O SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ W TYM TEMACIE.

Co z moim awatarem? :) Wysłałem Ci zdjęcie swojej panny i prosiłem o motyw z Manchesterem United w tle :)

Nie widzę odzewu autora, który ma mnie po prostu w d*pie. Chyba temat do kosza <_<

Inwestuj w czcionki, i ściągaj dużo brushy. Efekty nie raz się nakładają i aż rażą w oko.
Ale ogólnie spoko, wszystko na +