W co graliście od początku i gracie do tej pory?

Witam was :) Tak patrzę na EQ1 w którego będę dzisiaj grał po pracy i zastanawia mnie to jak się zmienił przez lata. Spojrzałem w przeszłość i uznałem, że nie ma MMO, które grałem od premiery aż do końca dni lub nadal gram. Przegrałem masę tytułów, ale nie widziałem czasem ich początków lub tego jak ewoluowały. W jakie wy gry graliście od początku i gracie nadal? Wielu pewnie powie WoW (akurat to śledzę jak się zmienia).

Ja zacznę!
WoW(Gram ale rzadko) , Gta SA MP(parę razy na miecha z kumplem), LoL, WarThunder(zbieram kaskę na czołgi) DayZ i trochę WarZ.

w Mu online i Lineage 2 w obie gry gram od 9-10 lat po dziś dzień

Ja właśnie poluję na MMO, gdzie mógłbym zacząć przygodę od początku. Takiego, które mnie wciągnie i zostanę aż umrze i będę mógł oglądać jak się zmienia :) Wiele swoich okazji po prostu straciłem typu Tibia albo Runescape :)

Tibia, WoW

Diablo 3.

siemien dobrze wiesz, że w "nabliższym" czasie wychodzą trzy MMO warte uwagi (ESO, WS, EQ). Masz kolejną szansę. Z doświadczenia wiem jednak, że nie da się wytrwać przy jednym tytule bez przerwy, bo prędzej czy później przychodzi zmęczenie tematu. Poza tym zamykanie się na jeden tytuł i bycie zbyt mocnym sentymentalistą jest mało rozwojowe.

Mu i niestety patrzac jak sie zmienia jest mi troche przykro.

W Diablo II rowniez gralem od premiery, az po wyjscie Diablo III, ktore rowniez kupilem w premiere, lecz nie wiem czy mozna je zaliczyc jako typowe MMO.

Nie potrafiłbym, nie byłbym w stanie grać w jedną grę od początku aż po dziś dzień. Miałem kilka gier, w które grałem od wydania do 2-3 lat. Było to m.in.: Silkroad Online, MuOnline i Dungeons & Dragons (od wersji F2P).

Najdłużej to grałam w Ragnarok i Lineage 2

Ja pamiętam jak zacząłem w RS grać i grałbym po dziś dzień gdyby nie te ciągłe zmiany... Jak tylko zrobię przerwę od RS to zaraz wchodzi jakis update, który rujnuje całą grę...

Lineage2 (moje pierwsze prawdziwe MMO)

Zacząłem od C2, ale zepsuty komp nie pozwolił mi kontynuować rozgrywki. Wróciłem jakoś krótko po premierze C4, a zadomowiłem się na serwerze EPI, który wspominam najlepiej ze wszystkich serwerów, na których miałem okazję grać. Pamiętam, jak razem z klanowiczami biegaliśmy po całym świecie gry, byleby tylko ubić jakiegoś "inso":)(kto grał, ten wie o co chodzi). Do L2 wracam co jakiś czas, ale ta gra już nie powróci do dawnej świetności.

Nostale z dłuższymi przerwami, Diablo 3

@Gothur Pamiętam EPI :D To był mój pierwszy rodzimy serwer L2, a potem był Graveland i więcej na polskich nie zagrałem :( Szkoda, że padł, bo naprawdę fajnie się grało :)

Metin2 (czasami powracam ale nie gram jako tako) od 2006 roku. SAMP (Gram do dziś od bardzo dłuuugiego czasu). Counter Strike 1.6(2003 do dziś)

Witam.

Może nie gram codziennie ale zawsze, przynajmniej raz na rok! Wracam do tych tytułów.

-Metin2 prywatne serwery, zawsze jakiś inny :)

-Tibia cały czas mam ją na kompie

-LoL gram od 2010

Dofus tyle ze nie gram codziennie po 8 godzin jak czasem gdy mnie zajawka wezmie ale najczesciej wejde na chwile :D.

Tibia i Lineage 2. Gram odkąd pamiętam xD

Moją pierwszą grą była Tibia, potem przez 5 lat grałem w Rohana. Teraz czasami wracam. Gra idealna dla osób lubiących pk.

Mu Online :), Dekaron, Cabal, lol - 4 gry do ktorych wciaz wracam :)