The Pride of Taern kilka pytań

Witam

Ostatnio zacząłem grać ww grę. No i mi się spodobała.

1. Jest w grze P2W? Zajrzałem w opcje i jest tam dużo opcji z platynom. Tak samo jakieś skrzynki wymagające klucza za platyne.

2. Warto grać jak mogę poświęcić 1:30/2 h na grę?

3. Jaki jest w grze EndGame?

4. Kiedy w grze kończy się fabuła?

Co do P2W to jest pol na pol xddd Platyny glownie przyspieszaja nam gre ci malo na nia wplywa... sam uzywam tylko w celu naprawy wczesniej zakupionych zadkich uszkodzonych przedmiotow (bo tylko te maja sensowne ceny) bez potek i kluczy da sie grac (daja tylko troche golda, potek i czasami sprzet... z tym ostatnim nie mialem okazji sie spotkac po 15 skrzynkach)

Czyli mogę grać normalnie i nie muszę się martwić, że będe musiał grindować żeby dogonić innych graczy z eq?

Platyna ułatwia grę o tyle, że możesz ją sprzedać innemu graczowi, a pieniądze wydać na ekwipunek. Dzięki temu oszczędzasz czas zmarnowany na siedzeniu w instancji. Choć czasem jest to czas średnio zmarnowany, bo i tak musisz (z racji iż jest to niekiedy najlepszy sposób na doświadczenie). Nie mniej z "czystego" grindu nie zdobędziesz przedmiotów, które będą warte, by tylko dla nich grindować. W większości przypadków będą to przedmioty uszkodzone, których koszt naprawy będzie wynosił ich wartość, a sprzedanie takich to 10% wartości (jeśli dobrze pamiętam). Więc ani to dobry sposób na zdobycie ciekawych przedmiotów, ani możliwość zarobku.

1. zdecydowanie nie

2. na spokojnie c:

3. bossy, robienie ekwipunku, rozbudowywanie gildii, pvp oraz eventy

4. hmm ok 36 lv o ile dobrze pamiętam (kiedyś grałem a niedawno zacząłem od zera)

W każdym razie zapraszam cie do gry, mnie spotkasz na s5 mam 22 lv ale raczej nie będzie problemem dogonienie mnie ponieważ niestety mało gram :/

1. p2w nie ma i nigdy nie było :)

2. tak

3. nie wiem jeszcze nie doszedłem :P

4. ok 36 lvl ale nowe linie fabularne będą ( możesz sprawdzić na blogu taern )

Gra ktoś jeszcze? i jak tam Skrytek? podoba się?

Witam

Ostatnio zacząłem grać ww grę. No i mi się spodobała.

1. Jest w grze P2W? Zajrzałem w opcje i jest tam dużo opcji z platynom. Tak samo jakieś skrzynki wymagające klucza za platyne.

2. Warto grać jak mogę poświęcić 1:30/2 h na grę?

3. Jaki jest w grze EndGame?

4. Kiedy w grze kończy się fabuła?