Powrót! (Flyff)

Siemka, od jakiegoś czasu zachciało mi się pograć w Gold Flyff'a kiedys gralem, moze nie mialem jakiegos wygórowanego skilla ale przyjemnie mi sie grało, w tym problem ze samemu jest nudno, więc czy chciałby ktoś zagrać od początku ? Jesli znajdzie sie kilka osób mozna pomyslec o gildi. Raczej nie ma zadnych wymagan, po prostu sprawny mikrofon, skype/ts :)

Jeżeli znalazłaby się ekipka do gry to mógłbym zagrać, z tym że teraz ciężko jest grać od początku z uwagi na kosmiczne ceny ;p

W sumie nie orientuje sie teraz w cenach, az tak zle jest ?

Ja mógłbym się skusić na jakąś grupę, bo ostatnio sam zacząłem grać. Jeśli chodzi o ceny to są naprawdę kosmiczne dla nowych graczy. Jeśli nie masz nikogo, kto by mógłby ci pomóc finansowo, to nic od ludzi nie kupisz, chociaż tak samo jak coś lootniesz to możesz to drogo opchnąć. Po 60 lvl można zacząć chodzić na giaty, sprzedawać loota i zacząć wychodzić na prostą. Jeśli uzbiera się jakaś grupa to niech ktoś napisze tu lub do mnie na PW(postaram się sprawdzać jeśli nie zapomnę). Jakby co proponuję serwer Tanuki, największa populacja prawdopodobnie.

Własnie na razie jakoś mało chętnych jest, a slyszalem ze na Tanuki gra sporo polakow, poczekamy moze ktos bedzie chetny jeszcze :)

A może zagramy na tym pk exp x 2?

Poczekajcie, będzie stawiany oficjalny polski flyff. www.flyff.pl, polecam poczekać bo wszyscy zaczną od zera.

Jeśli na tym servie nie będzie zbyt dużego expa chętnie zagram.

POLSKI FLYFF? :o

Ale jak to?

Nic o tym nie słyszałem.

Jeżeli już to ja też jestem za Tanuki ;) Stary Lawolf od zawsze najwięcej Polaków tam ściągał ;)

Ta, Tanuki jest najbardziej zasiedlony, bo to połączone dwa najstarsze serwy:Lawolf i Aibatt. Dobrze zrobili łącząc akurat te 2 servy.

A co do tego Flyff.pl to pierwsze słyszę, ale po wpisaniu w przeglądarkę czegoś takiego rzeczywiście wyskakuje informacja o przyszłym postawieniu serwera. Pozostaje teraz pytanie czy jest to oficjalne działanie twórców czy raczej swego rodzaju oficjalno - prywatny serwer robiony przez graczy ;)

To jak robimy?

Gramy, czy co?

Jeśli tak, to wbijemy na jakiegoś Teamspeaka?

Ja bym chętnie zagrał, ma ktos jakiegos teamspeaka ?

Można wbić na teamspeak'a z tego portalu.

Fenkowy, napisz do mnie na skype to sie dogadamy, jts000

Ktoś ma jakieś dokładniejsze informacje dotyczące "Flyff.pl"? Jaki rate exp itp? no i kiedy start forum i samego servera

Siemka, od jakiegoś czasu zachciało mi się pograć w Gold Flyff'a kiedys gralem, moze nie mialem jakiegos wygórowanego skilla ale przyjemnie mi sie grało, w tym problem ze samemu jest nudno, więc czy chciałby ktoś zagrać od początku ? Jesli znajdzie sie kilka osób mozna pomyslec o gildi. Raczej nie ma zadnych wymagan, po prostu sprawny mikrofon, skype/ts :)