Free To Play - film dokumentalny

http://www.youtube.com/watch?v=UjZYMI1zB9s

Film dokumentalny poświęcony trzem graczom podążającymi za marzeniami

na youtube było a ja głupi 5 giga pobierałem :v

Heh no teraz z YT można bez lipy pobrac filmy bo dodali opjce :D

Swoją drogą bardzo pomocna ;P

Nie ma z polskimi napisami

No jak nie. Wystarczy włączyć napisy i już są :D

To czas nauczyc sie angielskiego moze :)?

http://www.youtube.com/watch?v=UjZYMI1zB9sFilm dokumentalny poświęcony trzem graczom podążającymi za marzeniami

Warto to obejrzeć? Trynkiewicz też podążał za marzeniami i jak wylądował...

To czas nauczyc sie angielskiego moze ?

Po co jak na steamie jest z napisami polskimi ? + Karty i Achwigmenty.

Dla każdego fana e-sportu pozycja obowiązkowa

"Za 15 lat E-Sport będzie popularniejszy niż piłka nożna" - To jakiś żart ? :lol::lol::lol::lol:

Dla każdego fana e-sportu pozycja obowiązkowa

Chyba LoLowca i MoBowca..., bo z zapowiedzi wygląda na to że ten film głównie takich graczy będzie przedstawiał którzy grają w te gry jak i StarCrafta już widzę że z CS'a chyba ESL zaczyna rezygnować jak i ze sceny Quake i Unreal Tournament..., szkoda bo ja uwielbiałem te sceny niż cukierkowate Warcrafty, MoBy, LoLy i Starcrafty...

Chyba LoLowca i MoBowca..., bo z zapowiedzi wygląda na to że ten film głównie takich graczy będzie przedstawiał którzy grają w te gry jak i StarCrafta już widzę że z CS'a chyba ESL zaczyna rezygnować jak i ze sceny Quake i Unreal Tournament..., szkoda bo ja uwielbiałem te sceny niż cukierkowate Warcrafty, MoBy, LoLy i Starcrafty...

Ale tych turniejów w filmie nie organizował ESL, nie wiem skąd takie myśli że ESL rezygnuje z fps'ów. Wystraczy zajrzeć na główną ESL'a, masz tam pełno turniejów dosłownie wszystkiego.

Nawet jak kogoś nie za bardzo interesuje sama dota, to i tak warto obejrzeć, bo jest zwyczajnie dobrze zrealizowany jako film, który przyjemnie się ogląda, a zupełnie przy okazji porusza kwestię wzrastającej popularności e-sportu.

PlainLazy - Tak sądzisz?, to proszę o Polskie napisy :P tego filmu..., bo bez tego raczej ani rusz... ;/

Luudzie. Włączcie sobie napisy w YT i będziecie mieli napisy pl -_-

https://www.youtube.com/watch?v=ZKti-OF0AKw w tym konkretnym filmie macie napisy do wyboru, można oglądać nawet po chińsku ;)

Na Steamie do pobrania i napisami polskimi...

Bardzo fajny film. Grałem w LoL'a ale community mnie zniszczyło swoim poziomem, to żeby wyjść na mądrzejszego, odszedłem sam. Przerzuciłem się na DOTE i się bardzo cieszę ;)

I to rozumiem 1mln dolców za wygraną a nie jakieś tam 250 tysiaków.

I to rozumiem 1mln dolców za wygraną a nie jakieś tam 250 tysiaków.

To i tak dużo :D, u nas w Polsce wystartować w takim turnieju cały klan dostaję 1500 zł :D, śmiech na sali ^^, taką nagrodę mogą sobie wsadzić gdzieś, a mówił to sam gracz z klanu Pentagram CS'a że takie u nas nagrody są w turniejach ^^

Co do filmu rzeczywiście z nudów go obejrzałem i nawet ciekawy był :P, a bałem się że więcej będzie scenek z Dota 2, na szczęście moje przestrogi nie spełniły się xD

To i tak dużo , u nas w Polsce wystartować w takim turnieju cały klan dostaję 1500 zł , śmiech na sali ^^, taką nagrodę mogą sobie wsadzić gdzieś, a mówił to sam gracz z klanu Pentagram CS'a że takie u nas nagrody są w turniejach ^^Co do filmu rzeczywiście z nudów go obejrzałem i nawet ciekawy był , a bałem się że więcej będzie scenek z Dota 2, na szczęście moje przestrogi nie spełniły się xD

tylko wygraj jeszcze te 1500zl ! xd nie no tak poważnie jeśli chodzi o polski e-sport, to tak to właśnie wygląda.

Polecam obejrzeć każdemu fanowi "Dota2", napisy po polsku jak najbardziej można dorwać :)