Rekrutacja do klanu Legion Białych Kruków w Warframe

Witam Tenno, chciałbym ogłosić, że w ramach naszego klanu została utworzona sekcja Warframe. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji.

Na wstępie zaznaczę iż w miarę z dołanczaniem do klanu nowych osób dojo się powiększy z shadow do storm.

Oferujmy:
- Możliwość gry z świetną ekipą.
- W pełni rozwinięte dojo
- Pomoc w misjach
- Konkursy z platyną
- Pomoc w rozwijaniu Warfram-a

- Własne serwer TS3

i wiele więcej.


Osoby chętnę muszą spełniać poniższe wymagania:

- Posiada TS3
- Aktywność w klanie (oczywiście w granicach rozsądku)





Podania piszcie w tym temacie następująco:

- Nick
- Wiek
- Od kiedy grasz i jak często
- Jakiego Warframe używasz
- Jakich broni

Czy nowych graczy (którzy dopiero zaczynają) również przyjmujecie?

Tak przyjmujemy.

Czy nowych graczy (którzy dopiero zaczynają) również przyjmujecie?

Czy rekrutacja nadal trwa ?

Tak jak najbardziej napisz co i jak i potem patrz na pw jak odeślemy zwrotke

Pobierze mi się gra i sprawdzę dokładnie co tam posiadam.

Podanie wysłane na PW

Podania piszcie w tym temacie. Na pw wyślemy wam dane do ts3 etc

A więc moje podanie wygląda następująco:

- Nick: Hawran
- Wiek: 19
- Od kiedy grasz i jak często: Całkiem niedawno w to pogrywałem, ale wiadomo samemu nudno. Teraz przy okazji klanu postanowiłem powrócić do gry :)
- Jakiego Warframe używasz: Obecnie mam wbitego Volta na poziom 30. Mam też złożonego Oberona i Excalibura. Posiadam też schematy na Nyxa.
- Jakich broni: Boltor, Double Viper, Orthos.

PW poszło w sprawie dołączenia Hawran :)

Można by było prosić o dodanie ?

- Nick : KaYyyBooM
- Wiek : 15
- Od kiedy grasz i jak często : Grałem już kiedyś,ale teraz wróciłem i mam nowe konto
- Jakiego Warframe używasz : Excalibur
- Jakich broni : To chyba będzie skana,MK 1 Braton,i mój ulubiona broń dex furius ( chcę zdobyć Łuk i takie broń biała jakby walka wręcz)

Można by było prosić o dodanie ?- Nick : KaYyyBooM- Wiek : 15- Od kiedy grasz i jak często : Grałem już kiedyś,ale teraz wróciłem i mam nowe konto- Jakiego Warframe używasz : Excalibur - Jakich broni : To chyba będzie skana,MK 1 Braton,i mój ulubiona broń dex furius ( chcę zdobyć Łuk i takie broń biała jakby walka wręcz)

podanie przyjęte ,ts wysłany w wiadomości.

Przepraszam,ale proszę dodać KaJ_BooM moje nowe konto

Dodany zapraszamy na TS podanego w wiadomości PW


- Nick: True Misieg
- Wiek: 13
- Od kiedy grasz i jak często: właśnie mi się ściąga, będę grał dosyć często :)
- Jakiego Warframe używasz: -----

- Jakich broni: ----

Btw. szukam osób które też grają od początku :) dodawać na steamie: True Misieg

Podanie przyjęte ;) adres TS podany w PW Witamy w Dojo !

Zapraszam wszystkich ciekawych gry, do dołączenia do naszej wesołej kompani :)

up

bump

1lLPS6E.png

Legion Białych Kruków Rekrutuje !

Witamy, wszystkich zainteresowanych dołączeniem w nasze szeregi.


Na początku musicie wiedzieć, że jesteśmy częścią klanu Białych Kruków, która dzięki swojemu zaangażowaniu bardzo szybko się rozwija.

Jesteśmy całkiem młodym klanem o raczej miłym i luźnym podejściu do gry. Każdy z naszych członków jest traktowany na równi z innymi, nie ma tutaj wywyższania lub odrzucania z powodu zbyt niskiego poziomu.
Nasza ekipa jest zgrana i potrafi nawet do najnudniejszej misji, wprowadzić mnóstwo zabawy i śmiechu.
Traktujemy naszą grę lekko, lecz gdy zachodzi taka potrzeba, stajemy się bezwzględni i zdyscyplinowani.
Dzięki naszemu TeamSpeakowi, zawsze znajdziecie kogoś do wspólnej gry, a jeśli wolicie grać, solo to zawsze ciekawiej jest się pośmiać razem z nami :)

Możemy zaoferować wam wiele ciekawych rzeczy takich jak, profesjonalna pomoc w sprawach Warframe, a jak zajdzie potrzeba to i udzielimy kilku życiowych porad :)
Posiadamy całkowicie rozwinięte Dojo, które dzięki architektom ciągle się zmienia i przybiera nowego wyglądu. Ponieważ odkryliśmy, że to może być całkiem świetna zabawa nazwaliśmy coś takiego właśnie tak:

1QqIqCQ.png

Prócz tego czasem są organizowane konkursy, gdzie do wygrania jest jakaś ilość platyny, zatem zawsze można napełnić swoją kieszeń.

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć to chcielibyśmy, byś śmiał się razem z nami na TS'ie, a także aktywnie uczestniczył w życiu gildii :)

Pozdrawiam, Hawran i reszta ekipy.

1lLPS6E.png