Szukam ekipy do APB

Witam. Szukam ludzi chętnych do popykania w APB. Grałem kiedyś nałogowo ale przerwałem. Chciałbym wrócić. Czy jest ktoś chętny ?? Ogarniemy ts-a na dniach. Pozdrawiam.

Moge pograc po stronie Crim Obeya eu 1 pisz na steam szoszopop to sie zgadamy

Jaki serwer,jaka strona konfliktu??

Nie podałeś istotnych informacji przez co ciężko potem się skupić w grupie.

Są nadal ci cheaterzy? pamiętam że kiedyś było od zajechania...

Są nadal ci cheaterzy? pamiętam że kiedyś było od zajechania...

Nadal są i ilość ich lekko spadła przez masowy atak DDoS,który spowodował zmianę lokalizacji serwera EU.

a jak z optymalizacją ? poprawili coś ? bo ostatnio to strasznie wyglądało mimo że komp lepszy niż wymagania to i tak się cieło

a jak z optymalizacją ? poprawili coś ? bo ostatnio to strasznie wyglądało mimo że komp lepszy niż wymagania to i tak się cieło

Nadal czekamy na engine update do Unreal 3.5

Serwery jedynie zmieniły lokalizację przez atak hakerów podczas 1 z eventów.

Nadal ma wielkie problemy z disconnectami serwera itp.

Nadal czekamy na engine update do Unreal 3.5Serwery jedynie zmieniły lokalizację przez atak hakerów podczas 1 z eventów.Nadal ma wielkie problemy z disconnectami serwera itp.

A wiadomo kiedy ten nowy silnik wychodzi?

A wiadomo kiedy ten nowy silnik wychodzi?

Wiadomo tyle,że w tym roku.

Update 1.1.6 dzisiaj wszedł z 4 slotem do eq,czyli consumables typu tarcza,większy field supplier i tym podobne,ale wyłączyli financial i waterfront przez problem z easter event,który zjechali na całej linii(pewnie testy na 5 osób robili).

Hejka, Widzialem wasz post i zainstalowalem APB. Mam tylko jeden problem, mianowicie "Tutorial Districts Full"...

Czekam i czekam, chyba dzisiaj sobie nie pogram...

Wiadomo tyle,że w tym roku.Update 1.1.6 dzisiaj wszedł z 4 slotem do eq,czyli consumables typu tarcza,większy field supplier i tym podobne,ale wyłączyli financial i waterfront przez problem z easter event,który zjechali na całej linii(pewnie testy na 5 osób robili).

na pewno nie na 5 osób, na testach nie mieliśmy żadnych problemów, jednak wyszedł przy okazji inny problem

na pewno nie na 5 osób, na testach nie mieliśmy żadnych problemów, jednak wyszedł przy okazji inny problem

Nie zrozumiałeś.

Mody testowały same ten event ale nie przewidzieli problemu czyli masowego pvp i camp ze strony graczy.

I jeszcze masowe disconnecty,które doprowadziły,że do jutra(lub piątku) potrwa włączanie action districtów

Nie zrozumiałeś.Mody testowały same ten event ale nie przewidzieli problemu czyli masowego pvp i camp ze strony graczy.I jeszcze masowe disconnecty,które doprowadziły,że do jutra(lub piątku) potrwa włączanie action districtów

nie zadne mody, nas testerow w tym momencie jest okolo 47 + czasem puszcza sie normalnych graczy, jednak tutaj wystapil inny problem ale z powod nda nie moge powiedziec

Witam. Szukam ludzi chętnych do popykania w APB. Grałem kiedyś nałogowo ale przerwałem. Chciałbym wrócić. Czy jest ktoś chętny ?? Ogarniemy ts-a na dniach. Pozdrawiam.