Prośba do administracji portalu mmorpg.org.pl

Witam

Proszę was o dodanie przycisku "Pełna wersja strony" w portalu mmorpg.org.pl

http://www.mmorpg.org.pl/

Niestety, ale dla mnie ta mobilna wersja jest słabo czytelna. Dla was to nie powinien być jakiś wielki wysiłek, a myślę że pewnej ilości użytkownikom byłoby lepiej ją czytać/przeglądać. Oczywiście każdy mógłby sobie wybrać mobilna, czy komputerową wersję strony jak to jest na Forum.

Odświeżam

Przekażę.

Popieram skrytka, zwłaszcza brakuje mi odnośnika do ostatnio aktywnych tematów na forum

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 przy użyciu Tapatalka

Fakt, by się przydała pełna wersja strony, bo mobilna jest bardzo nie czytelna, a co dziwne nawet nie ma odnośnika do pełnej wersji.

Dodam jeszcze, że na tej mobilnej stronie nie mogę się zalogować. Wysuwam to u góry i mi tak przeskakuje co chwilę w dół jak próbuje zjechać, że nie mogę kliknąć zaloguj.

Czekam na odpowiedź jakiegoś admina.

Google chrome w androidzie klikacie ten przycisk od ustawień po prawo w telefonie i macie wersja komputerowa

Mam Chrome i na nim mogę się zalogować, lecz przycisku "Wersja komputerowa" nie widzę jak rozwijam to u góry.

Dobra zaznaczyłem wersja komputerowa i nadal nie działa.

Dodam jeszcze, że na tej mobilnej stronie nie mogę się zalogować. Wysuwam to u góry i mi tak przeskakuje co chwilę w dół jak próbuje zjechać, że nie mogę kliknąć zaloguj.Czekam na odpowiedź jakiegoś admina.

Dokładnie, mam to samo.

Co do wersji komputerowej, nawet na przeglądarce jak się wymusi tą wersje to nie działa.

Tak zapytam:

Wypowie się jakiś administrator co o tym myśli? Czy jest wam wszystko jedno?

Hmmm 3 post w tym temacie?

Wiesz co? Chyba źle przeczytałeś to co napisałem. Zapytałem o to czy powie mi jakiś administrator co o tym MYŚLI, a nie o to czy przekaże komuś dalej link do tematu.

Mało korzystam z wersji mobilnych więc jest mi to obojętne. Jeśli już korzystam to raczej wszystko jest w porządku, aczkolwiek jeśli chodzi o forum to wolę jednak wersję komputerową.

No przynajmniej 1 admin się wypowiedział co o tym myśli. Nie można jakoś dodać tego przycisku np. : na dół strony? Chyba, że jest z tym masa roboty, to Ok.

Tak jak powiedziałem wcześniej, na pewno informację przekażę.

Ok

Wierzę na słowo.

Troche sie podpne pod temat, przy zmniejszeniu okna przegladarki na polowe ekranu, nie widac wgl gory pierwszego newsa+ tematow z forum

Up To co podałeś to nie problem. Nikt nie będzie skalował strony wraz z oknem przeglądarki.

chodzi o to, ze te elementy calkowcie znikaja, jakby sie dalo przesunac na boki, jak na normalnej stronie to nie byl by problem, a ona wlasnie sie skaluje z oknem przegladraki i polowa elementow znika.

To jak już mówimy o problemach. Gdy odpalam jakiegoś newsa na telefonie z androidem, to najpierw się on wczyta, później samoczynnie wraca do strony głównej a następnie z powrotem do newsa. Cholernie upierdliwa sprawa. Nie wiem czyt tylko u mnie występuje taki problem czy u innych użytkowników mobilnych również. Telefon formatowałem, ale problem nadal występuje.