Nowy Początek

Siemanko. Dziś zdecydowalem się wrocić do DoCa, ale nie grać na moim starym koncie,tylko zacząć od nowa. Stąd moje pytanie o nowe decki: akademię i świątynię. Jak wypadaja na tle innych? I czy podstawowym deckiem akademii/świątyni da się wygrywać? Oraz która waszym zdaniem frakcja będzie teraz najlepsza na nowy start dla w sumie ogarnietego gracza, aby poznać grę od nowa? (ostatnio grałem około rok temu). Z gory dziękuję i proszę o pomoc. :)

Podpinam się pod pytanie .

Akademią nie mam przyjemności grać, bo najzwyczajniej w świecie ich nie lubię. Inna sprawa ma się ze świątynią, której początkowy deck jest nawet przyzwoity. Jak wiadomo to tylko start, jednak nie powinno być żadnych problemów i przy odrobinie szczęścia można zbudować ciekawą talie. Wszystko sprowadza się do tego, co będziesz dostawał, bo jak wiadomo podstawowy deck podstawowym deckiem, ale ma kilka bezsensownych kart, które warto szybko czymś zastąpić. Ja na Twoim miejscu brałbym świątynie (jednak ja od zawsze po prostu lubiłem tą frakcje)

A najłatwiejsze na start będzie Inferno. Typowy bezmózgi rush.

Powiem tak:

Przystań - skupia się na sobie i na tym żeby jednostka jak najdłużej przetrwała

Necro - powolne wykańczanie przeciwnika

Inferno - szybki rush, bez martwienia się o jednostki

Twierdza - rush, ale bardziej taktyczny, gdzie musisz mimo wszystko trochę się orientować

Sanktuarium - kontrola całego pola bitwy, w tym swojego, głównie skupia się na rozstawieniu jednostek

Akademia - kontrolka skupiona na magii, kontrolujesz pole bitwy zabijając stworzenia etc

@Żeby nie było mówię o podstawowych deckach, nie o tym, co się da zrobić później, bo jak wiadomo każdą rasą zrobisz wszystko.

Siemanko. Dziś zdecydowalem się wrocić do DoCa, ale nie grać na moim starym koncie,tylko zacząć od nowa. Stąd moje pytanie o nowe decki: akademię i świątynię. Jak wypadaja na tle innych? I czy podstawowym deckiem akademii/świątyni da się wygrywać? Oraz która waszym zdaniem frakcja będzie teraz najlepsza na nowy start dla w sumie ogarnietego gracza, aby poznać grę od nowa? (ostatnio grałem około rok temu). Z gory dziękuję i proszę o pomoc. :)