Gra podobna do Super smash flash 2

Witam, poszukuje gry podobnej do Super smash flash 2 tylko, że w trybie multiplayer.

Chyba pomyliłem działy :C jak coś proszę o przeniesienie ^^ ~~~~

.. meh.. takiej raczej nie ma.. zależy o jaki multiplayer chodzi.. jeśli o jeden pc to się da w Super Smash Flash. .jeśli o neta to raczej nie ma takich gier... Polecam ściągnąć emulator Dolphin do gier Wii i GC i ściągnąć grę Super Smash Bros Brawl (smash flash jest na niej bazowany)... ma super grafę 3D i fajne postacie... :P aż dziwne, że mam prawie 18 lat a ciągle grywam w takie gierki typu mario kart albo smash bros.. ale w sumie to dzieciństwo całe, a gry do tej pory za***iste...

Wiadomo, ^^ ja też mały nie jestem a gram w takie gry :P Przeczytałem, że przed sierpniem wyjdzie Super smash flash 2 0.9b i będzie funkcja online. Na początku miało wyjść w Marcu a teraz przed sierpniem xd

up

Ja tam czekam na Super Smash Bros IV... na WII U... wychodzi w grudniu i będą custom movesety <3 Zrobie sobie Linka z łączonymi movesetami moich ulubieńców... Albo Lucario, żeby miał skille jak Mewtwo w Melee... Bardziej polecałbym czekać na to niż na super smash flash 2... a jak się zastanawiasz nad konsolą to WII U i PS4 najlepsze jak na razie.. ale wolę WII U bo więcej gier, lepsze postacie no i tańsza o 500zł... (preemium pack + gra = 1200-1300 zł... a PS4 dalej koło 2000zł) poza tym teraz się takie hity na tą konsolę szykują... Mario Kart 8 i SSBIVf for wii U chociażby... i są też fajne doroślejsze gry typu Assassin's Creed czy CoD... i ZombiU, które moim zdaniem jest jedyną grą w swoim rodzaju... i do tego masz tableta z konmsolą za free, na którym też se pograsz nawet i bez konsoli <333

ssf2 będzie za darmo i na kompa :P i jak mi sie nie nie podoba ssb4 (wale skrótami xD) ale nie mam pewności czy na pewno wyjdzie moja gra... ale zobaczymy :3

:P skoro Ci się ssb4 nie podoba to ssf2 też raczej nie powinno.. jakoś dziwnie to trochę wygląda ale ok, o gustach się nie dyskutuje.. tak czy inaczej polecam konsolkę :D Najlepiej się gra na konsoli.. PC to taki drugorzędny sprzęt raczej tylko do MMORPG :P

miałem kiedyś te emulatory : dolphin i jakiś tam ps2 ;x grałem w gry dragon ball i chyba zobaczę jednak jakieś gry podobne xd

up Może jednak ktoś zna taką gre? ;c

Wchodzi teraz nowa gra podobna do super smash flash/super smash brothers.

Nazywa się Brawlhalla więc wystarczy poczekać.

A tak to tylko little fighter od części 2 do 4 mi się kojarzą.

A tak bym zagrał w jakąś taką gre. :/

Witam, poszukuje gry podobnej do Super smash flash 2 tylko, że w trybie multiplayer.

Chyba pomyliłem działy :C jak coś proszę o przeniesienie ^^ ~~~~