[szukam] Ludzi do Dragon Nesta

Witam poszukuje kogoś kto gra w DN Europe!!!

Pisać w temacie!, PW forum lub steam: byldudamialdudy@hotmail.com

Obecnie mam 3 osobową ekpie, mamy po 17lv.

Wszystkich nowych graczy zapraszam jak i tych ok. 20lv do wspólnej gry.

ale zdajecie sobie z tego sprawe, ze eurpejski dn posiada nieciekawy is, w ktorym aby cos kupic musisz zaplacic kilka razy wiecej niz na sea :D

Nie ogarniam Was ludzie, już któraś osoba z kolei czepia się tego IS, jak on normalny jest O.o niektóre rzeczy wychodzą nawet dużo korzystniej niż na SEA.

ale zdajecie sobie z tego sprawe, ze eurpejski dn posiada nieciekawy is, w ktorym aby cos kupic musisz zaplacic kilka razy wiecej niz na sea

Zamierzam grać bez IS.

Co SEA ma lepszego od EU?

O ile wiem to nie ma P2W w DN.

Zapraszam do dalszej dyskusji.

Ale też paczajcie temat.

Co do tematu, jeśli można coś zasugerować to serdecznie zapraszm do Polskiej gildii KissMe*, jest nas całkiem sporo, przez większość dnia coś się dzieje, to nie problem znaleźć pt na daily/nesty, czy też żeby wspólnie expić. Jedyne co wymagamy to TS i minimum 18 lat. http://www.sparta.xaa.pl/news.php więcej info na stronie (tam jest SpaRta, gdyż nazwa została ostatnio zmieniona). Jeśli złożycie apply w grze to jakiś Veteran się do Was odezwie zaprosi na TS'a i omówi kilka najważniejszych spraw :)

Polecam googlowanie altea box, bonanza altea box :)

ps a no zapomnialabym o skills lyrica, ktore daja przewage w pvp, a kosztuja kupe kasy:):) pozdrawiam, jezeli na samym grindzie uzbierasz 10k :D

taaa, te boxy na SEA kosztują połowę tego co te na EU, ale nic z nich nie leci, cody które są bezużyteczne, albo polished alteumy itd otworzyłem kiedyś 100 i nic dobrego nie miałem, na EU otworzyłem 10 miałem mounta, żelek więcej dużo niż po otworzeniu 100 na SEA, stampy i inne bajery

to sprawdz sobie, ile kosztuje w cash shopie na eu oraz na sea;D

10k CC = 6.20 € = 25.9 zł = 11 altea box :)

Poprosze informacje o EU:)

1,5k AC 15€, ~60 zł

Mówiłem, że dwa razy drożej, ale u nas nie ma śmieci...

Patrzac na to, ze z altea box musi tez crap leciec, wiec to dosyc slabe wytlumaczenie:):) A no bym zapomniala o magic jelly protection w ulepszaniu itemow :D

U nas jest tylko jeden rodzaj boxów "Deluxe" i nie ma w nich crapu.

100 żelek w IS kosztuje 3,3do tego leci ich dużo w boxach więc na TH są tanie.

Kolega mówi że zamierza grać bez IS a wy dalej sie kłucicie o ceny. Wg mnie to najwięszkym plusem DNEU to pingi przez co gra się normalnie. Wcześniej wydawca był słaby na DNEU a teraz jest już spoko

ps. mam jedną postać na 28 lvlu jak coś napiszcie do LemonPL albo KaszlakPL jakie macie nicki to się spróbuje odezwać :) albo moge pomoc w expieniu np do 24 lvla lub coś poradzić :)

REFRESH!!!

to jest ktoś do grania na EU?? Jakaś przyjazna gildia?

to jest ktoś do grania na EU?? Jakaś przyjazna gildia?

No ja z kolegami jestem.

Gildii nie mamy, na razie lv bijemy.

Pisz: Jonitocwela

Witam.
Postanowiłem wrócić do gry od ponad 2 letniej albo jakoś takiej przerwy ( nie pamietam kiedy był max 40 :D ), posiadam polska gildie przyzwoicie rozwinięta i dwie postacie na 40 lvl, jeśli chciałby ktoś przyłączyć się do wspólnej zabawy zapraszam. Gildia Zjarany_squad .
Nick podam jak mi sie gra ściągnie, bo zapomniałem jaki był ^^

da rade w te gre grac bez myszki :D ?

aktualnie jedyny prosperujacy non target bez myszki to TERA online.

probowalem juz w DN lecz bez skutku.

jesli chodzi o sama gre nie warto wracac do tego tytulu choc jest swietna gra.

monotona po n'tej instancji.... niestety, jedynie pvp wymiata.

osobiscie czekam na DN2.

nie narzekam na powtarzalność bo gram już 1,5roku prawie w Elsworda ;p dlatego moje pytanie jest czy można grać na samej klawie+touchpad (laptop) ;p

cuz my usb was burnt down

pograsz lecz nie bedzie to mialo sensu. touchpad nie jest pod gry.