Program AION Game Client przestal działać

gram chwilke i po około 5 minutach gry wyskakuje mi taki malutki komunikat kończący moją przygode.

Win 8.1 64x

Aion NA

Szukałem w internetach i nic nie moge znaleźć, a coś co "niby" ma pomóc z uruchamianiem przez własnoręcznie zrobiony plik .bat nie działa.

Ktoś coś widział słyszał i pomoże? :<

@edit: dorzucam screena: http://prntscr.com/39q2r1

Moze wina systemu operacyjnego? Aion nie wspiera win8.1 i wersji 64bitowej. Sprawdzales czy to samo jest na w7? http://board.pl.aion.gameforge.com/board23-aion-gra/board25-pytania-oraz-pomoc/board40-poradniki/16-wymagania-sprz%C4%99towe-dla-aion-free-to-play/

Ewentualnie brak jakiejs biblioteki.

To że Aion nie wspiera win8.1 i wersji 64 bitowej to ....bullshit. Kumpel też ma win8.1 w 64x i jakoś mu fryga, a mi nie :P Taka różnica że ja mam notebook'a a on stacjonarny. Anyway wychodzi na to że to nie wina systemu.

edit: gdyby wina stała po stronie systemu raczej w ogóle by sie nie uruchamiał, ew. wyświetlał jakieś inne błędy przy starcie. W mojej sytuacji moge odpalić gre i normalnie pochodzić przez około 5-10 minut zanim wyskoczy mi, ze z magicznych powodów gra zostaje zamknięta.

1,Próbowałeś tryb zgodności?
2.Najnowsze sterowniki do grafy?
3.Wszystkie stage ściągnięte poprawnie? tzn . czy nie było uszkodzonych plików przy ściąganiu( osobiście przy 7 stagu wyskakiwały mi błędy)
4.Można spróbować na niższych detalach.

1. ta

2. ta

3. wszystko jest ok, próbowałem 2 razy i nawet jeden błąd nie wyskoczył

4. to nie kwestia detali, na najniższych i najwyższych działa tak samo.

nie trułbym na forum gryby błąd był spowodowany czymś tak banalnym....

No to jeśli ten problem nie leży po Twojej stronie to nie pozostaje nic jak tylko czekać na jakieś fixy , anyway good luck :) .

heh dzięki wielkie :D no wlasnie czytałem w internecie i ludzie faktycznie miewają ten problem ale nigdzie nie ma na to fixa, jedna osoba napisała nawet że faktycznie nie ma jeszcze rozwiązania na to, a jeszcze inna że problem na 100% nie jest przez system, licze że znajdzie sie ktoś mądry mimo ze w internetach nie wiedzą :<

na bank to nie wina systemu, tez gram na win 8.1 i nawet nie musialem wlaczac zadnych trybow zgodnosci - jak masz jakieś OC , to mozesz wrócić do standardowych ustawien i sprawdzic - taki bład przy aplikacja czesto po podkręceniu wyskakuje

Nic z tych rzeczy, nie jestem zwolennikiem tego typu rzeczy i nie korzystam z nich.

edit: jestem bardzo ciekawski, spróbuje ogarnać Aiona EU, ciekawe czy tam też bedzie mi wykrzaczać gre. Jednak z powodu słabego internetu miejsca w którym się teraz znajduje raczej troche to potrwa :) Chociaż kto wie może ktoś sie znajdzie kto wie jak to naprawić xD

widzisz, błędy w których nie jest podane , do czego dany błąd się odnosi, ciężko na odległość rozwiązać - przyczyn może być wiele - jak wspomniałem OC, jakiś trojan/wirus , sterowniki / pliki systemowe uszkodzone, uszkodzony rejestr itp itd - mozesz sciagnać (jak nie masz) CCleaner-a i przeczyścic rejestr, odinstalować/ zainstalować najnowsze stery od grafy, przeinstalować DX9.0c, takie podstawowe rzeczy, a nuż pomoże :)

czytałem w necie i niektórzy pisali że to zaczęlo sie pojawiać dopiero po najnowszym paczu (Ci ktorzy tego nie mieli i niby nie powinno byc i nagle zaczął wyskakiwać), jak nie uda mi sie tego naprawić to najwyraźniej bede musiał czekać aż NCsoft sie tym zajmie.

@update

przez tydzien nie uruchamiałem gry, dzisiaj coś mnie wzieło i spróbowałem zrepairować raz jeszcze. Teraz gra śmiga normalnie. Nie mam pojęcia czego to kwestia, wcześniej zrepairowałem 2 razy i nie działało, chyba brakowało mu tego trzeciego ;)

prosiłbym o nie zamykanie, jakby znowu zaczął sie wyłączać z magicznych powodów, albo lepiej - po raz kolejny uda mi sie go jakoś naprawić będe uzupełniał informacje, możliwe że komuś sie przyda.

Rzadko bywam na forach już, dopiero teraz widziałem Twoją wiadomość bolvaerk :)

Ja osobiście grałem na win 7 x64 przez własny plik bat i czytając temat nie wiem cóż Ci mogę poradzić a tym bardziej z win 8... Ale jak już Ci działa to super ;) Miłej gry :P Ja już nie gram wgl :P Za dużo czasu ta gra zabiera, żeby coś osiągnąć...

hah, po dzisiejszym maintenance nie działa po raz kolejny :) tym razem kilka repairów nie pomogło. Piszę do supportu bo to na 100% jest wina plików gry.

@edit, nie wiem co jest nie tak z tym klientem, ale znowu 3 razy zrepairowałem i działa :D to jakaś magiczna liczba która fixuje te gre :D

gram chwilke i po około 5 minutach gry wyskakuje mi taki malutki komunikat kończący moją przygode.

Win 8.1 64x

Aion NA

Szukałem w internetach i nic nie moge znaleźć, a coś co "niby" ma pomóc z uruchamianiem przez własnoręcznie zrobiony plik .bat nie działa.

Ktoś coś widział słyszał i pomoże? :<

@edit: dorzucam screena: http://prntscr.com/39q2r1