Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

TUTAJ jest mój poprzedni temat, który dotyczył wersji tylko na konsole. Nie wiedziałem jeszcze, że gra ukaże się też na PC. Poza tym ostatni post w tamtym temacie napisano ponad 60 dni temu, więc nie ma możliwości odpowiadania w tamtym wątku.

Nowa odsłona cyklu przyniesie ze sobą mnóstwo nowych technik, zupełnie nowe, grywalne postacie oraz specjalnego bohatera, zaprojektowanego przez twórcę Naruto, Masashi Kishimoto - Mecha Naruto.

Za Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution odpowiada studio CyberConnect2, twórcy serii bijatyk Naruto i .hack. W nowej odsłonie cyklu fani mogą spodziewać się "niesamowitych animacji i efektów wizualnych, dynamicznych walk i tony nowych postaci. Dzięki nowej mechanice gry, gracze będą mogli wykonać niszczycielską kombinację ataków Ultimate Jutsu, a możliwość łączenia mocy pozwoli na wykorzystywanie niezrównanych technik." W grze ma pojawić się aż 100 grywalnych postaci.

- Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc kontynuować tradycje Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm i zaoferować nową grę o bogatej i świeżej zawartości, która spełni wszystkie oczekiwania naszych fanów! - powiedział Mathieu Piau, przedstawiciel Namco Bandai Games Europe. - Jesteśmy dumni z tak ogromnej liczby postaci, w tym jednej stworzonej przez Kishimoto-sensei. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution zaoferuje bardzo wiele fanom serii Naruto!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Jak wynika, z najnowszych informacji zamieszczonych na stronie studia Namco Bandai, gra Naruto Ultimate Ninja Storm: Revolution już we wrześniu tego roku trafi do sprzedaży w Ameryce Północnej. Będzie dostępna na konsole PS3, XBox, jak i PC (za pośrednictwem Steam)! Data premiery europejskiej nie została jeszcze ogłoszona, jednak będzie ona zbliżona do tej z zachodu.







W grze ma pojawić się 118 postaci (w tym Shisui!), tryb turniejowy, możliwość gry 2 vs. 2 przez internet (oraz specjalne wykończenia "partnerskie, screen wyżej^). Coś więcej na temat fabuły? Raczej niewiele dodadzą, bo póki co cisza na temat samej grywalnej postaci Obito już bez maski, a co tu dopiero marzyć o fabule. Jednak mam nadzieję, że coś ruszy w tym kierunku.

Pozostaje mieć nadzieję, że Cyber Connect 2 nauczyło się na własnych błędach i tryb sieciowy będzie działał sprawniej, niż miało to miejsce w UNS 3: FB.

Kupujecie? Czekacie?

https://www.youtube.com/watch?v=BGF4DxHBrCY

ja na pewno kupuje ale na PS3 nie bede sie bawil w marne porty na PC tak jak było z FB

ja też na pewno kupie

Gdzieś wyczytałem, że gra będzie wspierała rozdzielczość 4k i nie będzie limitu klatek.

Na ile te informacje okażą się prawdziwe? Zobaczymy.

Tymczasem wołam "elitę" narutomaniaków z poprzedniego tematu, czyli Sito, erq, Szymex'a, Zuevisto i innych! Gdzie jesteście? ;D

aha gdzieś wyczytałem info że namco bandai wykasowało stronę z info że bedzie wersja dla PC (czyżby błąd) ?

Z tego co czytałam w internetach niby ma nie być wersji na pc, nie opłaca im się wydawać czy coś. A może wiecie do jakiego momentu ma sięgać fabuła?

JESTEM!

Jeżeli gierka wyjdzie na PC to oczywiście, że zakupię. Jedynie co mi się nie podoba to mech naruto...

aha gdzieś wyczytałem info że namco bandai wykasowało stronę z info że bedzie wersja dla PC (czyżby błąd) ?

No właśnie raz się czyta to, a raz tamto, wszystko jest teraz tak pogmatwane, że szok. Niemniej jednak modlę się, by ta seria wyszła na PC.

@up

Czy ja wiem, tragiczny był ninja storm 3 na pc, jeżeli tak samo ma wyglądać revolution to lepiej żeby nie wyszło na pc.

@upCzy ja wiem, tragiczny był ninja storm 3 na pc, jeżeli tak samo ma wyglądać revolution to lepiej żeby nie wyszło na pc.

Dla mnie UNS 3 był rewelacyjny. Sam w niego gram do teraz i planuję nagrać serię z tej gry. Jedynym problemem było (jest) multi.

Mi dużo lepiej grało się i gra nadal na xboxie, dla mnie 2 rożne światy to są. Dalej nie mam żadnego info do kiedy fabuła będzie sięgała... mam nadzieje że już cała mangę obejmie.

mam nadzieje że już cała mangę obejmie.

Co to to nie. UNS 4 pewnie tak. Zresztą - jak ma objąć cała mangę, jak ta jeszcze się nie skończyła? ;-)

Na pewno będzie więcej motywu poświęconemu Akatsuki i ich powstaniu. Obawiam się, że fabularnie nic nowego nie będzie, skoro nawet nie ma ani słychu o grywalnej postaci Obito, a na trailerach jest tylko "Tobi" z maską, to co tu marzyć o fabule. :)

Dopiero pewnie, jak pisałem wyżej UNS 4 będzie miażdżyło fabularnie i przedstawi wszystko bardzo, bardzo dokładnie. Nie spodziewałbym się go jednak prędzej, jak za ponad rok, gdy manga dobiegnie końca.

Manga już się kończy, fabuła UNS 4 musi zawierać dalszą fabułę, sama wojna przecież została i nie widzę powodu żeby gra nie posiadała już całej fabuły aż do końca mangi.

Manga już się kończy, fabuła UNS 4 musi zawierać dalszą fabułę, sama wojna przecież została i nie widzę powodu żeby gra nie posiadała już całej fabuły aż do końca mangi.

UNS 4 tak, Revolution nie.

Moim zdaniem na trailerach nie widać Obito ani innych rzeczy z mangi zeby nie zrobić spojlerów osobom nie czytającym mangi.

@PS

Widzieliście susanoo shisuiego ? Boskie :D

10257001_255846927933277_118967959714097

Dlaczego nie? musi być dalsza fabuła bo inaczej to będzie zwykły odgrzewany kotlet z paroma nowymi postaciami.

Team ultimate Jutsu http://www.youtube.com/watch?v=90BW8yYBQlw sama końcówka.

To Susanoo... jakieś takie moim zdaniem... Najgorsze z wszystkich dostępnych. Najlepsze Madary i nie chodzi mi tu o siłę, ale o wygląd. ;D

Bedzie kozacko :D

Mam full burst, i nie żałuję posiadania go, bo za 60 zł zabawa była przednia przez wiele godzin. A i na klawiaturze przy odpowiednim ustawieniu problemów nie było. A ta wersja, to zależy ile będzie kosztować.

Pewnie nawet 100 zł nie będzie kosztować, tak samo jak full burst, nie grałam na klawiaturze jeszcze ale wyobrażam sobie że to horror musi być :P