Face of Mankind: Fall of the Dominion

W ten piątek ma wystartować kontynuacja świetnego sandboxowego mmo, na który wraz z kilkoma znajomymi czekam od dłuższego czasu. Planuje założyć w nowym FoM'ie frakcje składającą się z rodzimych graczy, naprawdopodobniej pod banderą "Legion IV" (tak nazywała się nasza grupa w starym FoM'ie, był to ważny departament bojowy frakcji CMG). :]

Jeżeli ktoś miałby ochotę na dołączenie do inicjatywy to zapraszam. (preferowany wiek 20+, najelpiej podawać swój nick na steam/profil na steam w temacie albo poprzez PW).


Uprzedzę tylko, że nie jest to typowy mmo z grindem i klepaniem mobów/questów/mapek. To jest sandbox z prawdziwego zdarzenia z dość szybkim combatem (non-target) i zdecydowanie nie jest to gra dla każdego.

mój steam ID: LiquidBang

Ja mógłbym popykac z jakąś ekipą w FOM"a grałem dawno temu (jeszcze przed wprowadzeniem NPC'ów), nie jakoś super hardkorowo, głównie biegałem sobie z ludźmi z frakcji i role playowałem. Ciekaw jestem, jak teraz ta gra będzie wyglądała z o wiele większą ilością graczy (50K uzbierali, więc ludu powinno troszkę być jak gra wyjdzie). Mój nick na Steamie to Dr.Pug

Jutro oficjalny start open bety, zadeklarowało się już trochę osób - myślę, że będziemy mogli o coś konkretnego powalczyć, ale to się okaże w praniu. :]

Jakby ktoś jeszcze miał ochotę to zapraszamy

Nigdy nie miałem styczności z tą grą ale szczerze mówiąc to mnie zaciekawiła. Mógłbyś napisać jak wygląda rozgrywka lub dać link do jakiegoś artykułu poświęconego recenzji tej gry? :)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Żadnej wartościowej recenzji nie kojarze.

Jak wygląda rozgrywka? Mogę napisać conajwyżej jak wyglądałą w starej wersji FoM'a, więc...

Cała koncentrowała się wokół bodajże 7 grywalnych frakcji, każda z nich była unikalna i skłądała się tylko i wyłącznie z żywych graczy. Dla przykładu jedna frakcja jako jedyna mogła produkować narkotyki (które były niezastąpione w walce), a druga była frakcją "kosmicznych policjantów" która mogła skanować ludzi w poszukiwaniu narkotykówi i jako jedyna miała dostęp do broni paraliżującej, mogłą wysłąć sparaliżowanego criminala do więzienia. No i było jescze kilka innych frakcji i każda miała swoją specyfikę.

Te wszystkie frakcje miały swoich przywódców i różne departamenty (wybierane przez graczy), no i miały (mogły mieć) kontrolę nad jedną (albo wszystkimi - nie było żadnych ograniczeń) z kilkunastu kolonii - o owe kolonie wybuchały wojny pomiędzy poszczególnymi frakcjami.

Na jednej z koloni można było polować na obcych, ale to taka poboczna popierdółka tak na prawdę. :]

Do tego wszystkiego mamy rozbudowany crafting i ekonomię (opartą w 100% na graczach).

No więc właściwie to wszystko opiera się w głównej mierze właśnie na wojnach, polityce, ekonomii i craftingu.

Dożylna marihuana i kosmiczni policjanci... GRAM!. A tak w pełni na serio to brzmi jak gra dla mnie, powiadasz że jutro już będzie można sobie pograć?

o ktorej godzinie i na steamie ma to byc?

No ja chyba też zagram :D

I właśnie o której Open Beta ??

Także spróbuję, ale to moje pierwsze spotkanie z grą, nie chcę robić niepotrzebnego zamieszania, pogram troszkę sam, jeśli przypadnie mi do gustu odezwę się... Czy wrazie czego przymkniecie oko, na 19-latka.. :P

przydałby sie TS :)

No, no.. Spróbujemy, bo dlaczego nie. Nie grałem wcześniej, ale myśle że jako fan EVE jakoś się wkręce. :)

Grałem przez chwilę w FoM, ale przestałem, ponieważ nie byłem w żadnej grupie. Jeżeli takowa ma istnieć to z chęcią zagram :)

ktos wie o ktorej rusza?

No właśnie nie, jak ktoś coś BD wiedział, nie da znać... :P

Edit_______________________________________________________

Dobra na forum znalazłem takie info, cytat:

Today, around 12EST I think.
1:00 Central, and unless im having a stroke that's 12:00 eastern.

If I'm wrong can someone plz correct me here, dont like telling ppl the wrong thing.

Jeśli się nie mylę, "jeśli", a jest to całkiem prawdopodobne, to będzie to u nas w okolicy godziny 18. :P

Z tego co ja patrzyłem to 13:00 CST to u nas 20:00.

Yanglegend mógłbyś do tematu dodać niezbędne linki i np. po jakiej stronie konfliktu jeśli takowe tam są staniemy?

No i jak Gra ?? Panowie :D

Czy tylko ja mam problem z zatrzymywaniem się patcha?... =/

do gry wbic jakos dzis nie moglem ladowalo mi sie po zalogowaniu z 5 min jak gre odpalilem po patchach

Jak wygląda gierka? Ktoś gra?