KUF II PH. Beta testy

Sprawdzajcie swe skrzynki mailowe bowiem wyslana zostala pierwsza pula kluczy;). Sprawdzajcie i piszcie. Zbierzemy grupke chetna do popykania;).

zbieraj, zbieraj, tylko wzbogać się o Proxy Switchera, KUF2 ma bloki IP

rowniez mam klucz, ale co z tego...

Wiem, ze jest ip block i co z tego?. Ostatnio na Proxyfierze dobrze lecialo. Nawet jesli byly lagi to badzo rzadko

Po co grac skoro niechca cie na serverach i jak wykryja ze uzywasz proxy to dostaniesz bana

Tyle razy gralem w rózne gry przez proxy i nigdy bana niedostałem.

Haha. Dali blokade regionalna na instalke. Emulator regionow tez nie dziala. No nic bede kombinowac ;D

pytanie bo nie wiem czy pobralem wlasciwa instalke

jak probuje odpalic to wyskakuje failed to connect (pewnie dlatego ze beta sie jeszcze nie zaczely) ale wole sie upewnic;p

macie to samo?

Dobrze masz. Serwery startują o 4 nad ranem.

to jest tylko beta weekend ?

Tak

Niestety nie znieśli ip blocka 90% osób nadal nie może się połączyć a admini ignorują ich.

[Notice] As the Kingdom Under Fire 2 Philippines launches its CBT today. Some of the guys outside this region may or may not access the game. Kingdom Under Fire 2 Philippines is officially launching its CBT for the Philippine Region only. See you in-game!

Kłamcy ! mam nadzieję że dostaną wjazd za serwery za takie coś.

Banda niedo*****ych scierw.

warn_ico.png
Wulgaryzm ~ blaumro

Nie wiem jak wy, ale ja mogę już grać.

Racyja moji drocy, ja tesz jósz moge 3.3

@Tomeq

dzięki za info :)

Nie ma za co ;>

Jak Odpalam Launchera to wylatuje mi "This IP is not service area IP" O kij tu chodzi? O.o

Ponownie blok na adresy IP =.=

nom...co za żall ...

Sprawdzajcie swe skrzynki mailowe bowiem wyslana zostala pierwsza pula kluczy;). Sprawdzajcie i piszcie. Zbierzemy grupke chetna do popykania;).