Najlepszy fps na dziś

najlepszy darmowy fps na dziś, f2p?

Proponuję zobaczyć WarFace, nie wiem jak jest z wersją pecetową, ale na xboxa - idealny f2p :) jest Coop :D Codziennie dostajemy od twórców nowe misje, 4 klasy... czego chcieć więcej :)

A to na pc jest czy nie :D?

Najlepszym darmowym FPSem był, jest i będzie Team Fortress 2

team fortress 2 wg mnie to g.. a warface zasysam :D

Americas Army PG jak lubisz takie klimaty, brak IS oraz ostatnio dodali edytor map no i gra sie na normalnych dedykach

CrossFire.

Raczej NA lepszy, ale musisz mieć od kogoś konto, bo jest blokada dla europejczyków, na EU za dużo gnojków siedzi.

Według mnie najlepszy fps jeśli chodzi o skilla tzn. nie musisz mieć wyczesanej broni żeby kogoś zabić, wystarczy dobra celność i orient a kropniesz nawet lepiej wyposażonego przeciwnika.

Zwłaszcza, że większość gier tego typu bazuje na chęci zdarcia z Ciebie hajsu, CF jest o tyle lepszy, że nie musisz nic płacić żeby ogarniać, a twój ekwipunek nie jest ważniejszy od umiejętności.

Właśnieee... zapomniałem o America's Army Proving Grounds, kultowy fps/symulator wśród darmówek, jeśli nie grałeś również polecam! nie zawiedziesz się :) Jest o bardziej dynamiczna od poprzednich części.

@whitehawk96

A to na pc jest czy nie ?

Jest na PC w pełni spolszczona, ale ostatnio też wypościli na platformę Xbox :)

Quake Live. Jest wersja standalone, wiec juz nie jest tak jak kiedys, ze grasz w przegladarce.

Team Fortress 2, nie ma lepszego FPS ;3

Każdy tak poleca tego TF2, w prawdzie nie grałem w ten tytuł... więc może i ja się na niego skusze :)

ostatnio coś rzadko pogrywam w fpski na peceta, bo na padzie nie ma tego "skilla" :D

Zrobił o tym temat guru :D

Skill special force 2

najlepszy darmowy fps na dziś, f2p?