Nowy gracz

Wczoraj zakupiony klucz dzisiaj ściągnięta gra. Poszukuje kogoś kto pomoże mi w ogarnięciu gry :P mile widziana gildia. Nie używam Ts, wiek nie gra roli. Kontakt najlepiej na gg 457535.

P.S zapomniałem wspomnieć że gram na Blacktide.

Sprawdź: Aiwe.eu

W sumie jesteśmy chyba jedyną polską gildią na scenie RolePlay w Guild Wars 2.

Do tego gramy PvE/PvP. Rekrutację prowadzimy pod zakładką /forum/

Gdybyś miał jakieś pytania to śmiało.

Nie polecam Ci jako nowemu graczowi dołączać do gildii Xar'a, jak czytam to forum to trochę mnie na śmiech łapie :D (Nie, nie próbowałem dołączyć do nich i mi się nie udało, wbrew temu co mogliby niektórzy pomyśleć po przeczytaniu tego, co mam do powiedzenia, tylko poczytałem trochę ich forum). Odrzucenia ludzi przez "Nie pasujące do klimatu role-play imię postaci", lepiej znajdź jakąś gildię nastawioną na GRĘ a nie zabawę w średniowiecze jak Aiwe, w końcu po to nabyłeś grę, żeby w nią GRAĆ nieprawdaż? :) Ogólnie na Twoim miejscu nie zaczynałbym gry na Blacktide, prawdopodobnie przeczytałeś, że to "główna siedziba" polaków, ale jeżeli stan z ostatnich czasów mojej gry się nie zmienił, to coraz więcej ludzi zmieniało serwer i Blacktide tracił na sile, tak więc nie polecałbym zaczynać na nim przygody :) I jak już wspominałem, nie polecam Ci Aiwe, jeżeli dopiero zaczynasz grać, ich wymagania wbrew temu co sądzą, niszczą zabawę z samej gry :P

To na którym serwerze aktualnie lepiej zacząć grać?

ja zacząłem na Desolation, przyzwoity serwer i polskie gildie również się znajdą :)

Twoim miejscu nie zaczynałbym gry na Blacktide, prawdopodobnie przeczytałeś, że to "główna siedziba" polaków, ale jeżeli stan z ostatnich czasów mojej gry się nie zmienił, to coraz więcej ludzi zmieniało serwer i Blacktide tracił na sile, tak więc nie polecałbym zaczynać na nim przygody I jak już wspominałem, nie polecam Ci Aiwe, jeżeli dopiero zaczynasz grać, ich wymagania wbrew temu co sądzą, niszczą zabawę z samej gry

Niestety ale jesteś w błędzie, na server przetransferowało się kilka gildi miedzynarodowych, gdzie osoby używające języka ang. znajdują swoje miejsce i nie zawadzają miejsca jako bezmyślny pług. Hody odeszły a BT ale podobno mają zamiar wrócić, przynajmniej jakaś cześć tej gildi. HI Polska gildia radzi sobie coraz lepiej, jesteśmy wstanie w godzinach wieczornych robić raidy 35-45 osobowe na WvW. Oczywiście Vidar nadal popisuje się swoimi umiejętnościami ^^ to taka maskotka BT.

Jeżeli będziesz chciał grać tylko PVE to server nie ma znaczenia bo możesz guestować na innych serverach, zresztą squad na BT prawie ubił tequatl więc jest coraz lepiej :).

Server ma znaczenie jeżeli chodzi o WvW. Nie powiem że nie dostajemy po d*pie z czołowymi serverami z brązu ale przeważnie nie mamy poniżej 60% pkt niż server który wygrywa w naszym matchupie. Warto dodać ze BT nie ma dużych kolejek, w piątek na resecie kolejki są +50 na et a na reszcie borderów max 10-15 i czas oczekiwania to max 10 min. w lidze srebrnej kolejki wahają się +150 na border. BT potrzebuje ludzi grających WvW którzy dołaczą do jakieś gildi z zorganizowanym zergiem a nie latają w bezmyślnym pługiem.

Serdecznie cie zapraszam do gildi HI, wymóg rekrutacji to TS i rejestracja na forum, jeżeli nie posiadasz mikrofonu to nasłuch i chyba to nie będzie problem(jeżeli byś zdecytował się na BT i HI to nie polecam ci klasy ranger jako twojej pierwszej postaci, nasz głowny commander ma jakiś uraz do rangerów :D

Tak jak pisał Mamamak, na serwerze ewidentnie WvW ruszyło i można bez żadnego problemu pograć fajne mecze - co więcej - masz duże prawdopodobieństwo na to, że ze swoją grupą na to WvW wejdziesz (bez czekania w kolejkach). Jak widzę już masz nawet propozycję od HI - liczna gildia - tam bez wątpienia nauczyłbyś się wielu rzeczy. Tak czy inaczej prawdą jest również to, że BT nie jest nie wiadomo jak potężny i jeżeli po prostu ktoś chce coś tam czasem na WvW pobiegać, nie mieć na nie żadnego wpływu, a po prostu zgarnąć te nijakie nagrody + mieć poczucie, że jest wysoko w rankingu, to niech wybierze sobie Deso (gold), albo Gandarę (silver). Jednak nie spodziewajcie się, że zawsze będzie na tych serwerach tak wspaniale, bo IMO tylko kwestią czasu jest, nim gildie WvW znowu się poprzenoszą, chociaż do tego czasu pewnie znajdziecie sobie gildie jakie wam odpowiadają i po prostu ich będziecie się trzymać - proste.

A Derp, co do twoich wypowiedzi o RolePlay i brak zabawy, to po prostu napiszę tak:

Gdyby tak było, nie mielibyśmy tak dużych online w grze, na forum nie pojawiałyby się podania (przez które nie raz ktoś musi czekać nawet tydzień na rozpatrzenie, bo nie mamy zamiaru przyjmować po kilka osób na raz - wolimy stopniowo) i chcąc nie chcąc ludzie nie zbudowaliby tak całkiem obszernego PBF'a :) Nie trwałaby walka o terminy, żeby zapisać własny event, bądź kampanię. To wszystko jest kwestią gustu i jak najwyraźniej ty lubisz mechanikę (chociaż ciekawe czy masz chociażby wyższy poziom na fraktalach, niż Ci gracze RP, którzy nie potrafią się bawić, albo działasz coś w PvP?), tak zrozum, że są osoby do których bardziej przemawia rozgrywka fabularna i dodatkowo PvE/PvP :) Zresztą, sam nie wiem czy utrzymalibyśmy się tak długo w GW2, gdyby nie RP. Właśnie ze względu na ten tryb przenieśliśmy się na tę grę z WoWa, także... ^^' PS: widocznie nie pamiętasz starych serwerów fabularnych, różnych gier - tam to dopiero były wymogi co do imion postaci i nie tylko. My i tak na wiele rzeczy przymykamy oko :*

Wczoraj zakupiony klucz dzisiaj ściągnięta gra. Poszukuje kogoś kto pomoże mi w ogarnięciu gry :P mile widziana gildia. Nie używam Ts, wiek nie gra roli. Kontakt najlepiej na gg 457535.

P.S zapomniałem wspomnieć że gram na Blacktide.