Ghost recon phantoms

Gral ktos? Jest P2w? Oplaca sie pobierac? Jak z populacja?

Ktoś zawsze się znajdzie do gry.
Jest darmowa.

Ja grałem ale już przestałem, wkurza mnie coś takiego co koleś mnie widzi a ja go nie...
CZy warto pobierać? jak dla mnie nie, już ludzie mają aimy które automatycznie celują.

Pobierz sam i sobie sprawdź.

https://www.youtube.com/watch?v=K7MQl-sRUG0

Co do "aimbot" to nie odczułem tego.

Hejtujcie do woli :)

Gra że tak powiem, nie typowa jeśli chodzi o sieciówki za pleców - taktyczna od ściany do ściany!

Grałem z kumplem (Mixonem) przez może jakiś tydzień z parę miechów temu i powiem że nie odczułem żadnej różnicy miedzy zwykłym graczem, a graczem który płaci.

Nie wiem jak jest teraz, ale polecam ten tytuł!

Polecam gram od początku OB, z małymi przerwami i powiem że po ostaniej aktualizacji P2W (jak dla mnie) znikło, gra się dużo przyjemniej, a graczy jest massssaaaaaaa. Polecam bo gra jest "warta grania".

Gra jest bardziej MMOFPS-em z wykorzystywaniem osłon, lecz za to (prawie) wogóle w niej dynamiki nie ma, jeśli jednak pasuje ci takie podejście do gier to polecam. Przy grze bawiłem się świetnie aktualnie w nią nie gram, ale napewno jeszcze do niej niejednokrotnie powrócę.

A co do Pay2Win nie była i narazie nie zanosi się na przewagę graczy płacących.

Graczy jest bardzo dużo(jaki tych Polskich i zagranicznych) napewno znajdziesz kogoś do gry, nawet w godzinach nocnych.

Jednakże polecam tą grę, wiedząc że nie wszystkim może przypaść do gustu.

Myśle, że gra jest ciekawa aczkolwiek nie przyciąga na dłużej. Gra opiera się w dużej mierze na zajęciu jakieś pozycji i utrzymywaniu jej ( małe mapy / punkty do obrony lub przejęcia / chowanie się za obiektami ), co niestety powoduję, że gra jest mniej dynamiczna. Lepiej wydać 30zł i kupić bf3 albo cod'a ( jeśli lubisz dynamiczną rozgrywkę ).

Gral ktos? Jest P2w? Oplaca sie pobierac? Jak z populacja?