G2a.com

3829455.png

Zadajecie sobie zapewnę, pytanie czym jest owa strona www.g2a.com ?

G2A.com jest strona coś podobnego do allegro zajmująca się sprzedażem gier, programów i innych rzeczy potrzebnych graczowi. Wystarczy wpisać nazwę, gry i otrzymujemy kilkanaście propozycji kupna. Gry można kupować bez zakładania konta na owej stronie. Na stronie można także sprzedawać lub odsprzedawać klucze.. Niestety do tego potrzebna jest już rejestracja, no ale czego się nie robi dla pieniędzy.

Zapraszam do kupna gier.

Podaje przykłady gier, które znajdziemy na stronie oczywiście jest ich o wiele więcej:

Eve online 60 dni i 30 dni

Amarr Bounty Hunter Starter Pack

Nowy dodatek do diablo III

Elder Scrolls Online 60 dni

Guild Wars 2

Można także kupić pacc Tibia 30 dni itp

Minecrafta

A nawet skórke do League of Legends Hecarim

To tylko nieliczne przykłady, rzeczy które chcielibyście kupić na tej stronie. Ja osobiście serdecznie zapraszam. Sprawdźcie!

#edit

Jeśli administracja się zgodzi prosiłabym o przeniesienie do jakiegoś ogólniejszego działu.

warn_ico.png
Ciach. Warn za reflink. - Might

@topic Polecam stronę ciekawe ceny czasami mają :P

@offtopic Może i coś bym kupił ale Reflink pod każdym linkiem to trochę przesada.

proszę usunąć linki ze względu na refy

Fajna stronka ale ceny wyglądają leciutko wygórowane (mam miejsce gdzie mogę kupić titana za 90zł~) polecam lepiej codzinnie zaglądać tutaj

http://lowcygier.pl/

http://www.steamgamesales.com/

3829455.png

Zadajecie sobie zapewnę, pytanie czym jest owa strona www.g2a.com ?

G2A.com jest strona coś podobnego do allegro zajmująca się sprzedażem gier, programów i innych rzeczy potrzebnych graczowi. Wystarczy wpisać nazwę, gry i otrzymujemy kilkanaście propozycji kupna. Gry można kupować bez zakładania konta na owej stronie. Na stronie można także sprzedawać lub odsprzedawać klucze.. Niestety do tego potrzebna jest już rejestracja, no ale czego się nie robi dla pieniędzy.

Zapraszam do kupna gier.

Podaje przykłady gier, które znajdziemy na stronie oczywiście jest ich o wiele więcej:

Eve online 60 dni i 30 dni

Amarr Bounty Hunter Starter Pack

Nowy dodatek do diablo III

Elder Scrolls Online 60 dni

Guild Wars 2

Można także kupić pacc Tibia 30 dni itp

Minecrafta

A nawet skórke do League of Legends Hecarim

To tylko nieliczne przykłady, rzeczy które chcielibyście kupić na tej stronie. Ja osobiście serdecznie zapraszam. Sprawdźcie!

#edit

Jeśli administracja się zgodzi prosiłabym o przeniesienie do jakiegoś ogólniejszego działu.

warn_ico.png
Ciach. Warn za reflink. - Might