Szukam gry - X360

Witam !

Z racji tego że mam ostatnio więcej czasu wolnego, postanowiłem że kupię sobie jakąś grę.

Szukam i szukam a tu nic nie mogę znaleźć z racji tego postanowiłem że napiszę do was.

Proszę o podanie mi tytułów, które was wciągnęły. A i bym zapomniał wymagany język polski.

South Park Kijek Prawdy

Fifa 14

Shaun White Snowboarding

Ohoho się rozpisze :D

Obowiązkowe tytuły :

  • GTA V
  • Dark Souls
  • Jakiś asasyn (ja lubie 3)
  • Fifa jakaś

Inne :

  • Patyk
  • Diablo III (choć nie polecam lepiej grać na kompie)
  • Thief (też moim zdaniem bardziej na kompa)
  • Need For Speed (ja lubie undera)
  • Minecraft (zło wcielone nie cierpię tego)
  • Tomb Raider (ta najnowasza)
  • Crysissy

Więkoszość z tych gierek mam :D

Polecam GTA i asasyna, masz pewność że będziesz grał

A ja polecę ci gierkę takową:

BORDERLANDS 2

Siedzisz godzinami i nigdy ci się nie nudzi :D (Niestety gra w wersji angielskiej, ale język ci tam do niczego nie potrzebny :D )

Także miły coop z kolegami lub randomami i możesz nigdy nie skończyć grać!

Jezeli chcesz gre na dlugi okres to polecam GTA V lub Borderlands 2

Far Cry 3 świetna gierka na długie godziny:)

A poza tym to Borderlands 2 (tylko po eng, ale szczerze warto), Diablo 3, Dead Rising 2 Off the Record, Seria Gears of War no i GTA V na dłuugie godziny ^^

Wersja dla cierpliwych: Dark Souls 1 - 2.

Wersja dla mniej cierpliwych: Diablo 3, GoW 1 - Judgement, Halo 3 - 4 (włącznie z ODST i Reach), FF XIII, Kijek Prawdy.

Wersja dla leniwych: Collin Mcrae Dirt 2, NFS (obojętnie jaki).

Jako że jestem fanem ścigałek na konsole to polecam NFS Rivals - gra całkiem ok w stosunku do poprzednich części (a soundtrack w tej grze to cudo przy ogormnej prędkości) , nie wiem czemu ludzie tak na nią najeżdząją ... Hmm coś z innej beczki to Alan Wake - gra ma wspaniałą fabułę + klimat . Seria Assassins Creed - to chyba wiadomo . Obecnie pogrywam w Dark Souls II oraz The Amazing Spiderman 2 i te obie gry (szególnie ta druga) są godne polecenia :)

Witam !

Z racji tego że mam ostatnio więcej czasu wolnego, postanowiłem że kupię sobie jakąś grę.

Szukam i szukam a tu nic nie mogę znaleźć z racji tego postanowiłem że napiszę do was.

Proszę o podanie mi tytułów, które was wciągnęły. A i bym zapomniał wymagany język polski.