[Galeria] Derpblade

Witam, zakładam ten temat, żeby "pochwalić" się swoimi pracami i mieć miejsce, gdzie mogę je przechowywać i szybko znaleźć w razie czego :D (Jakbym je stracił czy coś ^^). Nie uważam się za jakiegoś dobrego grafika, więc prosiłbym o darowanie sobie złośliwych komentarzy. Zapraszam jednak do oceny, uzasadnionej krytyki, komentowania itp. itd. Rady zawsze mile widziane. :D Oczywiście traktuje to bardziej jako zabawę, nie wiąże z tym jakichś wielkich nadziei. Jeżeli ktoś chciałby, żebym wykreował coś dla niego to można tu składać prośby (Wiem, że jest od tego osobny temat, ale tutaj widać jaki mam styl, więc mogę popracować nad grafikami dla kogoś), w końcu to zawsze jakieś ćwiczenie. :) Wzór prośby:

Tematyka: [Tytuł gry/filmu/komiksu itp.]

Postać: [Postać]

Napis: [Tekst na grafice]

Typ grafiki: [Avatar/Sygnaturka/Tapeta itp.]

Rozmiary: [np. 150x150 w przypadku avataru]

Kolorystyka: [Jasna/Ciemna, ewentualnie ktoś będzie chciał ustaloną z góry kolorystykę jak Czerwona/Niebieska]

Nie obiecuję, że wszystkie prośby będę w stanie spełnić, ale postaram się w miarę możliwości. :)

PRACE:

Tapeta Sakra Devanam (Elsword) robiona dla znajomego, który mnie o to poprosił:

SDWallpaper_zps0727c2af.png

Avatar dla tego samego kolegi (Podobny do tapety, bo najpierw powstał on, a później dostałem prośbę o tapetę na podstawie tego avataru):

SDAvek_zps615a3031.png

Mój avatar Infinity Sword'a (Elsword):

ISAvek_zps6599da4b.png

Sygnaturka do zestawu, obie prace widnieją na moim profilu: ^^

ISSygna_zpsd37a16a2.png

Avatar Rune Slayer'a (Elsword) dla innego znajomego:

RSAvek_zpsf2382823.png

Praca przy której opanowywałem robienie animacji w Photoshopie o.o Chodziło głównie o animacje, więc sama w sobie jest banalna i nudna, ale gify się nauczyło robić: xD

IS-Sygnaturka_zps755a54b4.gif

Życzę wszystkim miłego dnia. ^^

PS. Oczywiście avatary i sygnaturki nie są do użytku publicznego, jednakże jeżeli jakaś tapeta się komuś spodoba i będzie chciał jej użyć, to nie widzę żadnego problemu :o Proszę tylko o nie udostępnianie ich w innych miejscach bez mojej zgody~~

2 nowe prace :) Avatar dla Savl'a i tapetka z L (Death Note).

LWallpaper_zpsd1cdc8e4.png

~~

SavlAV_zps912482f1.png

Tematyka: komiks DC


Postać: Flash


Napis: FlashGordon


Typ grafiki: avatar


Rozmiary: pw.


Kolorystyka: czerwień, błyskawice, ma być moc !


dałem + bo prace z mojej ulubionej gry ! :D

FlashAV_zps4235ad0a.png

http://i1294.photobucket.com/albums/b612/Derpblade94/FlashAV_zps4235ad0a.png

Jest moc, dużo czerwieni i w ogóle xD Nawet watermark'a z jego znakiem znakładkowałem. ^^

Kilka nowych prac, postaci były zrobione w chibi makerze, avatary dla znajomych i jeden mój:

Avatarchibiola_zps2024567d.png

~~

Avatarchibi_zpsb8975c82.png

~~

BoogieAvek_zps140bb67e.png

~~

JurixAvek_zps3a27502d.png

I dwie najnowsze z Kuroko no Basket (Polecam anime ^^):

KurokoAvek_zps77737752.png

~~

KurokoSygna_zpse419ef69.png

Witam . Byłbym bardzo wdzięczn

Tematyka: Hellsing Ultimate

Postać: Alucard

Napis: Meemmento

Typ grafiki:Avatar

Rozmiary: 150x150

Kolorystyka:Ciemna - najlepiej czerwono-czarna

Witam, bardzo podobaja mi się te z kuroko. czy istnieje możliwość zrobienia takich z Murasakibara?

Tematyka : Kuroko no basket

Postać : Murasakibara

Napis : Mariosko

Typ grafiki : avatar i sygnaturka

Rozmiar : avatar 150x150, sygnatura taka jak twój kuroko.

Kolorystyka : Czerń i fiolet, może być do tego trochę różu.

Pozdrawiam.

Proszę bardzo:

AlucardAvek_zps87523eab.png

http://i1294.photobucket.com/albums/b612/Derpblade94/AlucardAvek_zps87523eab.png

~~

MurasakibaraAvek_zps6c4e4b73.png

http://i1294.photobucket.com/albums/b612/Derpblade94/MurasakibaraAvek_zps6c4e4b73.png

~~

MurasakibaraSygna_zpscd02e5fa.png

http://i1294.photobucket.com/albums/b612/Derpblade94/MurasakibaraSygna_zpscd02e5fa.png

O ile z Alucarda jestem zadowolony, to prace z Murasakibarą były cholernie trudne, głównie dlatego, że nie ma żadnych ciekawych renderów tej postaci (Ewentualnie są, ale z spaczoną jakością), że pracuje z renderami to zrobiłem co byłem w stanie, mam nadzieję, że się podobają. :)

za***isty Avatarek :D Dziękować!

Bardzo ładnie wyszło, dziękuję. :)

Robisz postępy.

Ćwicz ;)

Dawno nic nie robiłem, ostatnio znowu mnie "wciągło", więc dwie nowe prace, z czasem będzie więcej.

DCAvek_zps704a048a.png

~~

DCSygna_zps6479ebb0.png

Tematyka: Elsword


Postać: Aisha


Napis: Hesner


Typ grafiki:Avatar


Rozmiary: 150x150


Kolorystyka: Obojetnie.. może być nawet różowe ;)



Spodobały mi się twoje prace *_*

AishaAvek_zps1f03d6fc.png

Proszę bardzo. Myślę, że całkiem fajnie wyszło, nie spodziewałem się takiego efektu. :o Improwizejszyn! :D

Dziękuje za avek. ;-)

Tematyka: [Muzyka/Nuty]


Postać: [----(ew. jakiś sweet kociak(zwierze)/kobitka(człowiek)]


Napis: [isioffy]


Typ grafiki: [Avatar/Sygnaturka/]


Rozmiary: [150x150/(nie znam się na rozmiarach sygnaturek zrób jak uważasz)]


Kolorystyka: [Niebieski różnej maści]


Avatar;

Tematyka:https://www.google.pl/search?q=killua&client=firefox-a&hs=1vt&rls=org.mozilla:pl:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=aCjZU7j2MqWo4gSb0YG4DQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1280&bih=849#channel=sb&q=x+hunter+x+hunter+2011+&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=v7TphBfW3paecM%253A%3BmVdUQedXea9S7M%3Bhttp%253A%252F%252Frandomc.net%252Fimage%252FHunter%252520X%252520Hunter%252FHunter%252520X%252520Hunter%252520-%252520119%252520-%252520Large%25252001.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Frandomc.net%252F2014%252F03%252F05%252Fhunter-x-hunter-2%252F%3B1280%3B720

Napis: Enarion

Rozmiar: żeby zmieścił się z napisem na avatarku

kolorystyka: żeby dobrze się komponowało

Sygnaturka:

Tematyka: https://www.google.p....html;1920;1080

Rozmiar: 500x200
Napis: Enarion i jak by była możliwość żeby był on napisany pionowo po lewej stronie gdzie jest miejsce
Kolorystyka: Żeby ładnie się komponował.

Witam, zakładam ten temat, żeby "pochwalić" się swoimi pracami i mieć miejsce, gdzie mogę je przechowywać i szybko znaleźć w razie czego :D (Jakbym je stracił czy coś ^^). Nie uważam się za jakiegoś dobrego grafika, więc prosiłbym o darowanie sobie złośliwych komentarzy. Zapraszam jednak do oceny, uzasadnionej krytyki, komentowania itp. itd. Rady zawsze mile widziane. :D Oczywiście traktuje to bardziej jako zabawę, nie wiąże z tym jakichś wielkich nadziei. Jeżeli ktoś chciałby, żebym wykreował coś dla niego to można tu składać prośby (Wiem, że jest od tego osobny temat, ale tutaj widać jaki mam styl, więc mogę popracować nad grafikami dla kogoś), w końcu to zawsze jakieś ćwiczenie. :) Wzór prośby:

Tematyka: [Tytuł gry/filmu/komiksu itp.]

Postać: [Postać]

Napis: [Tekst na grafice]

Typ grafiki: [Avatar/Sygnaturka/Tapeta itp.]

Rozmiary: [np. 150x150 w przypadku avataru]

Kolorystyka: [Jasna/Ciemna, ewentualnie ktoś będzie chciał ustaloną z góry kolorystykę jak Czerwona/Niebieska]

Nie obiecuję, że wszystkie prośby będę w stanie spełnić, ale postaram się w miarę możliwości. :)

PRACE:

Tapeta Sakra Devanam (Elsword) robiona dla znajomego, który mnie o to poprosił:

SDWallpaper_zps0727c2af.png

Avatar dla tego samego kolegi (Podobny do tapety, bo najpierw powstał on, a później dostałem prośbę o tapetę na podstawie tego avataru):

SDAvek_zps615a3031.png

Mój avatar Infinity Sword'a (Elsword):

ISAvek_zps6599da4b.png

Sygnaturka do zestawu, obie prace widnieją na moim profilu: ^^

ISSygna_zpsd37a16a2.png

Avatar Rune Slayer'a (Elsword) dla innego znajomego:

RSAvek_zpsf2382823.png

Praca przy której opanowywałem robienie animacji w Photoshopie o.o Chodziło głównie o animacje, więc sama w sobie jest banalna i nudna, ale gify się nauczyło robić: xD

IS-Sygnaturka_zps755a54b4.gif

Życzę wszystkim miłego dnia. ^^

PS. Oczywiście avatary i sygnaturki nie są do użytku publicznego, jednakże jeżeli jakaś tapeta się komuś spodoba i będzie chciał jej użyć, to nie widzę żadnego problemu :o Proszę tylko o nie udostępnianie ich w innych miejscach bez mojej zgody~~