Windows

Witam. Mam takie pytanie. Wraz z komputerem dostałem CD-Key do windowsa i czy ten CD-Key działa do danej płyty, czy z każdej mogę zainstalować tego windowsa. Muszę zformatować komputer, a mam orginalny key lecz nie mam płyty do niego.

Mając oryginalny klucz możesz pobrać kopię Windowsa z internetu.

Klucz pasuje tylko do wersji, którą masz napisaną na nalepce. CD mozesz poszukać na necie.

Klucz pasuje tylko do wersji, którą masz napisaną na nalepce. CD mozesz poszukać na necie.

W nowszych windowsach kluczyk sam wie jaką wersje doinstalować. Np masz płytę HP, a kod jest pod jakąś lepszą wersje - wtedy też po instalacji ściągnie braki w plikach etc

Jeżeli masz w7+ to możesz po prostu od kogoś pożyczyć płytkę właśnie z w7, jeżeli niżej, to już bodaj płytka musi mieć tą samą wersje co sam kod. Ew ściągnij z neta

Pobierasz obraz płyty z neta, wypalasz/ robisz boot usb, i wklepujesz kod? o.O Tylko pamiętaj o odpowiedniej wersji. (pobranie obrazu jest legalne, ale nie jakiś crackowanych preactivated ^^)

Witam. Mam takie pytanie. Wraz z komputerem dostałem CD-Key do windowsa i czy ten CD-Key działa do danej płyty, czy z każdej mogę zainstalować tego windowsa. Muszę zformatować komputer, a mam orginalny key lecz nie mam płyty do niego.