Heroes III Multi - Problem

Witam. Ja oraz mój kolega mamy ochotę zagrać w herki. Nie chcemy grać na jednym komputerze, aby nie było widać ruchów przeciwnika. A więc wpadliśmy na pomysł z multi . Ale jak zwykle na mojej drodze pojawiają się problemy ... Najpierw spróbowaliśmy z GameRangerem. Zrobiliśmy wszystko co opisane jest tutaj http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=1547 i gdy jesteśmy w jednym pokoju i jeden z nas startuje gre, to temu który hostował gra się pojawia (ale w pokoju jest tylko on) a drugiemu gra zacina się na ekranie głównym, bez żadnych ikon, samo tło oraz kręcąca się klepsydra . Spróbowaliśmy z hamachi . Również zrobiliśmy wszystko co jest opisane w linku wyżej, ale sytuacja jest podobna, ten który hostował siedzi w pokoju sam, a drugi który próbuje dołączyć nie może się połączyć ... O co tu chodzi ? Jak to rozwiązać ? Prosze o pomoc :)

Żadne antywir'y/firewall'e nie blokują wam połączeń ?

Wszystko na pewno konfigurujecie prawidłowo ?

Sam kiedyś pykałem sporo w Hirołsy przez hamachi (chyba nawet opierając się na tym samym poradniku) i nie miałem żadnych problemów.

W tym linku od hamachi nie ma jednej ważnej opcji dotyczącej ustawienia priorytetu dla wirtualnej karty sieciowej hamachi która musi być ustawiona na najwyższą wartość.

cytat dla WIN7:

Go to Control panel. Under "Network and internet" click the "view network status and tasks" now on the left side panel under "Control Panel Home" click "Change adapter settings". You should see Hamachi in this folder. press alt to bring up file menu and under "advanced" click "advanced settings". there u go ... now select hamachi and use the arrow on the right to bring it to the top of the list. Tell me if you get hamachi working ingame. Ive been trying this for a while now and have had no luck. what games are you going to be playing via Hamachi?

Pamietam za czasów windows xp musiałem robić to samo, żeby mi warcraft 3 poszedł i warlords: battle cry.

P.S.

Pamietajcie najpierw sobie pingujcie (kolega ciebie <> ty kolege), jeśli przez to nie przejdzie to nie ma co probować na grze. Napewno w taki sposób szybciej znajdziecie solucje.

Najlepiej grać przez game rangera. Też tak miałem i mi pomogło pootwieranie portów internetowych (mam neostrade) oraz wyłączenie firewalla/antywirusa (lub dodanie do wyjątków)

Antywirus i firewall wyłączyłem, wciąż nie działa ... dodam że grać niemoge nie tylko z moim kolegą, ale jak chce dołączyć do byle jakiego pokoju z herosami , to nie moge wejść do gry , widze tylko tło z gry, oraz nieskończoną klepsydrę ....

A może macie różne wersje gry i to przeszkadza w połączeniu?

Witam. Ja oraz mój kolega mamy ochotę zagrać w herki. Nie chcemy grać na jednym komputerze, aby nie było widać ruchów przeciwnika. A więc wpadliśmy na pomysł z multi . Ale jak zwykle na mojej drodze pojawiają się problemy ... Najpierw spróbowaliśmy z GameRangerem. Zrobiliśmy wszystko co opisane jest tutaj http://www.heroes3.eu/forum/viewtopic.php?t=1547 i gdy jesteśmy w jednym pokoju i jeden z nas startuje gre, to temu który hostował gra się pojawia (ale w pokoju jest tylko on) a drugiemu gra zacina się na ekranie głównym, bez żadnych ikon, samo tło oraz kręcąca się klepsydra . Spróbowaliśmy z hamachi . Również zrobiliśmy wszystko co jest opisane w linku wyżej, ale sytuacja jest podobna, ten który hostował siedzi w pokoju sam, a drugi który próbuje dołączyć nie może się połączyć ... O co tu chodzi ? Jak to rozwiązać ? Prosze o pomoc :)