Eldevin

Ktoś chętny? Zacząłem dziś grać i strasznie mi do gustu przypadła - przypomina Runescape, ale jest o wiele ciekawsze moim zdaniem. Przydałoby się kilka osób do wspólnej rozgrywki i przy okazji ktoś bardziej zaawansowany, bo sam mam kilka pytań :D

Nick: Simeonus

Siedzę w grze od niedawna, nick Garret gdybyś miał pytania ;)

czy to nie jest runescape w nowszej wersji

czy to nie jest runescape w nowszej wersji

Można to tak nazwać ;)

ja w to kiedys gralem ale miałem straszne lagi i były pustki więc zrezygnowałem. Pytanko dla grajacych czy teraz tez tak sytuacja wyglada czy sie poprawiło??

ja w to kiedys gralem ale miałem straszne lagi i były pustki więc zrezygnowałem. Pytanko dla grajacych czy teraz tez tak sytuacja wyglada czy sie poprawiło??

Strasznych lagów to na pewno nie ma. Graczy dużo niestety też, ale pustki to lekka przesada. Na każdej mapce, w kopalniach, lasach znajdziesz sporo osób które coś zbierają, czy w cechach tworzących ekwipunek.

czy to nie jest runescape w nowszej wersji

Do runescape tej grze jeszcze sporo brakuje, ale ma potencjał, i myśle, że pójdzie w lepszym kierunku niż RS teraz

#up

Ja wiem czy tak sporo? Grałem w RS i Eldevin jest o wiele, wiele lepszym MMORPG'iem. I na pewno idzie w lepszym kierunku ;)

Pozwolę sobie odświeżyć. Gra naprawdę warta uwagi jeśli lubiłeś stary RS, bardzo rozbudowana, pomijając grafikę. Prawda jest jednak że grywalności z grafiką większość twórców gier nie potrafi połączyć ;)

Mi tam grafa się podoba może nie jest jakaś super ale świetnie oddaje klimat :D ktory lvl ?

Combat? Jak narazie 30, chciałbym szybko 34 dobić i na To3 pofarmić, jaki masz nick tak w ogóle? xD

heh kiedyś chwile pograłem mam 8lvl nick DeDaCz

ale chyba wroce do tej gry bo jest jedynym sensownym mmorpgiem :D z za***istym klimatem i soundtrackiem :)

heh kiedyś chwile pograłem mam 8lvl nick DeDaCzale chyba wroce do tej gry bo jest jedynym sensownym mmorpgiem z za***istym klimatem i soundtrackiem

Właśnie, już któraś osoba z kolei mówi że gra ma zaje*isty soundtrack, a ja non-stop własnej muzyki słucham. Chyba dziś zmienię zwyczaje :)

Dla chętnych Redeem Code. Wystarczy się na mmobomb.com zarejestrować, po odebraniu kodu i wpisaniu Tu dostajemy:

2x Ultimate XP Booster(1x = 3h 100% exp)

1x Shard Stone(Dodatkowy Slot na Postać)

1x Gruff 'n' Tumble(Zwierzak)

dzięki, keye jeszcze są do wzięcia, a kilka gadżetów + slot zawsze się przyda :)

Spedzilem max 30min przy runescape i nieogarnalem tej gry... nwm co mnie odrzucilo.. Ale ta gra to jeden wielki wypas xD nick "Horigome". Raczej szybko nie przestane w to grac xD

ja runescape-a pograłem dłużej, ale przy Eldevin to IMO cienias, tutaj mam wrażenie, że wszystko jest podpasowane wedle moich upodobań, questy, crafting przecudowny, super walka jak na taką grę

co do tego kodu, jak go wklepać, nie mogę na stronie znależć żadnej zakładki

Wpisałem w poście wyżej 'Tu', ale masz link: https://www.eldevin.com/claim

Zmieniłem przy okazji nicki postaci na 'Shi' i najczęściej na US siedzę, więc śmiało można dodać jak jakiś problem :)

Ktoś chętny? Zacząłem dziś grać i strasznie mi do gustu przypadła - przypomina Runescape, ale jest o wiele ciekawsze moim zdaniem. Przydałoby się kilka osób do wspólnej rozgrywki i przy okazji ktoś bardziej zaawansowany, bo sam mam kilka pytań :D

Nick: Simeonus