Allods Online

Siemka,chciałbym zacząć przygodę z allods online,ale bez wydatków kasy

I teraz pytanie,czy opłaca się grać w allods bez wydawania hajsu czy mam 0 szans ?

Jako gracz który grał w tą gre ponad rok mówię Ci że NIE! - Gra jest super, system statków świetny, ale te runy niszczą balans zupełnie...

Czy masz szansę być w topce? Nie. Czy masz szansę dobrze się bawić, zdobyć wszystko wolniej niż płacący? Oczywiście :).

@Silrind

Zapewniam Cię że nie zdobędzie tego co płacący... Musiałby farmić 24H dziennie przez dobre 2 lata aby kupować te dziadowskie runy i je potem łączyć.

Czyli nope,zacznę grać w c9 po jest opinia pozytywna ^^

Temat do zamknięcia

@Femex
Gram w Allodsa więcej niż rok i mam odmienne zdanie :). Ale nie będę nikogo na siłę przekonywał.

Istnieje serwer z abonamentem na którym nie ma tych wspomagaczy itp ale trzeba się zastanowić czy już nie lepiej zainwestować np. w wowa

Barosz - *facepalm* udajesz głupiego, czy taki jesteś?

Serwer F2P - Musisz płacić, aby dobrze się bawić, bez tego nie ma zabawy.

Serwer z abonamentem - Musisz płacić, aby grać. Bez płacenia nie grasz.

Powiedz mi proszę, gdzie tu różnica? W WoW'a już lepiej na privach pograć, bo global się totalnie zj***ł.

@Kesher

Tylko na serwerze F2P jest pewna zależność która określa to że im więcej wydasz tym jesteś silniejszy, czyli im więcej płacisz tym masz więcej zabawy. Na serwerze z abonamentam każdy ma tyle samo zabawy.

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, ale szczerze to bardzo polecam Allods'a ! Najlepszy F2P, ale wiadomo co go zabiło... ;/

Allods nigdy nie był najlepszą grą f2p.

Grałeś? End Game widziałeś? chyba nie... która gra ma tyle do zaoferowania w end game i eventów co allods z F2P?

Siemka,chciałbym zacząć przygodę z allods online,ale bez wydatków kasy

I teraz pytanie,czy opłaca się grać w allods bez wydawania hajsu czy mam 0 szans ?