Team do CS:Go

Siema, szukam ludzi do cs:go ,żeby stworzyć 5 osobowy team ;) Ze wszystkich meczy jakie grałem połowa to nooby/ruski/nowi, czyli tzw. randomy ;( Póki co mam 15 wygranych, 3 złoty laur i 50 godzin przegranych, ale można powiedzieć, że jestem weteranem w 1.6 ;) (800h tylko na steamie, ns ok. 900-1000).

Piszcie śmiało, może uda nam się coś razem zrobić.

Nick na steam dszymka16 też złoto 3 jak chcesz to dodaj mozna czasem popykać

Złoto 1, dodaj na steam taki sam avatar co na forum.

Zapros chetnie pogram z wami. nick Tuqanek

Jeszcze jednej osoby nam potrzeba, najlepiej złoto.

Mam silver 2, mogę zagrać?

Mam silver 2, mogę zagrać?

Jeżeli umiesz strzelać i myśleć to jak najbardziej.

złoto się zgłasza - dostępny od poniedziałku. Steam: Sokoren (avatar z czaszką)

master guardian 2, moge zagrac. nick entreal_

tez możesz mnie dodać steam: http://steamcommunity.com/id/polskipolakpl/

Jezeli ogarniacie na tyle bye zabijac +- 25-40 fragow na turniej - nick w grze zarcu :) lub steam diki122

Jezeli ogarniacie na tyle bye zabijac +- 25-40 fragow na turniej - nick w grze zarcu lub steam diki122

Bez przesady, czego ty oczekujesz. Nawet nasze rodzime Virtus Pro czasem wykręca słabsze staty.

Bez przesady, czego ty oczekujesz. Nawet nasze rodzime Virtus Pro czasem wykręca słabsze staty.

Oczekuje tego by ludzie mysleli :) A takich jest 10% wszystkich graczy :) tyle. mozecie meic nawe range 0 bo range kazdy moze nabic.

Jezeli ogarniacie na tyle bye zabijac +- 25-40 fragow na turniej - nick w grze zarcu lub steam diki122

Głupie myślenie tak jakbyś przyjmował, że nie ma lepszych graczy od ciebie i oni na tobie nie mogą wbijać te fragi panie "pro"

Master Guardian 2 Steam:Tytanowy Janusz mogę popykać z wami , pro nie jestem ale wydaje mi się , że coś tam ogarniam :D

Siema, szukam ludzi do cs:go ,żeby stworzyć 5 osobowy team ;) Ze wszystkich meczy jakie grałem połowa to nooby/ruski/nowi, czyli tzw. randomy ;( Póki co mam 15 wygranych, 3 złoty laur i 50 godzin przegranych, ale można powiedzieć, że jestem weteranem w 1.6 ;) (800h tylko na steamie, ns ok. 900-1000).

Piszcie śmiało, może uda nam się coś razem zrobić.