Na jakie mmo czekać

Hej, kiedy skończyłem grać w wowa to zabrałem się za inne mmo i wszystkie mnie czymś rozczarowały a konkretniej:

- Tera

- Rift

- Aion

- C9

- Dragon nest

- Dc universe

a nawet ten zachwycający z początku warframe. I tak sobie myśle

" No kurde, chciałbym zostać w czymś na dłużej a nie ma w co grać".

Obecnie dla siebie widze ratunek w poe i zobacze sobie jeszcze neverwintera ale raczej nie zatrzyma mnie to na długi czas.

Więc pytam was, na jaki tytuł f2p bądź b2p obecnie najbardziej wyczekujecie i dlaczego.

Sory ze rospisałem się jak do działu "Szukam MMO" i za ogólny nieogar (jest 3 w nocy).

Bless Online, Black Desert? Non Target, otwarty świat, ładna grafika i ogółem podobno dobre, ale zanim wyjdą, eh. Na razie możesz sprawdzić Vindictusa lub RaiderZ.

Zdecydowanie czekam na ArcheAge :D W tym mmo pokładam swoje nadzieje :D

Jedynym mmo, które może oderwać od WoW'a wydaje się być Wildstar. W nim pokładam ostatnie nadzieje w ten gatunek.

EverQuest Next

Blade and Soul. Po gameplayach wyglądał na bardzo dynamiczną grę, a ja na taką właśnie czekam.

Ja czekam już tylko na EverQuesta Next i Black Desert, ale jak wygląda sprawa z dystrybucją Black Desert w Europie wiedzą chyba wszyscy.

@down:

Chodzi mi o prawdopodobną (odległą) datę wydania Black Desert w Europie, nie o dystrybutora.

@UP: Jeśli Ci chodzi o to, że Black Desert wyda Gameforge, to jesteś w błędzie. Było już powtarzane kilka razy, że był to Prima Aprilisowy żart...

nie nazwałbym PoE grą MMO i wątpię żeby był sens pchać się w NVO ale to tak poza tematem ;)

wyczekuję i na 100% zagram w: WoW Draenor, EQ Next

wyczekuję, lecz nie koniecznie zagram(w zależności od cen, społeczności, opinii itd.): Wildstar

chętnie wrócę na wakacjach: FFXIV

myślałem jeszcze nad ESO ale gra 93zł+77prep na 2 miesiące, do tego IMO nic specjalnego (grałem podczas bety) - już wolę ściągnąć mody do skyrima

@na pewno zagram w heroes of the storm; ale kto wie kiedy doczekamy się obt/premiery w europie (z tym, że to też nie mmo)

Cóż ja wyczekuję na B&S, gdy grałem na Chińskiej wersji zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie jednak przez lagi PvP odpadało ;( , po za tym nowy dodatek do WoW :).

ArcheAge, grałem w rosyjską wersje i nie powiem, gra zacna, rozbudowana i ładna. Tylko grać! :)

Ja aktualnie czekam na ArcheAge (przetestowac EU), a tak naprawde na EverQuest Next, moze bedzie spoko..

A więc ja czekam na archeage, eq next i black desert. zna ktoś przybliżoną date wyjścia któregoś z tych tytułów? (będe wdzięczny jeśli ktoś mi na pw wyśle jakiegos giveawaya lub zapisy na cbt kiedy juz będzie) :)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

ja czekam na : everquest next archage i polskie Enidust :)

Bless Online

O tak!, Bless Online najlepiej zapowiadająca się gierka robiona przez twórców L2, B&S, Aiona, ArcheAge, w 95% klimatach Europejskich i na grafice Unreal Engine 3.5 :) i z wielkim otwartym Światem :).

Ja z niecierpliwością czekam aż będą jakieś CBT w EU/NA rynku! :D.

Wpisz sobie AzurekGT na YT, Bless Online CBT to zobaczysz jak od pierwszej CBT w Korei gra wygląda kozacko! :)

B&S cabal 2 ale chyba nie doczekam sie ich wyjscia... predzej sie zestarzeje i stracę chęć życia;p

Mam zamiar wrócić do WoW'a - obecnie na rynku MMO jest na prawdę słabo. Parę miesięcy w Aionie spędziłem, jednak gierka nie jest dla mnie. Wszystkiego innego po trochu, jeszcze C9 mnie zatrzymało na dłużej.

Teraz czekam na dodatek do WoW'a, Blessa i Black Deserta. Chociaż starzeje się i klimat oraz zapał do grania już nie ten sam. :)

To za parę lat proszę o pw jak bedzie ktos jakąś ekipe zbierać ;)

Chociaż starzeje się i klimat oraz zapał do grania już nie ten sam.

True story..., jak byłem nastolatkiem to jarałem się grami jak bym poznał najpiękniejszą dziewczynę na Świecie xD, a teraz już przeszło takie uczucie ;p

Raczej tylko i wyłącznie Everquest next