Dodanie portalu hitbox.tv do działu stream

Ostatnio wielu streamerów, w tym także ja przeniosło swoje kanały na serwis hitbox.tv. Dlatego uprzejmie proszę o możliwość dodawania swojego kanału z tego właśnie serwisu do listy streamów MMORPG.org.pl.

Pozdrawiam, kesZuu.

Tak powinna się taka możliwość pojawić. Hitbox faktycznie rozwija się niemiłosiernie szybko.

Większe zarobki są hitbox?

Większe zarobki są hitbox?

Coś w tym musi być :>

Ostatnimi czasy na twitchu u niszowych streamerów (tych bez partnerstwa) pojawiają się lagi spowodowane przeciążeniem serwerów twitcha. Wygląda to tak, że sam streamujący nie ma utraty klatek a ludziom nawet z mocnym łączem diabelne tnie obraz. Na hitboxie ten problem nie występuje.

Nie większe zarobki, a raczej mniejszy pułap aby otrzymać partnerstwo. Twitch już jest na tyle przesiąknięty ludźmi, że aby otrzymać partnera trzeba mieć setki widzów i tysiące śledzi. Tutaj wystarczy mieć 100+ widzów i streamować minimum 3 razy w tygodniu. W zamian możesz monetyzować swoją zabawę. Czy jest to korzystne? Zależy. Jeśli jest się niedzielnym streamerem to nie zarobisz tak czy inaczej. Mimo wszystko łatwiej jest się wybić w nowym miejscu.

To jedna strona medalu. Hitbox ma mniejszą ilość użytkowników co za tym idzie mniejsze grono potencjalnych oglądających więc chyba ciężej wbić te 100 widzów.

teraz może i jest ciężko uzbierać te 100+ widzów, ale strona zaczyna na prawdę w bardzo szybkim tempie nabierać na użytkownikach! "BARDZO"

przykład polskiego streamera - Yuuhi, parę dni temu przeglądałem jego strumyczek z hitbox'a to miał ponad 130 osób na Live :)
Sam założyłem i polecam HitBox'a - zero problemów.

Noted, informacja zostanie przekazana wyżej. : )

Tyle ze yuuhi jest jednym ze streamerów z jarock'a i większość widzów ogląda go za pośrednictwem tamtej strony więc to nie jest dobry przykład :)

Wysłane z mojego HUAWEI Y300-0100 przy użyciu Tapatalka

Faktycznie, możesz mieć rację, ale grupa "jahajsTeam" zbiera ładną liczbę odbiorców :)

Z dodaniem hitboxa jest taki problem, że póki są w wersji Beta nie mają dostępu do serwisu przez API (narzędzie umożliwiające podpięcie się do serwisu i automatycznie zczytywanie statystyk, sprawdzanie dostępności online itp).

Jak tylko otworzą swoje API i będziemy mogli w sposób automatyczny zczytywać dane kanałów to dodamy hitboxa.

Ostatnio wielu streamerów, w tym także ja przeniosło swoje kanały na serwis hitbox.tv. Dlatego uprzejmie proszę o możliwość dodawania swojego kanału z tego właśnie serwisu do listy streamów MMORPG.org.pl.

Pozdrawiam, kesZuu.