Przymiarka do gry

Witam chciałbym zacząć grać w Terę ale przedtem chciałbym uzyskać odpowiedzi na pare pytań :

  • Jak wygląda tam PVP ( są serwery pod pvp czy pvp to tylko dodatek do pve) ?
  • Ile waży teraz TERA ,
  • Czy opłaca się w ogóle zaczynać grę ,
  • Jak tam społeczność

I to na tyle jak coś jeszcze sobie przypomne to dopisze do listy . Z góry dzięki za pomoc .

- Są serwery PVP na których jest PK, duele, areny itp.

- Tera na moim dysku zajmuje 31GB, ale przy kiedy pobierałem i sprawdzałem właściwości owego folderu ważył on 50GB

- Wg. mnie tak.

- W moim odczuciu jest w miarę ok. Oczywiście nie unikniesz jakichś idiotyzmów na globalnym czat'cie, czy jakieś high-lvl'owego gościa który Cie zPK'uje, ale to się da przeżyć. Jest sporo gildii, polskich też.

Jeśli chodzi o Tere EU, polecam serwer Killian (albo Krillian? Już zapomniałem). Jest to serwer PVP i chyba gra na nim najwięcej Polaków.

Chwila jak to zajmuje 31 gb a widziałeś 50 nie rozumiem xd

Możliwe, że pobierane pliki są kompresowane/usuwane.

Idk, tak było, true story.

Poza tym, przecież na stronie jest napisane, że trzeba mieć 50gb wolnego na dysku.

Nie byłem jeszcze na stronie to nie wiem ;p .Ostatnie pytanko ten cały Killian to najlepszy serwer pvp ?

Killian to najbardziej zaludniony serwer EU

Witam chciałbym zacząć grać w Terę ale przedtem chciałbym uzyskać odpowiedzi na pare pytań :Jak wygląda tam PVP ( są serwery pod pvp czy pvp to tylko dodatek do pve) ? Są serwery pod Pvp i pod Pve. Są walki 1v1, arena 3v3, battleground 15v15 i 20v20 i często są organizowane turnieje przez graczy z ciekawymi nagrodami.Ile waży teraz TERA , 20-25GBCzy opłaca się w ogóle zaczynać grę. Oczywście. Wg. mnie Tera to aktualnie najlepsze MMO jakie można znaleźć. Jak tam społeczność. Większość ludzi których spotkałem była miła i można było z nimi spokojnie pogadać. Ale wiadomo, zawsze znajdzie się jakiś facet który będzie za Tobą biegł pół godziny żeby Cie zabić lub turek krzyczący o golda.I to na tyle jak coś jeszcze sobie przypomne to dopisze do listy . Z góry dzięki za pomoc .

Witam chciałbym zacząć grać w Terę ale przedtem chciałbym uzyskać odpowiedzi na pare pytań :

  • Jak wygląda tam PVP ( są serwery pod pvp czy pvp to tylko dodatek do pve) ?
  • Ile waży teraz TERA ,
  • Czy opłaca się w ogóle zaczynać grę ,
  • Jak tam społeczność

I to na tyle jak coś jeszcze sobie przypomne to dopisze do listy . Z góry dzięki za pomoc .