Blue screen

Witam.

Od jakiegoś tygodnia na moim lapku (ASUS k50 InSeries) co najmniej raz dziennie pojawia się blue screen po czym komputer się wyłącza. Dzieje się to tylko podczas przeglądania internetu przez moją mamę (wiecie strony typu jakiś pudelek.pl itp.). Moje pytanie brzmi: dlaczego tak się dzieje i czy może to być wina tych stron, a może jest jakaś inna przyczyna?

Jeśli uda mi się jakoś uchwycić ten moment to wstawię tutaj fotkę.

Też taki miałem przypadek, że jak przeglądałem strony, to komp się wieszał i wywalał blue screeny lub jak coś robiłem innego (nie grałem, bo grając nic się nie działo) i pomogła zmiana routera, wcześniej miałem Liveboxa i jak zmieniłem na router TP-Link to już żadnych zwiech i blue screenów nie mam :)

Obecnie korzystam z routera TP-Link ale wątpię żeby router powodował zawieszenie się komputera i blue screen.

Zrzuty pamięci powinny się znajdować w C:\WINDOWS\Minidump

Masz płytkę z orginalnym windowsem ?? jak tak spróbuj włączyć opcje repair systemu

Miałem podobny problem wywalało mi bluescreena podczas używania firefoxa albo painta nie pamiętam w jaki sposób rozwiązałem ten problem ale reinstal windowsa powinien pomóc.

Ewentualnie przeinstaluj przegladarke.

Miałem podobny problem wywalało mi bluescreena podczas używania firefoxa albo painta nie pamiętam w jaki sposób rozwiązałem ten problem ale reinstal windowsa powinien pomóc.

Format to zawsze ostateczność.

Aczkolwiek ja musiałem wymieniać sprzęt.

Format to zawsze ostateczność.

Ale też może nie pomóc :P, przy moim zdarzeniu całkiem przypadkiem, jak już wszystkie próby zostały zrobione, danie kompa do naprawy, format, reinstalacja sterowników i gdy Orange zaoferowało mi przy zawarciu nowej umowy nowy router lepszy od 2 letniego shitboxa komp znacznie lepiej zaczął działać! :), więc jeszcze raz piszę format to ostateczność ale i on może też nie pomóc :P

Bluescreenview'er niczego nie wykrywa.

Prawdopodobnie przegrzewa Ci się laptop. Moja siostra ma tak samo ze swoim Hp'kem. Jeżeli podczas dłuższych posiedzeniach grając w gry nic nie wywala, to motyw z przegrzewaniem możesz wywalić. Sprawdź czy na innych przeglądarkach występuje ten sam problem.

Po kolejnym Blue Screenie Bluescreenviewer wykrył błąd. Prosiłbym o podpowiedź co mam wam skopiować :) (bo trochę tego jest).

@Edit

Tutaj macie screena z Bluescreenviewera: http://imageshack.com/a/img835/1655/jd69.png

Witam.

Od jakiegoś tygodnia na moim lapku (ASUS k50 InSeries) co najmniej raz dziennie pojawia się blue screen po czym komputer się wyłącza. Dzieje się to tylko podczas przeglądania internetu przez moją mamę (wiecie strony typu jakiś pudelek.pl itp.). Moje pytanie brzmi: dlaczego tak się dzieje i czy może to być wina tych stron, a może jest jakaś inna przyczyna?

Jeśli uda mi się jakoś uchwycić ten moment to wstawię tutaj fotkę.