Wild Star key

oddam jeden klucz do wild star na bete 18-20 kwietnia do pierwszej osoby ktora napisze w tym temacie

Z checia przyjme :)

Jeśli ktoś jest chętny na klucz do nadchodzącego beta weekendu to proszę o priv. Mam klucze na serwery EU i US. Ja niestety nie będę miał na WildStar'a czasu, a szkoda by się zmarnowały.

EDIT: NIEAKTUALNE

Tak jak powyżej mam klucze do Wildstar'a, po jednym na EU i US do wykorzystania w ten weekend. Najlepiej jeśli chętna osoba napisze w temacie by nie spamować mi PW.

EDIT:Został już tylko dla US.

Również mogę dać komuś klucz na nadchodzący beta weekend.

mam key u.s. ktoś chce ?

"Following the directions below, you'll be able to redeem your key and start downloading the client immediately. Servers will be open Friday April 25 at 7:00am PDT and will closeon Sunday April 27 at 11:59pm PDT. See you on Nexus!"

Mam keya na EU i US. Ktoś chętny?

to są te same klucze co na poprzedni weekend ?

tzn klucze z poprzedniego beta weekendu nie zadziałają na ten weekend, jeśli o to ci chodzi. a jeśli chodzi ci o to, czy dalej będzie twoja postać z poprzedniego weekendu to tak, zostanie( wipe będzie potem), robią te weekendy głównie po to by pozbyć się bugów, po wprowadzeniu nowego UI, jest masa buggów, errorów z addonami etc. Dlatego muszą mieć więcej raportów z gry. Gdy była jeszcze wcześniejsza close beta to co tydzień serwer był wyłączony w poniedziałek i naprawiali ile się dało i przeważnie wszystko co zgłosiłem było naprawione.

To może ktoś wie gdzie znajde klucz na trwający weekend ?

US: 28ST-H4WE-RULG-63B6-YN3V

EU: JQCC-LYDL-YZ2A-2B3W-KLX8

Jeśli ktoś rozpaczliwie potrzebuje keya to tutaj można kupić za 1$ i wspomóc dzieci ;)

Witam, a ja mam problem, aktywowałem keya do EU, odpalam instalator gry, pokazuje mi 2 regiony: Test(Locked) i North America, język en-US, pytanie co jest nie tak skoro mam key do EU?

Ma ktoś zbędny kod do Wildstar EU? Pozdrawiam

Już nie ma beta weekendu, zapytaj dzień/dwa przed następnym beta weekendem na 100% ktoś będzie miał ;)

oddam jeden klucz do wild star na bete 18-20 kwietnia do pierwszej osoby ktora napisze w tym temacie