Klawiatura która psuje mi komputer

Mam problem około miesiąca temu zakupiłem klawiaturę " Natec Gaming Keyboard Genesis Illuminated Keys RX55".

I właśnie wtedy zaczęły się problemy ... gry mmo mi się zwieszały głownie LoL w którego głównie gram, podczas gry mam 150fpsów 30pingu a komputer się cały zawiesza, restart nie pomaga bo albo za długo się włącza albo wyskakuje mi problem w którym jest napisane "może być to spowodowane nowym sprzętem".

Jestem pewien niemal na 100%, że to wina klawiatury ponieważ po zrobieniu formata problem nadal istniał oraz gdy podłaczam starą klawiaturę wszystko działa.

Z góry dziękuje: BoBixs :)

Próbowałeś instalować sterowniki do klawy czy cuś?

tak dostałem płytkę razem z klawiaturą, którą oczywiście zainstalowałem co nie zmienia faktu,że po zainstalowaniu jej było tylko gorzej :P

Spróbuj zainstalować sterowniki z głównej strony producenta . Jeżeli masz taką możliwość to spróbuj u swojego kolegi czy np na drugim kompie podłączyć tą klawiaturę , jeżeli nie będzie ścinać to możliwe ,że coś się gryzie ze sterownikami , a jeżeli będzie to znaczy ,że masz coś z klawą :/.

sprawdzic klawiature na innym kompie, jesli to samo to serwis (klawiatura na uniwersalnym sterowniku windows powinna normalnie dzialac bez jakis dodatkowych klawiszy programowalnych itp)

Sterowniki od płyty głównej aktualne? Może się coś pieprzyć z USB ;)

Komputer zawiesza Ci się w losowych momentach wciskając klawisze czy w przypadku danej kombinacji? Klawiatura może robić takie cyrki i to nie jest dziwne. U mnie występował ten sam problem, ale tylko w grach gdy wciskałem kombinacje shift+ctrl.

problem występuje od razu gdy podłaczam klawiaturę, nawet nie muszę robić kombinacji klawiszy z tym, że tylko podczas gier

Mam problem około miesiąca temu zakupiłem klawiaturę " Natec Gaming Keyboard Genesis Illuminated Keys RX55".

I właśnie wtedy zaczęły się problemy ... gry mmo mi się zwieszały głownie LoL w którego głównie gram, podczas gry mam 150fpsów 30pingu a komputer się cały zawiesza, restart nie pomaga bo albo za długo się włącza albo wyskakuje mi problem w którym jest napisane "może być to spowodowane nowym sprzętem".

Jestem pewien niemal na 100%, że to wina klawiatury ponieważ po zrobieniu formata problem nadal istniał oraz gdy podłaczam starą klawiaturę wszystko działa.

Z góry dziękuje: BoBixs :)