Smite możliwość wypróbowania bohaterów

Witam.

Może niektórzy z was to wiedzą, a niektórzy może nie.

Otóż przypadkowo odkryłem sposób, którym można wypróbować bohaterów. Mianowicie kiedy dobierze nam już kolejkę to przy wyborze bohatera naciskamy na ikonę bohatera, którego nie posiadamy, mamy możliwość kupienia go, albo zagrania 1 meczyku - kosztuje to 100 favoru.

Jeśli ta cena nie jest stała to dopisze.

Prościej założyć konto na serwerze testowym i ma się wszystkich bohaterów za free do testowania.

nie trzeba nawet zakladac konta tylko grac na tym co na normalnym trzeba tylko klienta sciagnac innego

Nie wiem czy o tym wiecie, nie trzeba żadnych klientów sciągać wystarczy odpalić sobie Pratcite > Jungle training albo Conquest training i mozna testowac zobaczyc wszystkich bogów i pograć nimi. Niestety tylko przeciw Creepom :/

jungle practice;p poco wam testowac bogów.. ja poznałem tylko ich skile i mucilem 1;p

Witam.Może niektórzy z was to wiedzą, a niektórzy może nie.Otóż przypadkowo odkryłem sposób, którym można wypróbować bohaterów. Mianowicie kiedy dobierze nam już kolejkę to przy wyborze bohatera naciskamy na ikonę bohatera, którego nie posiadamy, mamy możliwość kupienia go, albo zagrania 1 meczyku - kosztuje to 100 favoru.Jeśli ta cena nie jest stała to dopisze.

Zawsze tak było, więc nic nowego nie odkryłeś.

Witam.

Może niektórzy z was to wiedzą, a niektórzy może nie.

Otóż przypadkowo odkryłem sposób, którym można wypróbować bohaterów. Mianowicie kiedy dobierze nam już kolejkę to przy wyborze bohatera naciskamy na ikonę bohatera, którego nie posiadamy, mamy możliwość kupienia go, albo zagrania 1 meczyku - kosztuje to 100 favoru.

Jeśli ta cena nie jest stała to dopisze.