Kilo Pytań Tera

Witam właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem gry w Tere i mam kilka pytań.



Jak z IS daje przewagę ? Jakieś premium które daję więcej EXP-a ?


Te paczki co są na steam to one dają jakieś dodatki do gry które są potrzebne do dalszej gry?


Dużo polaków? Na jakim serverze gra najwięcej polaków?


Jaka klasa do gry SOLO ?


Są jakieś mounty/pety/pojazdy etc. ?


Do gry nadal wychodzą patche ?


To jest Non Target/Target ?


Jak wygląda PVP 1v1 ? czy jest możliwe Gildia na Gildie/ Królestwo na Królestwo ?


Czy warto w ogóle zaczynać ?


Czy biegają ludzie z LOW-lvlami?


Czy da rade gracz który zna podstawy angielskiego ?


Grind czy questy?


Czy gracze pomagają słabszym z blokowaniem np. jakiegoś bossa ?


Dungeony/Raidy/OpenWorld ?


@edit Da rade płacić PaySafeCardem ?



Proszę o uzasadnienie swoich odpowiedzi.


Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź. :)



Ps. Tak skopiowałem ten post z działu Rifta.



1. W IS są kosmetyczne bzdury.

2. Nie używam Steam'a, więc nie wiem

3. Przeciętnie, na każdym po trochu.

4. Jaka chcesz

5. Tak

6. Tak

7. no-target

8. Są areny, BG i duele. GvG nie ma.

9. Nie

10. Tak

11. Nie

12. Questy

13. Nie

14. Są, są, Open World.

15. Nie

Kolega wyżej odpowiedział na pytania jednak zmodyfikuje jego odpowiedz na pytanie 9, gdyż warto grać, chcesz możemy zacząć razem pisz pw zgadamy sie na skype.

Witam właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem gry w Tere i mam kilka pytań. Jak z IS daje przewagę ? Jakieś premium które daję więcej EXP-a ?Te paczki co są na steam to one dają jakieś dodatki do gry które są potrzebne do dalszej gry?Dużo polaków? Na jakim serverze gra najwięcej polaków?Jaka klasa do gry SOLO ?Są jakieś mounty/pety/pojazdy etc. ?Do gry nadal wychodzą patche ?To jest Non Target/Target ?Jak wygląda PVP 1v1 ? czy jest możliwe Gildia na Gildie/ Królestwo na Królestwo ?Czy warto w ogóle zaczynać ?Czy biegają ludzie z LOW-lvlami?Czy da rade gracz który zna podstawy angielskiego ?Grind czy questy?Czy gracze pomagają słabszym z blokowaniem np. jakiegoś bossa ?Dungeony/Raidy/OpenWorld ?@edit Da rade płacić PaySafeCardem ? Proszę o uzasadnienie swoich odpowiedzi. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź. Ps. Tak skopiowałem ten post z działu Rifta. 1. Nie, same skórki do wyglądu postaci, ew. śmieszne boosty typu 30% exp na godzinę za astronomiczną kwotę.2. Nie wiem 3. Jeśli chcesz grać na EU to tylko PvP Killian.4. Wg mnie berserker. Jesteś w stanie solować wszystko bez najmniejszych problemów.5. Tak, dostajesz darmowego konia. Do kupienia wiele innych mountów, głównie przez IS.6. Tak, nadal wychodzą patche. W drodze duży patch z nową klasą.7. Non-target.8. Na serwerach PvP - strefy PK, duele 1v1, gildia v gildia.9. Warto.10. Tak, na początkowych lokacjach bardzo dużo graczy.11. Bez problemu da radę.12. Głównie questy, ale jest pewna lokacja w okolicach 45-50 lvla, na której opłaca się grindować przez kilka lvli.13. Tak, czasami ktoś ogłasza się na chacie, że pomoże z jakimś bossem.14. Tak, tak, tak.
Witam właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem gry w Tere i mam kilka pytań. Jak z IS daje przewagę ? Jakieś premium które daję więcej EXP-a ? W IS można kupić kostiumy i skiny na broń. Konto premium daje godzinną kartkę na expa raz na 24h (Podobno ostatni na Eu dodali jakieś gówniany kartki które dają exp'a)Te paczki co są na steam to one dają jakieś dodatki do gry które są potrzebne do dalszej gry?Dużo polaków? Na jakim serverze gra najwięcej polaków? Prawdopodobnie KillianJaka klasa do gry SOLO ? Berzerker i Lancer. Dwie klasy posiadają blok nadchodzących ataków co strasznie ułatwia grę solo.Są jakieś mounty/pety/pojazdy etc. ? Są mounty i pety. Mounty można kupić u NPC/IS/Auction House. Pety tylko w IS i auction house.Do gry nadal wychodzą patche ? Tak i to dość często.To jest Non Target/Target ? Non-TargetJak wygląda PVP 1v1 ? czy jest możliwe Gildia na Gildie/ Królestwo na Królestwo ? 1v1, arena 3v3, battleground'y 15v15 i 20v20 i wiele innychCzy warto w ogóle zaczynać ? Oczywiście!Czy biegają ludzie z LOW-lvlami? OczywiścieCzy da rade gracz który zna podstawy angielskiego? Do ogarnięcia gry i jej mechanik da rade. Do porozumiewania się z innymi graczami raczej nie.Grind czy questy? To i to. Grind jest szybszy ale nie daje tak dużo gold i itemów jak questy.Czy gracze pomagają słabszym z blokowaniem np. jakiegoś bossa ? Ludzie przeważnie są pomocni ale jak w każdej grze nie wszyscy tacy są.Dungeony/Raidy/OpenWorld ? Mnóstwo dungeonów, GvG i bardzo duży, otwarty świat.@edit Da rade płacić PaySafeCardem? Tak

Witam właśnie zastanawiam się nad rozpoczęciem gry w Tere i mam kilka pytań.



Jak z IS daje przewagę ? Jakieś premium które daję więcej EXP-a ?


Te paczki co są na steam to one dają jakieś dodatki do gry które są potrzebne do dalszej gry?


Dużo polaków? Na jakim serverze gra najwięcej polaków?


Jaka klasa do gry SOLO ?


Są jakieś mounty/pety/pojazdy etc. ?


Do gry nadal wychodzą patche ?


To jest Non Target/Target ?


Jak wygląda PVP 1v1 ? czy jest możliwe Gildia na Gildie/ Królestwo na Królestwo ?


Czy warto w ogóle zaczynać ?


Czy biegają ludzie z LOW-lvlami?


Czy da rade gracz który zna podstawy angielskiego ?


Grind czy questy?


Czy gracze pomagają słabszym z blokowaniem np. jakiegoś bossa ?


Dungeony/Raidy/OpenWorld ?


@edit Da rade płacić PaySafeCardem ?



Proszę o uzasadnienie swoich odpowiedzi.


Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź. :)



Ps. Tak skopiowałem ten post z działu Rifta.